Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бруд і земля, до чого сниться бруд і земля уві сні

До чого сняться бруд і земля? Сонник називає їх несприятливим символом, провісником проблем на роботі, вдома, непорядних способів досягнення мети, серйозних помилок. Але іноді деякі деталі бачення уві сні обіцяють можливість подолати труднощі, досягти успіху.

Слід побоюватися недругів, змінити щось в житті

Наснилося впасти в бруд? Обережніше: належить ситуація, коли вас захочуть підставити. Не варто беззастережно довіряти знайомим або ділитися з ними своїми планами.

Бачили такий сюжет уві сні? Бачення вказує: у вашому житті потрібно щось очистити. Проаналізуйте свою поведінку, вчинки — можливо, вас гризе почуття провини. Постарайтеся знайти рішення, щоб його позбутися.

Не використовуйте нечесних методів

До чого сняться бруд і земля? Сонник пояснює: сплячий може вдатися до нечесних способів досягнення того, що видобувається чималим трудом. Якщо хочеться по-легкому захопити щось бажане — потрібно згадати про втрату поваги до тих, хто діє таким чином.

Наснилося це бачення, коли йшли по дорозі? Це означає використання не тільки нечесних, але навіть незаконних методів для досягнення успіху. Важливо пам’ятати: досягнувши чогось таким чином зараз, згодом можна втратити набагато більше.

Потрібно проаналізувати, чи вірний шлях обраний

Бачити, як уві сні ходите по бруду і землі босоніж — несприятливий знак. Сонник вказує: наяву варто зупинитися, щоб подумати, по вірному чи шляху рухаєтеся.

Наснилася риба на брудній землі? Тлумачення сну попереджає: можливі неприємності на роботі, в сім’ї. Також сплячий може захворіти.

Що довелося робити?

Згадайте, що ви робили уві сні з брудною землею:

 • Йшли по ній — незабаром зробите серйозну помилку;
 • Копали — ви хочете здійснити щось для сім’ї, але обставини можуть все зіпсувати;
 • Впали — якийсь несподіваний неприємний випадок виб’є з колії;
 • Лежали — попереду проблеми, після яких довго не зможете повернутися до нормального ритму.
 • Сонник Міллера: втрата довіри

  До чого сниться йти по брудній землі? Сновидець з власної вини втратить сімейне згоду, а також втратить довіру друзів. Потрібно уникати необдуманих вчинків, а якщо дуже хочеться зробити або сказати щось таке — треба задуматися, як це відіб’ється на близьких.

  Плітки, наклеп, відчуження

  Бруд і земля уві сні — символ швидкої зміни подій, багатства, здобутого нечесним способом, злих розмов.

  Наснилося забруднити одяг в ній? Недоброзичливці стануть поширювати наклеп, від якої постраждає сновидец.

  Бачити, ніби забруднили взуття? За сонником, сюжет віщує відчуження між близькими, навіть відкриту ворожнечу. Треба знайти сили, щоб уникнути конфлікту.

  Хороші ознаки

  До чого сниться відчищати їх зі свого одягу або прибирати з дому? Це означає: той, хто лежить на вірному шляху, ніякі складнощі не завадять йому.

  Особливо добре сонник трактує бачення про те, як змиваєте бруд і землю з себе уві сні — це передвістя успіху в справах.

  Якщо ви валяєтеся, вимазалися в грязі і землі, але при цьому регочете від душі — зможете з хорошим настроєм подолати всі проблеми, а, можливо, навіть не помітите їх.

  Сонник бруд і земля, до чого сниться бруд і земля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: