Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блискавка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Блискавка уві сні є символом розбрату, небезпеки, гніву. Відблиск блискавки побачити уві сні — знак трагічної радості. Іноді такий сон пророкує отримання неймовірних новин. Якщо вам присниться, що далеко від вас блиснула блискавка, то чекайте несподіваного звістки здалеку. Якщо ж блискавка блисне зовсім поруч з вами, то вам доведеться захищати своє життя або честь. Якщо блискавка уві сні потрапить у ваш будинок, то вам загрожує небезпека або чекайте нещастя в будинку.

Удар блискавки в голову уві сні означає, що ви проявите неабиякі здібності і зможете зайняти чільне становище в суспільстві. Сон, в якому ви побачили, що блискавка вдарила в громовідвід, попереджає вас про те, що вам слід бути обачнішими, щоб не зробити великою помилки, про яку ви згодом будете дуже шкодувати. Якщо блискавка уві сні щось зруйнувала, то це обіцяє вам неприємності і втрати. Щоб точніше розшифрувати сон, дивіться, що саме зруйновано за назвами.

Зловісний блиск блискавки на темному небосхилі або серед темних хмар уві сні віщує втрати, збитки, небезпека для життя вашої або ваших близьких. Після такого сну вам слід проявити максимум обережності. Можливо, слід відкласти заплановані поїздки, щоб уникнути нещасного випадку. Будьте також обережні з грошима і не довіряйте тим, хто нещирий з вами. Дивіться тлумачення: Гроза.

Сонник Фрейда

Якщо у вашому сні блиснула блискавка, значить, вже скоро станеться те, чого ви не очікуєте. Найімовірніше, мова буде йти про те, що ви познайомитеся з представником протилежної статі. Разом ви будете проводити досить багато часу, причому спочатку в ньому ви можете не побачити нічого такого особливо привабливого, визнавши його героєм не свого роману.

У сновидінні ви опинилися на тому самому місці, яке прийняло удар блискавки, — у ваше життя так само раптово і стрімко, як блискавка, увірветься нова любов, пристрасть, що називається, з першого погляду. Навіть не намагайтеся вгадати події, адже прозріння прийде дуже несподівано.

Блискавка вдарила туди, де знаходився ваш близька людина, партнер, — це означає, що у даної людини може з’явитися проблема в сексуальному житті, і ви будете до цього причетні. Оскільки це трапиться нескоро, є шанси уникнути ускладнень, тому поводьтеся обачніше.

Блискавкою був зруйнований якийсь предмет — це означає, що через майбутній величезної любові ви забудете буквально про все на світі. Однак все ж таки постарайтеся, щоб ваші почуття не стали джерелом страждань для близьких людей.

Сонник Лоффа

Якщо сниться блискавка, то її образ може розшифровуватися в різних варіаціях. Деяким людям цілком подобаються блискавки, і цей елемент не викликає їх заперечень. Інші люди бояться її могутності й непередбачуваності. Якщо уві сні ви управляли блискавкою, це говорить про ваших спробах вирішити реальні проблеми. Для таких ситуацій блискавку можна вважати досить ефективним і цінним знаряддям, спрямованим на життєві розчарування і різні зриви: ви можете просто блискавично очищати від них свій шлях.

Крім того, блискавка виступає застереженням. Якщо ви ставитеся до неї в житті з побоюванням, то ефект блискавки може бути викликаний знаходяться поруч з вами людиною або будівлею, куди ви зайшли. Це можна вважати візуальним попередженням, що був піднесений нашим розумом. Тут відзначається присутність елемента кари, божественного гніву, уособлюється грецьким богом Зевсом і нордическим богом Тором і виявляються у формі стріл блискавки. В яке місце вдарила блискавка і чи постраждав серйозно хто-небудь від цього? Згадайте, коли саме і звідки блиснула в вашому сні блискавка.

Сонник Міллера

Наснилося блискавка — це сон, який обіцяє вам щастя і процвітання, яким, на жаль, судилося тривати недовго. Блискавкою був висвітлений якийсь об’єкт поруч з вами, і з-за цього ви були шоковані — значить, вас схвилює вдала доля одного або ви будете змучені плітками і пліткарів. Чорна блискавка, блиснувши, світить серед темних хмар, — це знак того, що вас досить довго переслідуватимуть печалі і проблеми. Блискавка освітила вас самих — значить, якесь непередбачуване засмучення приголомшує вам душу.

Якщо ви побачили блискавку прямо над своєю головою, це говорить про майбутній стабільності джерел доходу і інші радощі життя. Блискавка, що виблискує в темряві між зловісними хмарами, — це завжди до погроз, втрат і розчарувань. Після такого сну підприємці повинні старанніше займатися бізнесом, а жінки — приділяти більше уваги чоловікам і матерям; дітям і хворим потрібен особливий догляд.

Сучасний Сонник

Людину, якій сниться блискавка, сповіщають про те, що він отримає довгоочікувану звістку. Якщо вам приснилася блискавка, значить, у вашому житті настала смуга змін. Якщо перед вашим поглядом промайнула яскрава Ізлучисте блискавка, то вам доведеться пережити ряд щасливих миттєвостей.

Якщо у вашому сні блискавка вибухнула в безпосередній близькості від вас, то ви отримаєте звістку, яке вразить і схвилює вас. Якщо сниться, що блискавка потрапила в вас, то плітки, які обплутують ваше ім’я, можуть негативно позначитися на просуванні кар’єри.

У ніч на середу блискавка сниться до необхідності тримати себе в шорах, оскільки будь-яке зайве слово може спровокувати конфлікт. Якщо у вашому сні блискавка з’явилася на четвер, то вас чекає іспит на міцність, який доведеться тримати самостійно.

Сонник Нострадамуса

У вашому сновидінні яскраво блиснула блискавка — з далеких країв до вас прийде новина, який ви не чекали. Влучила блискавка в вас — значить, вас захочуть втягнути в якийсь конфлікт, так що будьте стриманішими. З небес спускалася кульова блискавка — з космосу на Землю буде здійснена якась атака. Якщо кульова блискавка призвела до людських жертв, це наяву призведе до екологічної катастрофи, яка трапиться через те, що люди сильно забруднять природу. Побачити блискавку і почути грім — це застереження: можливо, є сенс переглянути життєві позиції.

Ісламський Сонник

Блискавка при хмарі — до благ земних і достатку харчів, а якщо блискавка буде без хмари, — це до відплати і каре. Блискавка — її бачення уві сні окремо від грому-ознака настанови на Шлях Істини після помилки. Інший раз вона вказує на радісну звістку про прибуття того, хто довго був відсутній або оновлення майна або допомога здалеку. Також блискавка є ознакою страху перед правителем. Якщо у чоловіка побачив уві сні ніби блискавка спалила його одяг хвора дружина, то, можливо, що вона помре.

Сонник Мандрівника

Блискавка — великі майбутні події, зміни. Якщо спрямована на сплячого знак особливої ​​позначки, покладання певної місії. Чистий, яскрава творча реалізація; благо. З неприємним, фіолетовим, темним відблиском судилося виконати непорядну (демонічну) роль; небезпека. При трактуванні має значення загальний колірний фон неба. Все яскраво освітила спалах духовної свідомості ( «саторі»), осяяння, духовне зростання.

Сонник Менегетті

Бачити уві сні блискавку тлумачиться в двох варіантах, в залежності від пори року. Так, річний сон віщує гарне продовження. Обіцяє добре здоров’я без особливих проблем. Для збереження цього стану рекомендується пов’язати на шиї нитку з вовни. А ось зимовий сон змусить вас зробити ремонт в квартирі. Змінити обстановку. Маленький секрет: перед роботою нанесіть на всі стіни по маленькому кружку або хрестику.

Сонник Ванги

Побачити блискавку — це до майбутніх бід і руйнувань. Блискавки в небі чреваті пожежами, які стануть причиною руйнувань, позбавлення даху над головою, смертей і захворювань дихальних шляхів. Блискавка вдарила в будинок або дерево, і вони загорілися — значить, ви станете свідком того, як небо розгнівається на людство, багато людей понесуть покарання за гріхи.

Англійська Сонник

Блискавка сниться до успіху в справах, пошани і незалежності. Закоханим — до стабільності в почуттях, швидкого і щасливого шлюбу; селянам — до погожим дням, щедрому врожаю і успішною жнив; морякам — до вдалого плавання і попутним вітрам. Але блискавка, яка сниться разом з громом, бурею, дощем, градом, є поганою ознакою.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що блискавка освітлює який-небудь об’єкт поруч з вами, це означає, що вам будуть докучати плітки суперників, які можуть нашкодити вашим відносинам з коханою людиною. Блискавка над головою сниться до щастя в любові і щасливого заміжжя.

Езотеричний Сонник

Побачити блискавку — трапиться щось надзвичайне, і воно буде стосуватися пробудження вашого інтелекту. Удар блискавки може передвіщати, що в вас можуть виявитися неординарні здібності; в більшості випадків мова йде про ясновидіння.

Французький Сонник

Яскравий спалах блискавки — це прикмета несприятливих подій, які стосуватимуться великої кількості людей.

Китайський Сонник

Вас вражає удар — багатство і знатність. Світло блискавки освітлює ваше тіло — попереду щаслива подія.

Сонник Цветкова

Дізнаєтеся щось неймовірне, опинитеся в небезпечному становищі.

Сонник Хассе

Буде несподівана радість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: