Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борщ, до чого сниться борщ уві сні

Поїдали уві сні справжній борщ зі сметаною? Перш ніж звернутися до тлумача з питанням,, до чого сниться це блюдо, постарайтеся згадати його смак. Густий і наваристий суп буряковий, як вважає сонник, предзнаменует матеріальний достаток. Про інших трактуваннях сновидіння ви дізнаєтеся зі статті.

Пророцтва з сонника Домогосподарки

Готувати уві сні наваристий борщ — до сімейного благополуччя. Якщо присниться таке, то ні ви, ні близькі люди не знатимуть про проблеми з грошима і побутових труднощі якийсь час. Тільки не спугните удачу сумнівами, зайвої тривожністю і переживаннями.

Бачити в нічних мареннях, як займаєтеся нарізкою овочів — до успіху у всіляких поточних справах. Сонник Домогосподарки обіцяє легкість в досягненні поставлених цілей і відчуття гордості за себе і власні досягнення.

Готувати уві сні борщ з гниллю і годувати чоловіка їм — до неминучої сварки зі своєю другою половиною. Якщо приснився такий сюжет, то спробуйте в реальному житті в процесі з’ясування відносин обійтися без категоричних заяв і непристойних образ. Вони лише погіршать розбіжності.

Їсти червоний борщ і відчувати задоволення від страви — до зміни роботи або ж свого місця проживання. Якщо сниться, що їжа не подобається вам і не має нормального смаку, то майбутні зміни також не доведеться «до душі».

Тлумач Пір року

Сонник пір року передбачає, що варити величезну каструлю борщу і пригощати їм членів своєї сім’ї — до пишного і довгоочікуваного сімейного торжества. Розливати смачний супчик по тарілках, значить, в реальності отримати запрошення на захід від солідних людей.

Ще один з варіантів пояснення,, до чого сниться є борщ — до несподіванки. Хтось розповість дивовижну для вас новина або ви дізнаєтеся щось, шокуюче і досить несподіване.

Думка Адаскіна і Міллера

Якщо приснилося, що варіть червоний борщ у великій каструлі, то отримаєте щиру похвалу від поважної людини. Сонник Адаскіна обіцяє визнання і безліч пов’язаних з цим радісних переживань. Але, не варто страждати від надмірного зарозумілості, інакше біль розчарування буде занадто сильною.

Є уві сні пісний суп — до невиправданих очікувань. Якщо приснилося подібне, будьте готові до того, що мрії та плани так і залишаться нереалізованими. Можливо, варто подумати про припинення безглуздої боротьби за головний приз.

Бачити уві сні як годуєте чоловіка борщем — до сімейного щастя, взаєморозуміння. Але, якщо сниться, що коханий їсть скислий борщ, чекайте низку скандалів.

Бачити уві сні, як ви варите бульйон разом з професійним кухарем — до набуття мудрого і досить сильного наставника. Сонник Міллера переконаний, що ця людина відкриє перед ваші нові неймовірні за широтою своєї горизонти.

Сонник борщ, до чого сниться борщ уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: