Сонник бруд на дорозі, до чого сниться бруд на дорозі уві сні

«Вдарити в бруд обличчям», «Змішати з брудом» — всім відомі вирази, не обіцяють нічого хорошого того, про кого кажуть. Бруд заважає людині жити комфортно: вона забруднює одяг, тіло, меблі. Бруд на дорозі заважає ходити, в квартирі — дихати, на обличчі заподіює неприємні відчуття, потрапляючи в рот або очі. Часом грязюка настільки в’їдається в життя людини, що він бачить її навіть уві сні! До чого сниться подібне сновидіння і як «витягнути себе з болота» наяву, знає сонник!

«Брудні» історії

Бачити уві сні багато бруду — до гострого захворювання або несподіваних неприємностей, попереджає сонник Міллера.

Приснився сон, що ви йдете по грязи не дорозі — до невдач і невдачі. Не починайте ніяких нових справ, успіх не буде вам супроводжувати.

Наснилося, що ви впали в бруд на дорозі — наяву вам доведеться відчути ганьби, що в свою чергу призведе до озлобленості і поганого настрою.

Сниться сон, що ви валяєтеся в нечистотах — тлумачення сну таке: вас чекає велика прибуток і успіх у фінансових справах, але це викличе почуття заздрості у конкурентів, і вони будуть робити спроби «втоптати вас в бруд», пророкує сонник.

Наводимо чистоту

Сниться, що ви вимазали брудом одяг і намагаєтеся її відіпрати — в реальності через свою довірливість і необачність ви ризикуєте стати предметом пліток і обговорення.

Змивати уві сні з себе бруд — в реальності ви відчуваєте за собою якусь провину і шукайте виправдання своїх вчинків, проте безуспішно. Перестаньте накручувати себе, попросіть вибачення у того, кого скривдили, радить сонник Ванги.

Бачити на собі і на своєму костюмі і взуття налиплу землю — на вашому життєвому шляху незабаром може зустрітися зрада і брехня.

Наснилося, що ви йдете засипати піском бруд на дорозі — до змін в кращу сторону. Можете зітхнути вільніше, скоро вам посміхнеться удача, пророкує сонник.

«А навколо дуже брудно!»

Приснився сміття на підлозі, на стінах і на меблів у власній оселі — підсильте охорону квартири. Сон попереджає про можливу спробу злому.

Засохла і в’їдаються в м’яку оббивку меблів бруд — знак того, що ви дуже сильно на кого-то ображені і ніяк не можете змусити себе пробачити кривдника, пояснює дане сновидіння Місячний сонник.

Сниться, що ви дивитеся на вулицю і бачите багато бруду на дорозі, на парканах, на будинках, на вітринах магазинів — до нещасного випадку. Будьте обережні на дорогах, не забувайте про правила дорожнього руху, пильність допоможе вам уникнути нещасть.

Зміна сезонів

Сниться зимова сльота — готуйтеся до великих фінансових витрат, передбачає сонник.

Бачити уві сні, що ви йдете по вулиці, по якій біжать грязьові потоки упереміш з тане снігом — незабаром вам запропонують поїхати в цікаву, на перший погляд, відрядження, але вам від неї краще відмовитися. Нічого, крім розтрат і неприємностей вона не принесе.

Приснилася бруд на дорозі і багато калюж після літньої зливи — це символ нових знайомств: калюжі прозорі — приємні, вода каламутна — нові знайомі доставлять клопоти і метушню.

Осіння бруд на дорозі символізує крах надій на здійснення планів. Щось або хтось дуже сильно вплине на позитивний результат справи. Сонник радить вам не засмучуватися, у вас ще буде можливість все виправити.

Сонник бруд на дорозі, до чого сниться бруд на дорозі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: