Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борг — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви оплатили свої борги, — до прибутку і вигідним підприємствам. Отримати гроші від боржника уві сні — сон-попередження про те, що вам слід бути обережніше і не давати грошей в борг, так як може статися, що назад ці гроші ви не отримаєте. Такий сон попереджає вас про обман, який обернеться для вас збитком. Давати гроші в борг уві сні означає, що ваше легковажне поводження призведе до неприємностей через непростимою помилки і ви будете гірко шкодувати про це.

Побачити сон, в якому ваш кредитор вмирає, означає, що скоро ви відчуєте величезне полегшення і ваші справи підуть в гору. Якщо уві сні ви наробили боргів, то в житті вам доведеться довго каятися в своїх помилках і змиритися з залежністю від інших. Сон, в якому ви зустріли боржника, — попередження про те, що вам слід уникати ризикованих підприємств та участі в «темних» угодах. Хворому побачити уві сні, що його просять повернути борги, сон пророкує швидку кончину, особливо якщо він заплатить борги уві сні. Якщо вам присниться, що вас переслідують за борги, то вам загрожує небезпека.

Сучасний Сонник

Новоутворена в вашій організації заборгованість із зарплати сниться до відстрочення в реалізації якихось планів. Якщо приснилося, що керівництво клятвено пообіцяв ліквідувати заборгованість, то наяву у вас не вистачить грошей для чогось важливого, через що ви пропустіть гарну можливість. Уві сні дійсно вам виплатили борги із зарплати — значить, у вас з’явиться новий недруг, конкурент, суперник. Дівчатам таке сновидіння пророкує знайомство з красенем чоловіком.

Власна перед якоюсь організацією заборгованість сниться до розчарування в одному з друзів або дитину, якщо він у вас є. Наснилося, що ви позбулися яка давала вам спокою заборгованості, — це до успішного розвитку початих вами справ. Ситуація буде повністю під вашим контролем і далі.

Сонник Міллера

Якщо приснилися борги, це можна вважати поганим сном, оскільки за ним слідують невдачі в діловій сфері. Вам доведеться розгорнути бурхливу діяльність, щоб перемогти брак коштів, з якою ви зіткнетеся. Але якщо ви уві сні виконайте всі свої боргові зобов’язання, то наяву хід ваших справ попрямує в більш сприятливе русло.

Еротичний Сонник

Сон, в якому Ви віддаєте борги, символізує невдачу в любові. Ви зіткнетеся з відмовами, Вашим планам не доведеться здійснитися. Але якщо борги віддають Вам — це сприятливий знак, який обіцяє приємний сюрприз, несподіваний подарунок від партнера, який Вас здивує і дуже порадує.

Ісламський Сонник

Отримувати уві сні від кого-то гроші в борг означає незадоволеність справами і неприємності по службі. Віддавати комусь борг-до успішного ведення справ на роботі.

Французький Сонник

Сон про борг (неважливо, брали ви його або віддавали) віщує обман і викликане ним глибоке розчарування.

Сонник Хассе

Уві сні борг віддавали — отримаєте прибуток; хтось віддав вам — до збитку і обману.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: