Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бородавка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бородавка уві сні — символ неприємностей. Однак бачити у себе багато бородавок — добрий знак. Такий сон пророкує вам багатство, отримання звістки, яке ощасливить вас, почасти і перемогу над ворогами. Якщо бородавки дуже турбують вас тим, що псують вашу зовнішність або тіло, то вам загрожує безчестя або вас опорочат. Якщо бородавки зникнуть на ваших очах, то вас чекає успіх і щастя. Бачити уві сні бородавки у інших — передвісник швидкої небезпеки, яка несподівано нависне над вами. Сон попереджає вас, що ви не повинні довіряти друзям і розповідати їм все про свої справи, тому що серед них є недоброзичливці, які тільки і чекають випадку, щоб підставити вас.

Сонник Фрейда

Бородавки, як і деякі інші тілесні недоліки, символізують статевий акт. Якщо жінка бачить у себе бородавки, то вона схильна до активних і численним сексуальних зв’язків, але невпевненість в своїй привабливості стала ускладнювати їй життя. Якщо чоловік бачить у себе бородавки, то він прагне до гомосексуальних зв’язків, виправдовуючи це тим, що жінки не знаходять його досить привабливим і сексуальним. Якщо ви бачите бородавки у інших, то ви заздрите людям, які займаються одностатевим коханням, але самі не хочете чи не ризикуєте цим займатися. Якщо ви виводите бородавки у себе, то це символізує пригнічені сексуальні бажання.

Сонник Міллера

Якщо Ви уві сні стурбовані тим, що у Вас бородавки — це значить, що Ви будете нездатні успішно відбити випади проти Вашої честі. Побачити, що бородавки на Ваших руках зникають, означає, що Ви подолаєте всі перешкоди на шляху до успіху. Побачити бородавки у інших — це попередження про те, що поруч з Вами перебувають найлютіші вороги. Якщо Ви виводите їх — це означає, що Ви будете з енергією відбивати загрожують Вам і Вашим рідним небезпеки.

Еротичний Сонник

Сон обіцяє в реальному житті любовний трикутник. Ви страждаєте питанням, з ким залишитися, причому жоден з кандидатів не влаштовує вас повністю. З першим ви хочете просто спілкуватися, так як він хороший і цікавий чоловік, другий же приваблює вас тільки в ліжку.

Езотеричний Сонник

Бородавки на своєму тілі — до подарунків, знахідкам; на чужому — попереду зустріч, яка пізніше стане причиною отримання прибутку або удачі.

Сонник Цветкова

Сон про бородавки означає неприємну звістку, на руках — багатство; Бачити у інших — несподівана загроза.

Сонник Хассе

Бородавки, побачені в інших — до небезпечних супротивникам у себе — до багатства.

Ісламський Сонник

Бородавка уві сні — ознака радісної звістки.

Французький Сонник

Бородавка сниться до таємних страждань.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: