Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бруд — до чого сниться?

Сонник Нострадамуса

Бруд — символ багатства, бурхливої ​​діяльності, достатку подій, пліток. Бачити непролазні бруд — це символ згущаються хмари, важких часів і хвороб, які обрушаться в самий невідповідний момент на виснажені невдачами людські голови і тіла. Бачити місто, на який обрушується шквал бруду, — означає природне лихо, смерч, цунамі, які принесуть не тільки матеріальні труднощі, а й стануть причиною смерті або зсуву вождів.

Бачити золоті монети в грязі — сон, що передвіщає поклоніння і шанування недостойного людини, який ознаменує своє правління безмірним марнославством і витратами матеріальних багатств, нажитих багатьма поколіннями. Бачити людину, яка намазує на себе бруд, — знак хвороби, яка буде мучити людей і від якої не буде ліки, люди будуть йти з міст і звертатися до сил природи за лікуванням. Бачити, як по тарілках розливають бруд, — передвістя багатства і ери загального благоденства, безтурботності і забезпеченості.

Бачити в колодязі замість чистої води муть і бруд, в якій стрибають жаби, — цей сон означає, що Франція буде зазнавати труднощів з питною водою через велику аварію, на ліквідацію якої буде потрібно багато часу. Бачити дітей, які грають в грязі, — знак того, що міста вичерпають себе як форма життя і люди захочуть наблизитися до природи. Намагатися змити бруд з рук — це символ, що передвіщає великі гроші, багатство, успіх у справах.

Якщо уві сні ви наступили в бруд — наяву ваші слабкості стануть об’єктом чуток і домислів. Впасти в бруд — ваші необдумані дії спричинять сварки з близькими. Забруднити брудом одяг — наклеп і інтриги. Сон, в якому ви побачили забруднені брудом туфлі, означає ворожнечу і відчуження. Будьте стриманіше, не дайте втягнути себе в конфлікт. Прати забруднений брудом одяг — знак того, що ваша репутація під загрозою.

Сімейний Сонник

Бруд уві сні означає безчестя або хвороба. Впасти в бруд — до ганьби або озлобленості. Йти по бруду — до невдач. Забруднити брудом одяг — до хвороб і неприємностей. Якщо уві сні ваші туфлі забризкані брудом, то остерігайтеся скандалу. Дивіться тлумачення: Взуття.

Будь-яка розмова про брудну погоду чи брудних речах уві сні предзнаменует скандал, склоку або сварку. Самому валятися в грязі уві сні означає, що вас чекає велика прибуток і заздрість оточуючих, які будуть схиляти ваше ім’я на кожному розі. Дивіться тлумачення: Погода.

Сонник Міллера

Побачити уві сні, що Ви йдете по бруду, означає, що Ви втратите довіру друзів і втратите світ в сімейному колі, чому самі з’явитеся виною. Побачити інших, що йдуть по бруду, віщує жахливі чутки про Вас, які розпускають Вашим другом або товаришем по службі. Для селянина цей сон — знак поганого врожаю і зменшення прибутку. Побачити бруд на своєму одязі — означає, що вашій репутації загрожує небезпека. Якщо Ви очистите одяг від бруду — Вам вдасться уникнути наклепу ворогів. Також см. Одяг.

Англійська Сонник

Забруднитися в багнюці — сон до швидкої хвороби або виникнення приводу для великих печалей. Крім того, найближчим часом доведеться відстоювати свою честь і гідність, щоб не втратити їх. Хтось закидав вас уві сні брудом — значить, вам завдадуть великої шкоди таємні вороги. Особливо слід з обережністю в спілкуванні з тими, кому ви надаєте довіру: вони можуть виявитися зрадниками.

Еротичний Сонник

Забруднитися в багнюці уві сні означає, що Вам доведеться дуже близько познайомитися з людиною, зв’язок з яким триватиме дуже недовго. Цей зв’язок принесе Вам проблеми зі здоров’ям, велика можливість інфекційного захворювання. Сон, в якому ви йдете по бруду, віщує безрадісне життя в родині. Однак винні в цьому будете тільки ви.

Сучасний Сонник

Якщо людині сниться, що він ступає ногами в бруд, це попереджає його про майбутні нещастя. Якщо бруд він бачить в своїх руках, потрібно побоюватися нещасть з близькими людьми. Прилипла до черевиків бруд сниться до появи численних бар’єрів на шляху до досягнення поставленої мети. Сниться бруд в будинку — це обіцяє благополуччя.

Китайський Сонник

В бруду себе бачиш — не виповниться те, до чого прагнеш. Набираєш воду в колодязі, а дістаєш тільки мул або бруд — віщує матеріальний добробут. Бруд тюремних катівень — удача в усіх справах. Бруд на дорозі грязь, терни, шипи — справа не закінчиться успіхом.

Французький Сонник

Бруд сниться до бідності. Якщо снилося, що ви йдете по бруду, це сон до хвороби; забруднитися в багнюці — теж до хвороби, а також до бідності і неприємностей. А ось діставати бруд з якої-небудь водойми — сон до благополучного життя, яка буде у вас повною чашею.

Езотеричний Сонник

Ходити по бруду — труднощі в справах. Бруд на руках — неприємності у близьких родичів, швидше за все у дітей. Змивати — доведеться виправдовуватися перед ближніми. Весь в грязі — будуть зміни на краще.

Сонник Мандрівника

Ті почуття і впливу від людей, які ми вважаємо «брудними», принизливими. Впасти втрата авторитету, промашка в головному. Забруднитися плітки, обмови, сварка; хвороба. Йти по бруду погана кампанія.

Сонник Фрейда

Різні види бруду є символами різних ж захворювань. Так рідка грязь може символізувати як захворювання статевих органів, так і ускладнення при вагітності.

Сонник Менегетті

Сон про бруд — це вказівка ​​на ситуацію, яка, хоч і невигідна для суб’єкта, але потенційно переборна.

Сонник Цветкова

Якщо пристала — до хвороби.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: