Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бик — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Побачити уві сні запряжений бика — знак невдячності по відношенню до вашим близьким. Бик уві сні уособлює озлобленого і могутнього ворога, а іноді владного лідера. Тому побачити його уві сні — завжди попередження про небезпеку. Вам слід бути обережніше в ваших справах, вчинках і постаратися не викликати невдоволення вашого керівництва. Білий бик уві сні — знак удачі і багатства. Бачити уві сні пасуться биків — передвісник міцного положення в суспільстві і загальної поваги, якщо тільки бики не зменшилась. Пасущийся бичок в вашому сні пророкує вам швидке отримання спадщини. Бачити биків на водопої — знак любовних утіх і відданості коханого. Племінний бик уві сні означає швидке і вдале подружжя з людиною багатим, владним, впертим і сильним.

Вбити бика уві сні — дуже добрий знак, що передвіщає, що вам вдасться уникнути небезпеки і ваше життя не зміниться на гірше. Іноді такий сон пророкує страждання. Бачити його мертвим — зміна обставин, яке, з одного боку, допоможе вам добитися успіху, а з іншого — доставить вам багато неприємних хвилин і прикрощів. Якщо уві сні бик нападає на вас, то вас чекає удача в любові і щастя, які будуть болісні, але доставлять вам багато задоволення, проте їх затьмарять наклепницькі чутки про вас.

Якщо уві сні білий бик підняв вас на роги, а ви не злякалися, то вас чекає слава, якої ви самі здивуєтеся. Зарізати бика уві сні означає, що вам доведеться запастися терпінням на довгий час, поки не мине неблагополучний період. Бачити уві сні, що б’ються биків або кориду означає, що вас чекає любов і визнання шанувальників, які можуть ощасливити вас, якщо тільки ви того захочете. Якщо вам доставило задоволення спостерігати за ходом кориди, то скоро вам належить участь у тривалій суперечці між вашими конкурентами.

Ісламський Сонник

Хто побачить уві сні, що має багато биків, той досягне управління країною, якщо у нього є для цього шанси і можливості. Якщо він побачить, як сів на одного з них, то Аллах пошле йому благо і урожай. Той, перед ким уві сні бик замичал, відправиться в далеку дорогу. Хто ж побачить, що бик збив його з ніг, той близький до смерті. Його бачення також вказує на спалахування смути і війни або на допомогу в подоланні важких справ і робіт, особливо, для займаються сільським господарством. Мукання бика означає розбрат. Інші кажуть, що бачити уві сні бика — віщує вам припинення фізичної допомоги в якомусь розпочатій справі з боку родичів, дузей або інших людей. Заколоти уві сні бика означає, що Вас переможе людина, яка наводить на всіх страх. Побачити уві сні бика без рогів — до спілкування з огидним, приниженим або бідною людиною.

Сонник Міллера

Побачити добре вгодованого бика — означає, що Ви станете лідером у Вашому оточенні і жінки будуть шукати Вашого товариства. Побачити товстих биків на зеленому пасовищі — обіцяє Вам успіх і високе положення в суспільстві, про який раніше Ви не сміли і мріяти. Якщо бики схилилися до трави — це значить, що стан Ваше трохи зменшиться, а друзі відвернуться від Вас. Побачити мертвого бика, — знак печалі.

Якщо Ви бачите добірних породистих биків — це віщує щасливу одруження на заможної нареченій або з’єднання зі своєю колишньою, вірною коханою. Якщо бики п’ють воду з чистого ставка або струмка — можлива поява поруч з Вами милої і відданою жінки. Якщо такий сон привидиться жінці — вона прийме пропозицію свого відданого коханого. Особливо щасливий сон, в якому Ви бачите білого бика.

Еротичний Сонник

Побачити уві сні бика — незабаром Ви зіткнетеся з труднощами у взаєморозумінні з коханою особою, причиною яких стануть ревниві і заздрісні суперники. Якщо молода жінка уві сні зустрічає бика — наяву вона скоро отримає пропозицію вийти заміж, яке стоїть відхилити, так як шлюб буде нещасним. Якщо Ви бачите, як бик нападає на кого-то, — чекайте неприємностей в особистому житті через власну легковажність. Якщо чоловік бачить уві сні вгодованого бика, це означає, що він розпещений жіночою увагою. Породисті бики обіцяють одруження на багатій нареченій. Бики, що п’ють чисту воду, означають появу відданою супутниці життя.

Сонник Фрейда

Бик є символом чоловічої сили і привабливості. Ототожнення себе з биком говорить про вашу зайвої вірі в свою сексуальну неперевершеність. Полювання на бика означає прагнення позбутися від сексуальних конкурентів. Втеча від бика символізує, що ви можете стати об’єктом сексуальних домагань, в тому числі і гомосексуального типу. Якщо ви дратуйте бика, то ви нерозбірливі у виборі сексуальних партнерів.

Англійська Сонник

Побачити уві сні череду биків — це передвісник процвітання і успіхів у справах, особливо добре побачити биків на пасовище: такий сон означає швидке збагачення, шана, отримання титулу. Закоханим цей сон віщує щасливу одруження і отримання спадку від багатого родича. Якщо уві сні бик переслідує Вас, це означає, що у Вас з’явиться ворог або суперник, який буде дуже докучати Вам.

Сонник Лоффа

Бики символізують галузь сільського господарства і завзятий, ревну працю. Якщо у вашому сні фігурували бики, це може говорити про наявність у вас бажання повернутися до більш простому, аграрному укладу життя або ж свідчити про просторості ваших робіт в реальному житті. Подумайте, чи не відчуваєте ви на своїх плечах чужу вантаж, несправедливо звалені на вас.

Китайський Сонник

Бик піднімається на схил гори — велике щастя і процвітання, удача. Кров на рогах у бика — передрікає досягнення трьох вищих посад в державній адміністрації. Вбивати бика і є його м’ясо — віщує багатство і знатність.

Сучасний Сонник

Добре відгодований бик віщує вигідні угоди і несподіваний прибуток. Стадо биків сниться до досягнення успіхів і високого становища в суспільстві. Якщо уві сні вас переслідує бик — чекайте серйозної, жорсткої конкуренції.

Езотеричний Сонник

Агресивний бик (Як, Тур і т. п.) — новий партнер в сексі. Розлючений, нападає — небезпека бути згвалтованої, стати жертвою маніяка. Дикий — ви не задоволені в своєму сексуальному житті.

Французький Сонник

Бик обіцяє Вам сильне і глибоке почуття, пристрасть. Якщо ж сниться буцається бик, будьте готові до того, що Ваше ім’я потрапить на мову балакучих пліткарів і заздрісників.

Сонник Хассе

Бачити бика уві сні — будь обережний, піддатися нападу — щастя в любові, зарізати — пізнати терпіння, вбити його — уникнути небезпеки.

Сонник Менегетті

Це сон, що означає стереотип сили і агресивної позиції жінки, яка насаджує свою негативну чільну роль.

Сонник Цветкова

Сни про бика — хвороба, печаль. Переслідує — до спадщини.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: