Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борсук, до чого сниться борсук уві сні

До чого сниться борсук? Сонник називає це тварина передвістям успішного ходу справ, відмінного здоров’я і удачі після складнощів. Але іноді цей символ уві сні обіцяє зустріч з неприємною особистістю, підступність знайомих, великі турботи.

Успіх ваших починань

Ця тварина символізує мудрість, проникливість. Сновидіння підказує: у вас достатньо інформації про якийсь подію або обставину, щоб прийти до вірних висновків.

Приснився борсук означає: справи сновидіння при правильному підході будуть приносити стабільний хороший дохід. З’явиться можливість подорожувати.

Бачити цього звірка уві сні обіцяє удачу в бізнесі. Настане відмінний період для реалізації задуманого. Але треба враховувати: успішними виявляться тільки ті плани, які продумані до найдрібніших деталей.

Міцне здоров’я

До чого сниться, ніби борсук вас вкусив? Сонник пояснює: це приємне знамення. У сплячого буде довгий час відмінне здоров’я.

Приснився борсук укусив? Про здоров’я не потрібно турбуватися: всі в порядку — пояснює тлумачення сну. Однак варто позбутися шкідливих звичок, щоб довше продовжити період відмінного самопочуття.

Складнощі у взаєминах

Бачили, ніби борсук уві сні поводиться агресивно, кусає зі злістю? Сонник повідомляє: ваша совість не зовсім чиста. Ви страждаєте, оскільки образили когось своєю хитрістю.

Несподівано зустріти його — зустріч з неприємною особистістю, яка буде дратувати сновидіння, заважати йому, вносити хаос у справи.

Приснився борсається без толку борсук? Це застереження від підступності людей, яких сплячий вважає своїми друзями. Не варто довіряти всі свої таємниці нікому.

Ловлення звірка уві сні означає, по сонником: попереду напружені відносини між сновидцем і його начальником.

Сміливіше: настає період везіння

До чого сниться, як зловили тварину? Наяву вам вистачить такту і терпіння знайти компроміс, щоб виправити складні відносини з керівником.

Також сновидіння обнадіює: незабаром труднощі завершаться і сплячого чекає удача. Настає час успіху, везіння, які принесуть радість.

Бачили два або відразу кілька звірків, які були чистенькі і виглядали задоволеними? Сонник обіцяє: досягнете великих матеріальних благ.

Обережніше: чекають неприємності

Наснилося вбити борсука? Настане чорна смуга. Почнуться неприємності у взаєминах, проблеми на роботі.

Уві сні довелося є борсукове м’ясо? Попереду побутові негаразди, дрібні травми. Необхідно виявляти обережність, щоб убезпечити себе.

Що вам довелося робити?

Пригадайте, що довелося робити:

 • Полювати на нього — чекають великі клопоти;
 • Йти слідом за ним — близькі обдурять в самий невідповідний момент;
 • Зловити — ваші необережні дії стануть причиною неприємностей;
 • Гладити, грати зі звіром — вдалий початок всіх справ;
 • Самому стати їм — слід зайнятися своїм житлом;
 • Спостерігати за барсуком в природних умовах — доведеться забезпечене життя.
 • Сонник Міллера: попереду успіх

  До чого сниться бачити борсука? Сновидіння обіцяє удачу після тривалої низки складнощів. Нарешті доля винагородить сплячого, дозволивши поправити фінансове становище і інші обставини.

  Сонник борсук, до чого сниться борсук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: