Сонник бруд на взутті, до чого сниться бруд на взутті уві сні

Бруд на взутті не порадує вас ні наяву, ні уві сні, тому як означає дане сновидіння прикрі промахи і невдачі, засмучують своїми тлумаченнями сонники. Хочете уникнути неприємних наслідків? Тоді не полінуйтеся пригадати своє бачення до дрібниць і розібратися,, до чого сниться брудне взуття і до чого слід бути готовим після таких сюжетів.

Сонник Міллера

Дотримуючись тлумаченням сонника Міллера, ви зрозумієте, що наснилося бруд на взутті означає проблеми життєвого характеру — вам буде критично не везти в усіх справах, пов’язаних з побутом і особистим життям.

А ось, якщо ви побачили уві сні, що «штиблети» вашого друга чи родича покриті товстим шаром грязюка, то проявіть прихильність до цієї людини і попередьте його про насуваються неприємності. Бруд на черевиках дитини означає труднощі вашого з ним взаєморозуміння.

Нечупара, як символ невдач

Наснилося, що ви забруднили взуття, але вас це абсолютно не хвилює, і ви продовжуєте ходити в ній, причому, не соромлячись оточуючих? Цікаве тлумачення сну дає Східний сонник: ваша совість не чиста, тому ви спокійно реагуєте на те, що туфлі не радують чистотою. А ось, якщо ходити прилюдно вам все ж соромно, то вам не по собі від того, що ви комусь накапостили.

До чого сниться бачення, в якому ви навмисне намагаєтеся забруднити свою взуття, щоб ходити в брудних черевиках, роз’яснює Місячний сонник: ви намагаєтеся приховати від оточуючих якусь неприємну правду про себе.

Бути чистьохою — знак радісних звершень

Мити або чистити уві сні свої взування — ознака зміни обставин з гіршого боку в кращу. А якщо ви бачили уві сні, як мили і чистили дитячі чобітки — це ознака того, що ви бажаєте налаштуватися з ним «на одну хвилю», особливо це стосується дітей-підлітків.

Наснилося, що ви очищаєте бруд на взутті чоловіка і миєте її начисто? Такі сновидіння говорять про безмежну відданість дружину. Очищати від пилу свої старі туфельки і чистити їх ваксою — ознака «воскресіння» старих надій.

Взуттєва чистка, або Кожному воздасться по заслугах!

До чого сниться мрія, в якій ви змиваєте бруд на взутті клієнтів своєї «Лавки чистильника» і відмивати взування до блиску, підкаже сонник міс Хассе: якщо ви проявите людинолюбство і підсобити своїм менш досвідченому колезі, то отримаєте винагороду від долі в повній мірі.

Змивати уві сні сльота з чобіт начальника або відмивати присохлу пил — символ бажання вислужитися. Не варто принижуватися, радить сонник Білого Мага, перенісши стійко все нарікання і позбавлення, ви покажете себе людиною справи, що не забуде вам віддасться у вигляді премії або підвищення.

Що саме забруднено

Бруд на взуття може здорово зіпсувати настрій, особливо якщо це нові або улюблені туфельки. Тлумачачи,, до чого сниться бруд на взутті і її чистка, зверніть увагу на те, що саме ви відмивали, і як у вас це вийшло:

 • Бачите уві сні, що змити бруд на взутті вдалося — до радісних подій;
 • Наснилося, не вийшло змити грязюку — до затяжних труднощів
 • Відтирали кросівки уві сні — не варто планувати подорож;
 • Бачили, що туфлі ошатні вимазали — до нерозуміння з протилежною статтю;
 • Дитячі сандалики замурзаний привиділася — до спроб встановити контакт з дитиною.
 • Сонник бруд на взутті, до чого сниться бруд на взутті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: