Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бійка — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сон, в якому Ви потрапили в бійку — пророкує неприємні зустрічі з діловими конкурентами. Крім того, можливо, Вам будуть загрожувати судові позови. Якщо Вам приснилося, що Ви є одним з учасників бійки — настав час, коли Вам не слід вживати рішучих дій, інакше Ви можете потрапити у велику небезпеку. Бачити уві сні, що б’ються — означає, що Ви будете прокручувати гроші і даремно витрачати час. Рознімати уві сні б’ються — означає, що Ви не відчуваєте задоволення своїм життям і використовуєте будь-яких заходів, щоб досягти бажаних висот.

Жінок такий сон — попереджає про можливість наклепу і пліток. Спостерігати уві сні за бійкою означає, що найближчим часом Ви потрапите в дуже велику біду, вибратися з якої Вам навряд чи вдасться без допомоги Ваших кращих друзів. Якщо дівчина бачить свого коханого б’ються — це означає, що вона любить недостойного людини. Бачити уві сні себе переможеним в бійці віщує, що Ви втратите власність.

Якщо уві сні Вам нанесли криваву рану — Ви скоро станете учасником якого-небудь події. Сон застерігає: Ваші інтереси можуть дуже сильно постраждати від зради тих, кого Ви вважали своїми друзями. Бити свого супротивника хлистом — пророкує, що своєю хоробрістю і наполегливістю Ви завоюєте славу і багатство. Ніякі труднощі Вас не зупинять. Бачити уві сні двох чоловіків, що стріляють один в одного з пістолетів — до розладу і здивуванню. Хоча цей сон не віщує великих втрат, можливі дрібні неприємності, що чергуються з невеликими успіхами.

Сонник Лонго

Наснилося бійка позначає сплеск енергії, добрі вісті, діяльну, активне життя. Брати участь в бійці — сон говорить про те, що ви не чекаєте, поки життя почне підносити вам приємні сюрпризи, а самі намагаєтеся в міру своїх можливостей наповнити її цікавими подіями — щоб в старості було що згадати. Розтягували беруть участь в бійці — вам дуже імпонує приймати на себе функцію третейського судді. І якщо цю почесну посаду вам довіряють рідше, ніж вам би хотілося, значить, ви зарекомендували себе недостатньо добре.

Якщо в бійці вам дісталося і самому, значить, наяву вам властиво, керуючись благими намірами, втручатися не в свої справи, і через це ви часто страждаєте. Ваша підтримка часто виявляється непотрібною і незрозумілою, і виходить, що в підсумку ви залишаєтеся в дурнях. Тому нейтралітет — то, що вам потрібно в більшості таких ситуацій.

Сонник Фрейда

Бійка, як і будь-який акт насильства, символізує статевий акт. Якщо чоловік б’ється уві сні, то це говорить про його агресивності в стосунках з сексуальними партнерами і наявності садистських нахилів. Якщо ж в бійку уві сні вплутується жінка, то це говорить про наявність у неї мазохистских нахилів. Через це вона може виявитися жертвою сексуальної агресії. Такий сон також говорить про прагнення жінки зав’язати стосунки з молодшими, ніж вона сама, сексуальними партнерами. Якщо ви спостерігаєте за бійкою з боку і не втручаєтеся, то ви любите або мрієте отримувати задоволення від спостереження за сексуальними контактами інших осіб, бажано з елементами садизму.

Англійська Сонник

В цілому мало хто може розраховувати на удачу після сновидіння з бійкою. Після нього, швидше за все, у вашому будинку почнуться якісь неприємності. Ви неначе розучилися розуміти близьких, а вони, в свою чергу, будуть роздратовані тим, що ви говорите і робите. Закоханим сон обіцяє гіркоту розмальовки.

Хтось наздоганяє вас і б’є, завдаючи біль — такий сон говорить про те, що намір ваших ворогів зробити вам якусь гидоту завершиться їх успіхом. Однак, відповідаючи уві сні своїм кривдникам сильними ударами, ви тим самим наяву зруйнуєте їх плани.

Китайський Сонник

Б’єшся з дружиною або наложницею — втратиш сили. Тебе б’є стороння людина — знайдеш сили. Жінки б’ються — передвіщає хворобу. Між собою б’ються брати — велике щастя, вигода. На ножах б’єшся з кимось так, що видно кров — щастя. Люди б’ють тебе калаталом — віщує захворювання.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви вплуталися в бійку, то наяву доведеться брати участь в реальному протистоянні. Якщо вас здолали, то проблеми і біди принесуть вчинки, скоєні іншими. Битися з ким-небудь означає, що ви бажаєте, нехай навіть підсвідомо покарати конкретної людини.

Сімейний Сонник

Забіяк побачити уві сні означає, що вам слід бути обережніше, щоб уникнути надання свідчень в суді. Брати участь в бійці самому уві сні — передвісник чвар, бурхливих сімейних сцен, розбіжностей з партнерами. Дивіться тлумачення: Бити.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні Ви берете участь в бійці, це символізує страх проявити себе в ліжку. Ви постійно відчуваєте протиріччя, страх бути більш відвертим. Ви усвідомлюєте, що у Вас є реальна можливість придбати репутацію неважливого коханця.

Езотеричний Сонник

Бути учасником бійки — хтось вас обрадує, ощасливить. Побачити — випаде щаслива можливість виграти, отримати якийсь подарунок, вигідно вкласти гроші.

Сонник Цветкова

Стати уві сні свідком бійки — це до благополуччя; битися самим — до несподіванки; з тваринами — гряде неприємність.

Сонник Хассе

Готуйтеся до чвар, розлуці з друзями і сімейним неприємностей.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: