Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бруд на взутті, до чого сниться бруд на взутті уві сні

Бруд на взутті не порадує вас ні наяву, ні уві сні, тому як означає дане сновидіння прикрі промахи і невдачі, засмучують своїми тлумаченнями сонники. Хочете уникнути неприємних наслідків? Тоді не полінуйтеся пригадати своє бачення до дрібниць і розібратися,, до чого сниться брудне взуття і до чого слід бути готовим після таких сюжетів.

Сонник Міллера

Дотримуючись тлумаченням сонника Міллера, ви зрозумієте, що наснилося бруд на взутті означає проблеми життєвого характеру — вам буде критично не везти в усіх справах, пов’язаних з побутом і особистим життям.

А ось, якщо ви побачили уві сні, що «штиблети» вашого друга чи родича покриті товстим шаром грязюка, то проявіть прихильність до цієї людини і попередьте його про насуваються неприємності. Бруд на черевиках дитини означає труднощі вашого з ним взаєморозуміння.

Нечупара, як символ невдач

Наснилося, що ви забруднили взуття, але вас це абсолютно не хвилює, і ви продовжуєте ходити в ній, причому, не соромлячись оточуючих? Цікаве тлумачення сну дає Східний сонник: ваша совість не чиста, тому ви спокійно реагуєте на те, що туфлі не радують чистотою. А ось, якщо ходити прилюдно вам все ж соромно, то вам не по собі від того, що ви комусь накапостили.

До чого сниться бачення, в якому ви навмисне намагаєтеся забруднити свою взуття, щоб ходити в брудних черевиках, роз’яснює Місячний сонник: ви намагаєтеся приховати від оточуючих якусь неприємну правду про себе.

Бути чистьохою — знак радісних звершень

Мити або чистити уві сні свої взування — ознака зміни обставин з гіршого боку в кращу. А якщо ви бачили уві сні, як мили і чистили дитячі чобітки — це ознака того, що ви бажаєте налаштуватися з ним «на одну хвилю», особливо це стосується дітей-підлітків.

Наснилося, що ви очищаєте бруд на взутті чоловіка і миєте її начисто? Такі сновидіння говорять про безмежну відданість дружину. Очищати від пилу свої старі туфельки і чистити їх ваксою — ознака «воскресіння» старих надій.

Взуттєва чистка, або Кожному воздасться по заслугах!

До чого сниться мрія, в якій ви змиваєте бруд на взутті клієнтів своєї «Лавки чистильника» і відмивати взування до блиску, підкаже сонник міс Хассе: якщо ви проявите людинолюбство і підсобити своїм менш досвідченому колезі, то отримаєте винагороду від долі в повній мірі.

Змивати уві сні сльота з чобіт начальника або відмивати присохлу пил — символ бажання вислужитися. Не варто принижуватися, радить сонник Білого Мага, перенісши стійко все нарікання і позбавлення, ви покажете себе людиною справи, що не забуде вам віддасться у вигляді премії або підвищення.

Що саме забруднено

Бруд на взуття може здорово зіпсувати настрій, особливо якщо це нові або улюблені туфельки. Тлумачачи,, до чого сниться бруд на взутті і її чистка, зверніть увагу на те, що саме ви відмивали, і як у вас це вийшло:

 • Бачите уві сні, що змити бруд на взутті вдалося — до радісних подій;
 • Наснилося, не вийшло змити грязюку — до затяжних труднощів
 • Відтирали кросівки уві сні — не варто планувати подорож;
 • Бачили, що туфлі ошатні вимазали — до нерозуміння з протилежною статтю;
 • Дитячі сандалики замурзаний привиділася — до спроб встановити контакт з дитиною.
 • Сонник бруд на взутті, до чого сниться бруд на взутті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: