Сонник бородавки на руках, до чого сниться бородавки на руках уві сні

Уві сні трапилося бачити бородавки на руках? Наяву відбудеться прикре непорозуміння з вашої вини. Сонник докладно розповість,, до чого сниться цей неприємний образ ще?

Замітка Міллера

Наснилися бородавки на руках? Тлумачення сну строго негативний. Містер Міллер стверджує, то в реалі ви не зможете відобразити нападки ворогів і недоброзичливців.

Багатство або вороги?

Уві сні трапилося спостерігати папіломи у інших персонажів? Поруч з вами знаходиться людина, яка є найлютішим ворогом, а ви цього не помічаєте.

Якщо прищі вскочили на долонях родича, то в родині будуть неприємності. Неприваблива болячка у одного означає, що доведеться зайняти йому велику суму без повернення.

Бачити власні ручки, покриті некрасивими мітками — до подарунків, знахідкам і взагалі багатства. Бородавка на чужих долонях — знак зустрічі, яка в майбутньому принесе вигоду.

Проявіть стриманість!

До чого сняться бородавки на руках жінці? Сонник підозрює, що вона досить легковажна в стосунках.

Чоловікові бачити подібне бачення означає, що він свідомо уникає спілкування з прекрасною статтю, мотивуючи це душевної втомою.

Дійте!

До чого сниться, що у вас все руки в в страшних пупиришках? На жаль, таке собі справу провалиться з причини невпевненості у власних силах. Сонник закликає зібратися і діяти напористо.

Іноді уві сні це натяк на малоприємне захворювання, яке витягне фінанси і останні сили. Причому поява бородавки може знаменувати початок недуги задовго до його реального прояву.

Трохи конкретики

Наснилося, що все руки в болячки? Вас чекає цілий ланцюжок подій, про характер яких можна судити по вигляду і кольору наростів.

 • Одна — довга, але не обтяжлива неприємність.
 • Багато — шкірна / венерична хвороба.
 • Одна велика — прибуток, спадщину.
 • Багато великих — клопоти через родичів.
 • Червона — небезпека.
 • Звичайна — переживання.
 • Чорна — біда.
 • Чого ви боїтесь?

  До чого сниться мітка на правій долоні? Невдовзі отримаєте приємну звістку від одного або близького родича.

  Якщо приснилося, що прищ на правій руці доставляє дискомфорт, то сонник впевнений, що ви відчуваєте страх перед можливими невдачами. Особливо великий наріст уві сні знаменує збільшення в сім’ї.

  Кидайте!

  Іноді бородавки на руках попереджають про складне виборі в романтичних стосунках. Сонник підозрює, що ви будете вибирати між двома шанувальниками. Але єдино вірний вихід — кинути обох.

  Не поспішайте!

  До чого сняться різні способи виведення? Якщо ви намагалися видалити нарости самостійно, то в реалі отримаєте допомогу друзів.

  Лікувати уві сні болячки медикаментами означає, що ви бажаєте сховатися від усього світу і знайти спокій.

  Довелось зрізати бородавки на руках? Сонник впевнений, що ваші проблеми не можна вирішувати силовими методами.

  Справи налагодяться!

  Наснилося, що ви безрезультатно виводили бородавки на руках? Вам загрожують серйозні проблеми, вирішити які допоможе тільки міцна воля.

  Якщо ж уві сні відмітини зникли самі собою, то сонник впевнений, що ви легко впораєтеся з труднощами і досягнете мети.

  Сонник бородавки на руках, до чого сниться бородавки на руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: