Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бруд на дорозі, до чого сниться бруд на дорозі уві сні

«Вдарити в бруд обличчям», «Змішати з брудом» — всім відомі вирази, не обіцяють нічого хорошого того, про кого кажуть. Бруд заважає людині жити комфортно: вона забруднює одяг, тіло, меблі. Бруд на дорозі заважає ходити, в квартирі — дихати, на обличчі заподіює неприємні відчуття, потрапляючи в рот або очі. Часом грязюка настільки в’їдається в життя людини, що він бачить її навіть уві сні! До чого сниться подібне сновидіння і як «витягнути себе з болота» наяву, знає сонник!

«Брудні» історії

Бачити уві сні багато бруду — до гострого захворювання або несподіваних неприємностей, попереджає сонник Міллера.

Приснився сон, що ви йдете по грязи не дорозі — до невдач і невдачі. Не починайте ніяких нових справ, успіх не буде вам супроводжувати.

Наснилося, що ви впали в бруд на дорозі — наяву вам доведеться відчути ганьби, що в свою чергу призведе до озлобленості і поганого настрою.

Сниться сон, що ви валяєтеся в нечистотах — тлумачення сну таке: вас чекає велика прибуток і успіх у фінансових справах, але це викличе почуття заздрості у конкурентів, і вони будуть робити спроби «втоптати вас в бруд», пророкує сонник.

Наводимо чистоту

Сниться, що ви вимазали брудом одяг і намагаєтеся її відіпрати — в реальності через свою довірливість і необачність ви ризикуєте стати предметом пліток і обговорення.

Змивати уві сні з себе бруд — в реальності ви відчуваєте за собою якусь провину і шукайте виправдання своїх вчинків, проте безуспішно. Перестаньте накручувати себе, попросіть вибачення у того, кого скривдили, радить сонник Ванги.

Бачити на собі і на своєму костюмі і взуття налиплу землю — на вашому життєвому шляху незабаром може зустрітися зрада і брехня.

Наснилося, що ви йдете засипати піском бруд на дорозі — до змін в кращу сторону. Можете зітхнути вільніше, скоро вам посміхнеться удача, пророкує сонник.

«А навколо дуже брудно!»

Приснився сміття на підлозі, на стінах і на меблів у власній оселі — підсильте охорону квартири. Сон попереджає про можливу спробу злому.

Засохла і в’їдаються в м’яку оббивку меблів бруд — знак того, що ви дуже сильно на кого-то ображені і ніяк не можете змусити себе пробачити кривдника, пояснює дане сновидіння Місячний сонник.

Сниться, що ви дивитеся на вулицю і бачите багато бруду на дорозі, на парканах, на будинках, на вітринах магазинів — до нещасного випадку. Будьте обережні на дорогах, не забувайте про правила дорожнього руху, пильність допоможе вам уникнути нещасть.

Зміна сезонів

Сниться зимова сльота — готуйтеся до великих фінансових витрат, передбачає сонник.

Бачити уві сні, що ви йдете по вулиці, по якій біжать грязьові потоки упереміш з тане снігом — незабаром вам запропонують поїхати в цікаву, на перший погляд, відрядження, але вам від неї краще відмовитися. Нічого, крім розтрат і неприємностей вона не принесе.

Приснилася бруд на дорозі і багато калюж після літньої зливи — це символ нових знайомств: калюжі прозорі — приємні, вода каламутна — нові знайомі доставлять клопоти і метушню.

Осіння бруд на дорозі символізує крах надій на здійснення планів. Щось або хтось дуже сильно вплине на позитивний результат справи. Сонник радить вам не засмучуватися, у вас ще буде можливість все виправити.

Сонник бруд на дорозі, до чого сниться бруд на дорозі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: