Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бочка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Побачити уві сні бочку, наповнену чимось, — знак прибутку, успіху в справах і багатства. Порожня бочка уві сні віщує збиток в справах, втрати і розчарування. Такий сон передвіщає вам зміни на гірше в вашому житті. Якщо ви вчасно не спохопитеся, то опинитеся за межею бідності. Дірявий бочка уві сні віщує збитки і марність ваших зусиль. Сон пророкує, що вам не скоро вдасться розбагатіти і ви будете все життя працювати, щоб звести кінці з кінцями. Однак якщо уві сні вам вдасться закласти дірку в бочці, виявити витік або встановити причину витоку, то вам вдасться подолати всі перешкоди на шляху до успіху, виявити свої слабкі місця і здійснити свої наміри. Якщо уві сні ви побачите багато бочок, то вас чекає щасливе і благополучне сімейне життя. Якщо на бочках написані номери, то вам пощастить у ризикованій справі або в азартній грі. Дивіться тлумачення: Діра, Тріщина, Клей, З’єднувати, Цифри.

Сон, в якому ви опинитеся в закритій бочці, обіцяє вам багато неприємностей. Ваше положення здасться вам безвихідним. Постарайтеся уві сні вибратися з неї — і в житті вам усміхнеться щастя. Бачити, як котять бочки, — знак того, що скоро вам належить далеку подорож. Бачити уві сні, як бондар робить бочки і надягає на них залізні обручі, — знак невдач. Якщо він попросить вас уві сні допомогти і ви відразу погодьтеся, то ваше положення буде безвихідним. Якщо бочка в вашому сні наповнена водою, то вас чекає щасливе сімейне життя. Бочонок з вином або іншим спиртним напоєм уві сні означає, що вам слід краще доглядати за своїми дітьми, якщо не хочете, щоб з ними щось сталося. Мити бочки уві сні — знак закінчення заплутаної справи, а зламана бочка уві сні віщує крах надій і провал планів. Іноді такий сон пророкує, що ви даремно сподіваєтеся на допомогу іншу людину, тому що він ніколи не допоможе вам в скрутну хвилину і вам самому доведеться виконати всю чорнову і невдячну роботу. Дивіться тлумачення: Склад.

Якщо вам присниться, що на вас котиться бочка, то остерігайтеся підступу ворогів або заздрісників. Такий сон зазвичай попереджає про небезпеку, і після нього треба бути гранично обережним з оточуючими вас людьми. Якщо уві сні бочка вирвалася і покотилася, то сон попереджає вас про те, що ви зірветеся і дасте волю своїм почуттям, ніж дуже нашкодите собі і зіпсуєте відносини з людиною, яка вам небайдужий.

Сонник Фрейда

Бочка є символом жінки або жіночих статевих органів. Якщо чоловік наповнює бочку, то він пишається своїм сексуальним здоров’ям. Якщо жінка наповнює бочку, то вона прагне до сексуальних контактів з коханим чоловіком і хоче завести від нього дітей. Порожня або зламана бочка говорить про невдоволення своїм сексуальним партнером і бажання покінчити з ним.

Якщо ви миєте або чистите бочку, то ви дуже розбірливі в своїх сексуальних контактах і вважаєте за краще завжди оберігатися. Якщо ви спостерігаєте, як хтось наповнює бочку, то ви не задоволені своїм сексуальним життям. Якщо чоловік наповнює бочку, і ніяк не можете її наповнити, то він побоюється опинитися сексуально-неспроможним. Якщо ж цей сон бачить жінка, то вона є сексуально-ненаситної і незадоволеною жінкою.

Сонник Хассе

Бочка порожня — великі неприємності, наповнена — багатство, дірява — потерпіти матеріальні збитки, бачити багато бочок — багатство в твоїй родині, бачити номери на бочці — буде щастя в лотереї.

Сонник Міллера

Повна води — повне достаток у Вашому домі; порожня бочка — неприємності, щастя на деякий час змінить Вам; рассохшаяся, тріснута бочка — до сімейних негараздів. Також см. Напій.

Сучасний Сонник

Порожня бочка сниться до серйозних неприємностей; наповнена, навпаки, до багатства. Якщо уві сні ви побачили діряву бочку — чекайте матеріальних збитків.

Ісламський Сонник

Наповнена чим-небудь уві сні бочка — означає достаток у домі. А порожня бочка — до збитку або інших неприємностей.

Еротичний Сонник

Бочка, повна води, обіцяє успіх і процвітання, мир в сім’ї. Тріснута бочка означає сімейні сварки.

Сонник Мандрівника

Повний бочонок обіцяє достаток і достаток у домі, порожня бочка — сімейні негаразди.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: