Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борода — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви раптом побачите себе з бородою, пророкує вам успішне хід справ і прибуток від них. Жінці побачити себе з бородою сон пророкує, що їй доведеться в житті нелегко. Вона розлучиться або зі своїм коханим, або овдовіє, або їй доведеться самостійно приймати відповідальні рішення і виконувати їх. Сон пророкує, що вона успішно впорається зі своїми проблемами і доля щедро винагородить її за мужність і завзятість. Вдові такий сон пророкує швидке заміжжя. Дівчині такий сон обіцяє швидке одруження. Вагітній жінці сон пророкує народження сина. Підрівнювати бороду уві сні — знак швидкого вступу в шлюб або любовний зв’язок для молодої дівчини. Іншим такий сон пророкує смерть або втрату стану. Розчісувати бороду уві сні — знак того, що будь-яке заплутана справа проясниться, і ті, хто в сварці,

Обстригти комусь бороду уві сні — знак отримання прибутку нечесним шляхом або несправедливість по відношенню до інших. Якщо уві сні ви вищипує кому-небудь бороду, то з вашої вини постраждають люди, які довірилися вам. Побачити уві сні чорну бороду — знак здоров’я. Якщо борода при цьому ще розкішна і довга, то ваші друзі і близькі не залишать вас у важку хвилину. Якщо борода в завитках, то вас чекають сварки з родичами. Руда борода уві сні — неприємне прообраз. Сон про неї пророкує вам, що ваші друзі і родичі обведут вас навколо пальця, як тільки їм випаде така можливість. Сон попереджає вас про підступність ваших друзів.

Якщо вам присниться, що ваша борода випадає або лізе, то вас чекає багато втрат і страждань; якщо бороду вирвали, то остерігайтеся нещасного випадку з родичами, втрати дорогої і коханої речі або великих неприємностей. Якщо бачите уві сні, як росте борода, то вас чекає успіх у справах і приріст стану. Побачити себе в сні з довгою бородою — знак почестей і нагороди, успіх в справах, які очікують вас. Для жінок такий сон менш сприятливий, так як їм ці почесті і нагороди дістануться дуже нелегко. Іноді такий сон віщує їм швидке виконання їх бажання. Маленька борода уві сні — несприятливий ознака, що означає, що скоро ви опинитеся втягнутими в судовий розгляд. Якщо при цьому уві сні ваша борода почне лізти, то вас чекає ганьба, приниження і програш процесу.

Якщо уві сні чоловік бачить, що він збриває свою бороду, то його чекає багато неприємностей, які зваляться на нього як сніг на голову. Якщо уві сні ви побачите древнього старця з сивою бородою, то ви опинитеся в становищі, коли вам знадобиться розумну пораду досвідченого людини. Якщо уві сні старець заговорить з вами, то вам слід запам’ятати його слова, тому що, можливо, пізніше ви знайдете в них відповідь на своє питання або підказку. Мити бороду уві сні — передвісник смутку, а суха борода — до веселощів. Якщо маленька дитина побачить себе у сні з бородою, то його чекає швидка смерть. Молодій людині сон пророкує успіхи. Якщо уві сні ви підпалили свою бороду, то вас чекає розлука з коханою. Дивіться тлумачення: Вуса, Волосся, Стригти, Бакенбарди.

Ісламський Сонник

Борода уві сні — багатство, велич і краса. Іноді вона вказує на благочестя і відданість Сунні (тому, що говорив і робив Пророк, с. а.с. Якщо хто побачить, що вона подовжилася, то той отримає багатство, славу і життя в достатку. Борода грішника-це його покаяння, а якщо він заблукав, то стане на Істинний Шлях.

Якщо хто-небудь уві сні бачить свою бороду голеною, то це означає падіння його репутації серед людей. Таке ж тлумачення відноситься і до того, у кого випадає борода. А хто побачить себе з голеною головою і бородою і якщо уві сні є ознаки, що вказують на добро, той розплатиться зі своїми боргами, вирішить свої проблеми і, якщо хворий, одужає. А якщо уві сні немає таких ознак, то це не до добра. Для хлопця бачити себе уві сні з бородою — не до добра.

Чорна як смола борода уві сні — до збагачення. Червона борода уві сні — доказ побожності і благочестя її власника. Для жінки бачити себе уві сні з бородою, значить ніколи не народити. Якщо жінка заміжня, то цей сон може вказувати на близьку розлуку з чоловіком. Якщо вагітна жінка побачить себе у сні з бородою, то вона народить сина, який згодом може осіротеть. Біла або сива борода — до гідності та добробуту.

Французький Сонник

Приснився бороду можна вважати доброю ознакою, оскільки це символ могутності й величі. Ще більш сприятливим є сон, в якому ви бачите довгу бороду або бородатого риса, тому що цей персонаж віщує успіх і достаток. Заміжня жінка уві сні брила бороду — у її чоловіка можуть трапитися неприємності. Сон, в якому у вас була гарна довга борода, повідомляє вам, що справи повернуться в більш сприятливе русло, перешкоди будуть подолані; відбудеться важлива зустріч; буде вам у всьому супроводжувати успіх.

Дівчина побачила уві сні, що у неї виросла борода, — значить, вона вийде заміж за своїм бажанням і народить багато дітей. Такий же сон побачила заміжня жінка — незабаром буде змушена стати главою дому. Вагітній сон передвіщає появу на світ сина. Втратили уві сні бороду або спостерігали за тим, як хтось її виривав або збривав, — наяву вас чекає втрата достатку, втрата близьких.

Сонник Міллера

Бачити уві сні бороду — означає, що Вам буде протистояти якась чужа Вам по духу персона, Вам належить жорстока боротьба за владу, і, ймовірно, в цій боротьбі у Вас будуть втрати. Сива борода означає невдачі і сварки. Бачити бородату жінку — означає неприємні зустрічі і тривалу хворобу. Якщо уві сні хтось тягне Вас за бороду — чекайте, що Ви піддастеся великому ризику, якщо не поступитеся власністю. Причісувати і пестити бороду — до того, що Ваше марнославство буде рости разом з добробутом, роблячи Вас вкрай неприємним для колишніх друзів. Якщо молода жінка уві сні пестить бороду — сон вказує на її бажання порушити обітницю безшлюбності і на побоювання невдалого заміжжя.

Сонник Цветкова

Бачити, як борода росте у себе — до багатства (то ж і для волосся на ногах), в завитках — сварка а родичами. Стригти — втрати грошові або в особистому, стригти іншому — до сварки, підстригати — до поліпшення справ. Для дівчини сон про бороду — поспішний шлюб або зв’язок, для заміжньої жінки — до вдівства або втрати чоловіка, для вдови — до чергового заміжжя, для вагітної — до народження сина, для дитини — смерть. Втрата бороди — розрив відносин, втрата майна і честі. Голити самому — рішення турбот в любові. Руда борода — підступні друзі (жовтий колір — Заздрість).

Сонник Лоффа

Будь-яка рослинність на обличчі, будь то вуса або бакенбарди, а тим більше борода у снах бачиться виключно як сигнал того, що потрібно бути готовим до отримання якихось грошових сум. Густа і густа борода може також привидітися уві сні і на жіночому обличчі. Це ознака того, що дама в реальності має ділову хватку, завдяки якій вона зможе непогано заробити. Якщо ж уві сні вам довелося голитися, це знак того, що ви можете втратити сприятливі можливості поліпшити своє матеріальне становище або просто розтринькати гроші.

Сонник Фрейда

Борода зазвичай символізує рослинність на статевих органах. Красива, доглянута борода символізує нормальне фунционирования статевих органів. Неохайна борода чи борода з крихтами і залишками їжі символізує захворювання статевих органів або їх функціональні розлади. Залицяння за бородою говорить про схильність до занять самозадоволенням. Збривання бороди символізує страх кастрації або втрати статевої сили. Борода у жінки символізує її прагнення до лесбійського кохання.

Сонник Хассе

Бачити, як росте борода, — збільшиться ваше майно; обстригти комусь — реалізуєте задуману несправедливість; вискубувати бороду — ви повинні заспокоїти своїх боржників або кредиторів; побачити чорну бороду — до здоров’я; розкішну і довгу — у вас багато захисників; бачити випадають з бороди волосся — до великої скорботи; руда сниться до підступності приятелів.

Езотеричний Сонник

Уві сні у вас була борода, хоча в житті вона відсутня, — у вас з’являться захоплення, невластиві людям вашого віку. Розчісувати — до серцевих захоплень; підстригати — до занять, більш властивим дітям і молоді. Збривати бороду — ви соромитеся своїх захоплень, проте відмова від них ваше життя обіднить і позбавить сенсу.

Сонник Мандрівника

Для чоловіка влада, повага, придбання; кучерява або руда обман, заздрісники; довга вказівку на магічну силу і духовну владу. Стригти, втрачати бороду поганий знак втрати. Борода у дівчини заміжжя, народження сина; у жінки втрата, розрив відносин. Борода у дитини знак особливої ​​місії його долі або його смерті.

Сонник Ванги

Бачити як борода росте — зросте майно, обстригти комусь — вчинити задуману несправедливість, вискубувати бороду — ти повинен заспокоїти своїх довірителів. Бачити бороду чорну — здоров’я, розкішну і довгу — дуже багато захисту у тебе, яка лізе (випадає) — велика скорбота, руду — підступні приятелі.

Сонник Менегетті

Це неоднозначний образ, який означає, з одного боку, мудрість прожитого часу, а з іншого — маскування, за якою ховаються фізичні вади особи, тобто наші помилки і помилки.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні, як росте борода, — знак придбання матеріальних благ. Обстригти комусь бороду — задумати і здійснити несправедливий вчинок.

Еротичний Сонник

Сон, в якому жінка носить бороду і доглядає за нею, говорить про те, що вона боїться невдалого шлюбу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: