Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник бородавки, до чого сниться бородавки уві сні

До чого сняться бородавки? Такий знак сонник інтерпретує неоднозначно. Наприклад, це може передвіщати матеріальний достаток, приємна звістка, але іноді — попереджати уві сні про приховані ворогів або настання періоду невдач. Вірно витлумачити приснився символ можна, пригадавши подробиці і відчуття від сновидіння.

Що віщує?

Бачити уві сні бородавки на обличчі або на тілі — захистити своє добре ім’я від підступів ворогів вдасться, тільки доклавши значних зусиль. Коли ж наснилося, ніби вони самі по собі зникають, значить, вдасться подолати труднощі, всупереч підступам недругів. Сонник вказує: впевнено йдіть вперед.

До чого сниться ніс з бородавками? Він уособлює вираз «не помічати нічого під власним носом». Тобто, якась подія розгортається прямо перед людиною, але він нехтує цим. Сонник сповіщає: ігнорування проблеми — це поведінка, здатне привести тільки до ускладнень.

Якщо уві сні бородавки дуже турбують сплячого — наяву йому складно витримувати і парирувати злісні випади супротивників. Треба набратися рішучості, щоб дати гідну відповідь недругам.

Де розташовані бородавки

Тлумачення снів про бородавках залежить від місця, де сплячий бачив їх. На руках — матеріальний достаток, якого йому вдалося досягти, триватиме довго. На ногах — він досягне поставленої мети, всупереч будь-яким перешкодам. На голові біля вуха — дізнається помилковий слух або інформацію, яка його раздосадует.Бородавки, приснилися на руках, віщують прибути, на обличчі — наклеп, обмови недоброзичливців, що принесуть страждання. Сонник рекомендує: поводьтеся обачно, щоб не давати їжу лихослів’я.

Якщо уві сні виводите їх на голові, на обличчі на ногах — наяву зможете рішуче протистояти небезпекам, що загрожує вам, а також рідним.

Гроші, робота

До чого сниться дуже багато бородавок на тілі того, у кого їх немає? Це сприятливий знак, який обіцяє багатство, процвітання.

Бачити уві сні ці освіти у себе — сновидіння віщує приємні подарунки або знахідки; у інших — має бути зустріч, згодом здатна принести удачу, прибуток. Сонник радить: постарайтеся реалізувати свій шанс.

Присниться на спині бородавка — по сонником, несприятливий символ. Незабаром можуть виникнути невдачі по роботі, які будуть нервувати. Можливо, близька людина розчарує вас. Запасіться терпінням — неприємності з часом пройдуть.

До чого сниться щока з бородавками або родимками — значить, всі зусилля збагатитися будуть безуспішні. Сонник підкреслює: уникайте ризикованих підприємств, вони можуть погано закінчитися. Цей період треба перечекати.

Любов, стосунки

Такий символ уві сні означає: в вашому житті утворився любовний трикутник. Ви ніяк не можете вирішити, кого з двох партнерів віддати перевагу, адже один — хороший в ліжку, але має складний характер, іншими неприємними якостями. Інтимна життя з другим не настільки цікава, зате він хороша людина. Сонник підказує: рано чи пізно вибір доведеться зробити, вирішуйте швидше, адже можна втратити обох.

Іноді таке сновидіння обіцяє одержання звістки від когось близького. Незабаром той, з ким давно не спілкувалися, дасть про себе знати.

До чого сниться бачити чужі бородавки? Слід бути обережніше, оскільки серед, здавалося б, хороших знайомих є вороги. Бородавки, папіломи у кого-то другого уві сні — попередження: сновидец випадково може викликати невдоволення оточуючих. Можливо також, йому належить участь в якомусь сумнівній справі, підсумок якого принесе розчарування.

Наснилися ці освіти на руках? Значить, власні справи сплячого стануть причиною виниклих непорозумінь у відносинах з оточуючими. Тому треба продумувати свої висловлювання, дії, враховувати, які можливі наслідки.

Сонник бородавки, до чого сниться бородавки уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: