Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник боротьба, до чого сниться боротьба уві сні

Побачити уві сні можна всяке, як приємне, так і не дуже. А іноді людина бачить сни, які не несуть в собі явних символів, і зрозуміти, до чого сниться те чи інше, можна тільки лише вірно витлумачивши супутні образи. Яскравим прикладом подібних сновидінь є боротьба. Сама по собі вона мало що означає, а ось її учасники не малу роль відіграють, підказують сонники.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви з ким-небудь боретеся — не за горами неприємні події і труднощі. Однак якщо ви вийшли з цієї битви переможцем, то в реальності ви зумієте з ними впоратися. Для людей, що займаються торгівлею або бізнесом, таке сновидіння означає, конфлікт з партнерами.

Спостерігали за боротьбою з боку — бережіть свій час і гроші, ви витрачаєте їх даремно.

Брати участь — до складнощів

Жінці приснилася боротьба з чоловіком — до нерозуміння з коханим, пророкує сонник міс Хассе.

Чоловік побачив сон, що він б’ється з чоловіком — його чекають труднощі, до яких він не був готовий.

Сниться, що ви зійшлися в сутичці з ведмедем — до великих проблем. Особливо погано, якщо клишоногий вас переміг.

Ваша боротьба з собакою або з вовком означає, що вас підстерігає сутичка з чесним і благородним суперником, а ось боротися зі змією — стережіться, ворог може нанести удар нишком.

Бачити з боку — тривоги і марне очікування

Бачити сон, про боротьбу звіра з людиною — будете хвилюватися. Так битва з акулою або з крокодилом означає, що вам доведеться сильно попереживати через заздрість колеги, а спостерігати боротьбу з тигром уві сні — ви обманитесь в своїх очікуваннях, щодо близької людини.

Наснилося, що ваш друг вступив в сутичку з ведмедем — змусить приятель понервувати, попереджає сонник пастора Лоффа.

Сниться бійка собаки з собакою — «погавкать» з одним в реалі.

Битва добра зі злом, або Сюрпризи: приємні і не дуже

Приснився бій демонів — до безстороннім випадків, особливо якщо демонів було багато, трактує сонник Білого Мага. А якщо билися уві сні ви, і не тільки з демонами, але і з іншою нечистю, причому з усією відразу — ви самі на себе накликаєте біду.

Боротьба уві сні з вампіром, перевертнем або з зомбі віщує раптові і не дуже радісні вісті.

А ось якщо вам сниться, що ви вступили в битву з драконом або з іншим міфічною істотою — чекайте несподіваних приємностей.

Сонник Медеї говорить про те, що боротьба з нечистою силою, особливо з дияволом — це попередження про небезпеку, що нависла над сновидцем. Але з ним не погоджується сонник Нострадамуса, який передбачав боротьбу зі злом і нечистою силою, як складності в подоланні перешкод.

Спаринг-партнери, як символ успіху в справах

Наснилося, що ви відвідувач спорт-бару, який спостерігає за боротьбою щури з щуром? Вас чекає успіх в задуманому. А якщо в щурячих боях з щуром змагався інший гризун — удача залежить від вас самого, підказує Східний сонник.

Сниться, що на арені йде бій людини з ведмедем — як би важко вам не було, ви зможете досягти успіху.

Бачити, що вам необхідно боротися зі змією, причому величезної — шлях до успіху буде довгий, дійдете ви до кінця, підкаже ваша перемога в світі нічних мрій.

Боротьба, як шоу — знак розваг

Боротьба тореадора з биком, представлена ​​у вигляді шоу, пророкує розваги екстремального характеру.

Веселим обіцяє бути тлумачення сну, в якому ви спостерігали за тим, як факір усмиряв кобру — вас чекає гучна гулянка. Але їли у факіра виникли труднощі зі змією — стережіться наслідків і уникайте п’яних бешкетів.

Бій з вовками, збудований ти як показовий виступ, обіцяє сплячій людині радість спілкування з близькими та рідними людьми.

Сонник боротьба, до чого сниться боротьба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: