Сонник барс, до чого сниться барс уві сні

Бачити снігового барса уві сні, грати з ним — до появи шансу успішно закінчити ризиковані проекти, справи. Але тільки не у випадку, коли приснилося, що звір терзає свою здобич. Тлумачення сну зі злим, нападником тваринам, сонники зводять до причіпок батьків, другої половинки, керівництва, старших за званням. До чого сняться хижаки, можна зрозуміти, якщо в найдрібніших подробицях пригадати сновидіння.

Трактування сонника Міллера

Поведінка барса за сонником Міллера має багато розповісти сновидцу. Представник котячих, розвалений на височини, вигідно відрізняється від того, який переслідує, наздоганяє в темряві. Бачити хижака, перебувати поруч уві сні — до готовності вступити в сутичку наяву. Особливо, якщо наснилося, або привиділося, що сніговий звір був в люті.

До чого сниться хижак, психологи трактують, виходячи з нюансів:

 • Відпочивальник на пагорбі — до появи захисника, спонсора;
 • Гуляє з сімейством, гарчить на всіх — до знатного залицяльникові;
 • Переслідує — до несподіваних перевірок, ревізій;
 • Вступити в сутичку — до початку грандіозного проекту.
 • Матеріальне благополуччя поруч

  Бачити величезного барса уві сні, намагатися здолати його — до творчих успіхів, швидкому просуванню давніх планів, фінансового прибутку. Сновидіння означає, що є сили, знання, щоб довести велике діло до кінця. Китайський сонник рекомендує не упускати шанс, сміливо просувати ідеї.

  Перемогти розлюченого звіра, бачити його у своїх ніг — до блискавичного просуванню по службі. Пошана на робочому місці, повагу сім’ї, колег — саме те,, до чого сниться повержений сніговий барс. Крім того, фінансовий зліт чекає всіх, кому приснилось, що барса вдалося застрелити, або вбити ножем.

  Успіхи сім’ї перш за все

  Дуже добре, якщо барс приснився молодій панянці, самотньою дамі. Виявляється, поруч знаходиться шанувальник, який готовий виконувати всі забаганки, бажання. Як стверджує сонник Нострадамуса, досить тільки придивитися до оточуючих уважно і ви відразу ж визначте, хто він.

  Заміжній жінці глава звіриного сімейства може постати уві сні до достатку в домі, швидкого вирішення фінансових проблем. Слід згадати, в якому настрої був сам барс. Грайливий і ласкаве тварина віщує ідилію у відносинах зі старшими членами сім’ї і малюками. Діти будуть радувати успіхами, а дорослі зможуть придбати давно омріяну річ, майно.

  Приділіть увагу звітами, рахунками

  До чого сниться грізний барс, який переслідує сновидіння, добре роз’яснює сонник Цвєткова. Схоже, що в останні дні, тижні ви встигли зробити кілька помилок, невірних вчинків. Якщо за вами грізно женеться величезний представник сімейства котячих уві сні, гарчить, нападає — це означає, що відповідати за них все-таки доведеться.

  Сонник барс, до чого сниться барс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: