Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бородатий чоловік, до чого сниться бородатий чоловік уві сні

Якщо вам наснився бородатий чоловік, то обов’язково пригадаєте всі перипетії сюжету і загляньте в сонники. Як стверджують тлумачі сновидінь, що пояснюють,, до чого сниться борода, розвиток подальших подій може піти двома шляхами: вам щось доведеться приховувати або ж вас чекає пошана і слава. Згадуйте, що ви бачили уві сні, і зрозумієте, чого очікувати від майбутнього дня.

Сонник Міллера

Засмутить сонник Міллера своїми тлумаченнями тих, кому приснився бородатий чоловік. За його версією, якщо уві сні бачите перед собою бороданя, це означає, що незабаром ви «зіткнетеся лобами» з людиною, погляди якого кардинально відрізняються від ваших. Шанс на успіх у вас мінімальний, врахуйте це, вступаючи в боротьбу.

А якщо хлопець побачив уві сні, що він обзавівся буйною рослинністю на обличчі, яку він пестить і плекає, то це може означати зростання добробуту. Однак «ложкою дьогтю» буде той факт, що з фінансами буде підвищуватися і марнославство сновидіння, що відверне від нього багатьох друзів.

Пишно, рідко, густо…

Залежно від того, як виглядала борідка у мужика, будуть відрізнятися і тлумачення сну, запевняють сонники:

 • Пишна, але коротка бородище — вам є, що приховувати від оточуючих;
 • Дід наснився з довжиною сивою бородою — до неприємностей через розголошення чужого секрету;
 • Бачити уві сні «спекотного мачо» з борідкою-іспанкою — до сюрпризів і розіграшів;
 • Бородатий чоловік уві сні голився — до витрат.
 • Приємний бородань — знак успіху

  До чого сниться бородатий чоловік, танцювали навприсядки, підкаже сонник Езопа. Ви зробите якийсь легковажний вчинок, який вам, на щастя, не зашкодить. Якщо ви бачите уві сні гуляє по морозу людини, бороду-лопату якого прикрашає іній, то можете бути спокійні щодо свого партнера по бізнесу — він виявиться порядною і надійним.

  А ось,, до чого сниться жінці веселий бородатий чоловік: якщо дівчина незаміжня, то подібна мрія обіцяє їй або швидке знайомство з майбутнім чоловіком, або пропозицію «руки і серця». Дамі заміжньої таке бачення пророкує набуття спадкоємця, це може бути, як її власний малюк, так і дитя дитини (онук чи внучка).

  Похмурий тип, як символ таємниць і скандалів

  Сонник Медеї, пояснюючи,, до чого сниться жінці похмурий бородатий чоловік, пророкує сварки з партнером по шлюбу і всілякі сімейні халепи і конфлікти.

  Якщо ж похмурий тип із борідкою приснився чоловіку, то йому слід бути готовим до зустрічі з брехливою людиною, який буде намагатися зберегти свій справжній вигляд під маскою привітності.

  Видалення рослинності з особи, або Життя повне несподіванок…

  Наснилося, що ви голите бороданя? Ця мрія позначає ваше вміння відчувати справжнє обличчя людини. Вас важко ввести в оману улесливими промовами, радує циганський сонник. А якщо ви спостерігаєте, як бородатий мужик голиться самостійно, то це бачення обіцяє успіх в справах любовних.

  Чоловікові здалося, що він збриває волосся з власного підборіддя? Це ознака істотних, але непотрібних витрат.

  Сонник бородатий чоловік, до чого сниться бородатий чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: