Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник барабан, до чого сниться барабан уві сні

До чого сниться барабан? Цей символ уві сні має кілька тлумачень. Він попереджає про обман, поширенні пліток, крах планів, надій. Але сонник дає і позитивні значення: позбавлення від заздрісників, перемога над недругами.

Зміни, складнощі у взаєминах

Такий знак є символом фальші, він віщує про обман у взаєминах з близькими, друзями. Погіршення може статися через вашого легковажності, неуваги до них.

Наснилося почути гучну дріб? Наяву сновидіння чекають значні зміни, проте не завжди хороші.

Уві сні дріб барабана лунала далеко? Комусь із близьких сплячого знадобиться його допомога або участь в не дуже приємній справі.

Слухайте поради, але остерігайтеся неправдивих відомостей

До чого сниться віддалена барабанний дріб? Вона попереджає про отримання неправдивої інформації. Не потрібно беззастережно приймати на віру відомості, які дізнаєтеся.

Приснився барабанний бій для сновидіння — необхідність прислухатися до рекомендацій, які йому дадуть. Крім того, треба звернути увагу на майбутню нестандартну ситуацію.

Бачити барабанні палички уві сні означає: зможете здобути перемогу над давнім недругом.

Перегляньте свою поведінку

А зламані палички для барабана віщують незначного збитку, який можна буде заповнити.

До чого сниться ударна установка? Незабаром доведеться приймати рішення проти власної волі.

Приснилася гра на ударній установці? Сонник підказує: ви здатні залучати до себе загальну увагу. Особливо «дістається» вашій другій половинці, яка зобов’язана постійно хвалити вас. Треба вести себе більш стримано, адже світобудову не крутиться навколо вас. Чим раніше усвідомлюєте це — тим менше виявиться розчарувань.

Сонник Міллера: дружелюбність, удача

Бачили барабан? Це передвістя чийогось дружелюбності, розташування, доброзичливих відносин. Рибалкам, морякам, селянам і зайнятим комерцією людям сновидіння обіцяє удачу і благополуччя.

Крах планів, шкоди репутації

До чого сниться сидіти на барабані? Сонник пояснює: мрії сплячого зазнають краху. Його надії і плани не здійсняться.

Тлумачення сну про те, як танцювали на барабані, вельми невтішно. Сновидіння віщує погіршення вашій репутації в результаті надмірного легковажності.

Наснилося бити в барабан? Сонник вказує: наяву сплячий буде поширювати безглузді чутки. Треба припинити це: такий посил може боляче відгукнутися.

Також бити в цей музичний інструмент уві сні — попередження про швидку небезпеки.

Можливі плітки

До чого сниться барабанщик? Сонник повідомляє: про вас поповзуть неприємні плітки. Але якщо ви були барабанщиком в оркестрі — чутки виявляться сприятливими.

Довелося самому барабанити? Наяву доведеться деякий час жити поруч з досить настирливим людиною.

Що ви робили?

Пригадайте, що довелося робити уві сні з барабаном:

 • Купувати — треба навчитися тримати язик за зубами, щоб не нашкодити собі, видавши щось важливе;
 • Стукати щось нерозбірливе — сварка з партнером;
 • Барабанити і порвати інструмент — позбутися від заздрісників і наклепників;
 • Вчитися грати — бажання щось повідомити оточуючим.
 • Хороші ознаки

  Бачити, як віртуозно уві сні граєте на барабані, означає: ви — господар власної долі, від ваших рішень залежить багато чого.

  Наснилося грати на барабані в оркестрі? Сонник підказує: незабаром вас чекає підвищення на посаді.

  Сонник барабан, до чого сниться барабан уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: