Сонник баран, до чого сниться баран уві сні

Логічно припустити, що баран може бути уві сні тим людям, які не бачать очевидного виходу зі скрутної ситуації через власну впертість. Але, це зовсім не одиничне пояснення,, до чого сниться ця тварина. Сонники дають досить багато передбачень.

Прогноз Перської сонника

Бачити уві сні барана — прекрасний знак! Готуйтеся до удачі, приємних несподіванок і абсолютної прихильності фортуни. Певний період свого життя ви не будете відчувати матеріальну скруту і зможете втілити в життя практично всі прагнення.

Якщо приснилося стадо баранів — готуйтеся до довгого життя. Скільки тварин було в стаді, стільки років і проживете в здоров’ї і щастя поруч з дорогими людьми.

Дуже важливо розглянути, яка саме шкура була у барана. Бачити уві сні густу і шовковисту шерсть — на щастя, відчуття повної безтурботності. Якщо сниться, що вівці ваші і вам необхідно їх підстригти — радійте! Стригти овець уві сні — до отримання впливової посади. Доведеться наяву керувати великою кількістю підлеглих. Аналогічно пояснюється,, до чого сниться пасти ціле стадо баранів.

Бачити уві сні, що вам дарують білого барана — до корисного знайомству. Новий приятель виявиться людиною впливовим, рішучим. Перська сонник рекомендує не упускати таку можливість і скористатися дружніми відносинами для вирішення власних проблем.

Зарізати барана — до перемоги над ворогами. Особливо, якщо різали чорне за кольором тварина. Все майно недругів стане вашим.

Трактування сну Велесом

Сонник Велеса вважає барана уособленням радощів, надій, успіху, честі і внутрішньої сили. Приснився білий баран — виключно хороший знак. Він привнесе у ваше життя лише добро і удачу.

Якщо сниться, що скотина буцається, приготуйтеся випробувати страх. Недоброзичливець поставиться до вас з великою агресією і може навіть спалахнути неприємна сварка. Постарайтеся утриматися від лихослів’я. Потім будете шкодувати про надмірну нестриманості.

Заколоти в сновидінні барана і є його м’ясо — до перемоги над ворогами. Годувати кого-небудь смачно приготовленої баранячої ногою — до отримання прибутку від вигідного вкладення грошових коштів.

Пророцтва з декількох джерел

Якщо жінці наснилося, що вона є власницею великого білого барана, то в реальності зможе вигідно вступити в шлюб. Чоловік буде людиною забезпеченою, добропорядним, справедливим. Мусульманський сонник обіцяє величезну і довгий щастя в особистому житті.

Сонник Міллера пояснює, що віщує примарилося в сновидінні чорний баранчик. Якщо уві сні ви виявили мертвого тваринного, то наяву всі негаразди будуть успішно подолані.

Наснилося, що рогата нападає і боляче кусає? Остерігайтеся довіряти будь-кому. Один необережний слово або двозначна фраза і на спокійному існуванні можна поставити хрест. Брудні плітки і злі нападки змусять серйозно понервувати.

Якщо ви різали голову агресивному барана, то зможете своїм розумом і добротою перемогти всіх злостивців.

Сонник баран, до чого сниться баран уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: