Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брехня — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Брехня — це негативний досвід, табу. На початкових етапах свого розвитку людство ставилося до брехні як до священного акту гріха, який, будучи вчиненим на міжособистісному рівні, проте спрямований проти провидіння, проти богів, космосу. У той же час, як свідчать дані сучасних соціологічних досліджень, брехня поступово втрачає свою енергетику табу. Багато до правди починають ставитися більш вільно і фривольно, бажаючи тим самим доповнити або захистити придуманий собі імідж.

Щоб витлумачити сновидіння, де присутня брехня, варто враховувати те, як ви насправді ставитеся до брехні. Якщо, на вашу думку, брехня — це щось ганебне і неприпустиме, то ваш сон може бути вказівкою на нещирість, яку він демонстрував вами в якихось життєвих ситуаціях. Можливо, це вказівка ​​на якусь ступінь нечесності при здійсненні операції, про яку, швидше за все, вже забули і яка залишилася нерозкритою.

У разі якщо ви в житті ставитеся до брехні абсолютно спокійно, сновидіння може вказувати на слабкі сторони вашої натури, що знаходять свій прояв у певних життєвих областях. Сон радить приділити їм особливу увагу, і лише від вас повністю залежить, як саме це здійснити. Дуже може бути, що сприйняття вас оточуючими турбує вас в набагато більшому ступені, ніж реальна оцінка особистості. Це з дуже великою часткою ймовірності справедливо, якщо уві сні ваша брехня була викрита.

Вам в реальному житті доводиться часто брехати одному і тому ж людині? Чи припустима для вас ситуація, коли ви перебільшуєте правду або цілеспрямовано брешете, щоб піднятися в очах оточуючих? Чи є у вас відчуття, що навколишні свідомо вводять вас в оману, якщо мова заходить про їхні дії або задумах? Подумайте, чи виявиться ваше внутрішнє «я» в стані замішання, якщо оточуючим людям доведеться дізнатися вас занадто близько.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви пішли на брехню, щоб уникнути покарання, такий сон повідомляє, що ви зробите безчесний вчинок щодо невинну людину. Якщо ви брехали заради того, щоб захистити друга від незаслуженого покарання, то наяву викличете на себе вогонь незаслуженої критики, проте зумієте стати вище цієї ситуації і навіть порадієте цього. Брехня інших — це сон-попередження про те, що зараз ваші супротивники зайняті тим, що розмірковують, яким чином влаштувати для вас пастку.

Англійська Сонник

Якщо приснилося власне лжесвідчення, це говорить про те, що ви зробите якийсь необдуманий, легковажний вчинок, продемонструєте нерозсудливість або несумлінність, ризикуючи заслужити презирство оточуючих і тим самим погіршити власне життєве становище. Можливі значення сну — це майбутні недуга, біди, любовні втрати; для моряків — корабельна аварія, для фермерів — убогий урожай.

Сучасний Сонник

Брехати уві сні, щоб уникнути покарання означає, що ви безчесно поступите з невинною людиною. Брехати, щоб захистити друга, — значить наяву викликати вогонь на себе і опинитися переможцем в сутичці думок і суджень. Побачити уві сні, як брешуть інші, означає, що недруги шукають спосіб заманити вас в пастку. Також такий сон може передвіщати втрату віри в діловій проект, якому ви перш сприяли.

Сонник Фрейда

Якщо про сон ви стали жертвою чиєїсь брехні і не змогли знайти собі виправдання, це говорить про вашу заниженої самооцінки. Цей недолік заважає вам вступати в статеві зв’язки і може вказувати на латентну тягу до мазохізму. Якщо ж брехуном були ви самі — це говорить про агресію, вихід якої ви даєте тільки в моменти інтимної близькості.

Ісламський Сонник

Брехня — це ознака розпусти і невдачі. Сон, в якому ви брешете оточуючим, нагадує про те, що останнім часом ви значно відхилилися від праведного шляху. Якщо ви працюєте в торговому бізнесі — цей сон може передвіщати понесені збитки. Якщо ж ви самі стали жертвою брехні — цей сон є застереженням.

Сонник Ванги

Бути жертвою брехливих наклепів — сприятливе сновидіння. Такий сон означає безсилля ваших суперників і марність їх спроб перешкодити вам. Сон, в якому ви самі були викриті у брехні, обіцяє матеріальну забезпеченість і чималі успіхи в бізнесі.

Езотеричний Сонник

Чули брехня уві сні — почуєте її і в реальному житті. Брехали комусь самі — тримайтеся, бо дізнаєтеся жорстоку правду.

Французький Сонник

Почути чиюсь брехню — такий сон закликає вас остерігатися зради близької людини або ділового партнера.

Сонник Цветкова

Брехати уві сні — понесете покарання.

Сонник Хассе

Вам загрожує велика небезпека.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: