Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борошно — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо у вашому сні фігурувала чиста біла мука, то це означає, що у вас в житті зараз все добре. Також даний сон говорить про душевної гармонії і спокої. Про щасливе життя сновидіння також свідчить сон, в якому ви розгортали тісто. Кукурудзяне борошно є передвісником щасливого кохання. Незабаром у вас будуть романтичні побачення і освідчення в коханні. Житнє борошно — провісник досади. Ячмінна сниться до багатства.

Якщо наснилася розсипана мука, незабаром господаря бачення очікує радість, яку він отримає в результаті приємних клопотів. Прийдешні події будуть несподівані, але все одно принесуть багато позитивних емоцій. Можливо, доведеться зустрічати бажаних гостей, для яких захочеться зробити все в найкращому вигляді. Не варто переживати заздалегідь, засобів і енергії цілком вистачить для того, щоб провести зустріч на належному рівні.

Якщо ви змушували тісто з пшеничного борошна, то цілком можливо, що скоро у вашій родині з’явиться дитина. Якщо ж вагітна жінка бачить такий сон, то це служить сигналом, що скоро їй доведеться народжувати. Також такий сон може передвіщати приїзд далеких родичів або далеку поїздку.

Якщо тісто піднялося дуже швидко, то вам забезпечений успіх. Провал і криза чекає тих, у кого тісто уві сні не піднімалося. Бачити, як ви спекли хліб, є застереженням, що ви самі ускладнюєте собі життя. Не потрібно реагувати на всякі дрібниці, не робіть з мухи слона.

Сонник Лоффа

Борошно є сировиною для випікання хліба та інших хлібобулочних і кондитерських виробів. Але очевидно, що від стадії сировини до кінцевого продукту — здобної булки — має пройти багато часу, та й праць слід докласти чимало. Нашій підсвідомості це прекрасно відомо. І якщо ми бачимо уві сні мішки з борошном, то воно (підсвідомість) таким чином говорить нам, що успіх і радість в житті можливі, але без зусиль отримати їх не можна. Однак якщо ви будете терплячі і наполегливі, працьовиті і старанні, то зможете виростити із зернятка свого таланту ціле дерево бажань, а зі звичайної муки спекти найсмачніший у світі коровай.

Сімейний Сонник

Борошно віщує удачу в справах, успіх в господарстві і великий урожай. Мішок з борошном — до стабільного доходу. Якщо мішок повний доверху — збільшення майна за рахунок нових доходів. Купувати борошно в великих кількостях — можете розраховувати на краще майбутнє. Замішувати з пшеничного борошна тісто — чекайте поповнення в родині. Розсипати борошно — ви самі створите собі труднощі, щоб потім героїчно їх подолати. Продавати борошно або займатися її збутом — вас чекає нелегкий труд. Зіпсована борошно — до сімейній сварці.

Сучасний Сонник

Часто борошно уві сні віщує скромну, але щасливе життя. Якщо молодій жінці сниться, що вона обсипана борошном, — доля підготувала їй роль господині будинку і глави сім’ї, що буде з задоволенням сприйнято її чоловіком. Торгувати уві сні борошном — до ризикованих діловим підприємствам. Кукурудзяне борошно віщує виконання найзаповітніших бажань. Однак є приготовлені з неї вироби означає, що ви самі створите перешкоди на шляху до свого успіху.

Езотеричний Сонник

Побачити гірку, купку борошна — такий сон підказує поберегти свої грошики, не випускаючи їх з рук і нікому не позичаючи. Сипати її куди-небудь — чекають безглузді витрати. Розсипати — сон означає, що ви самі зверніть рук щастя і добробут через нерозумної поведінки. Вантажили мішки з борошном — ваші починання будуть вдалими. Забруднитися борошном, наприклад, під час приготування якоїсь страви — до прибутку дрібної, але приємною.

Сонник Міллера

Бачити кукурудзяну муку — виконання пристрасних бажань. Є приготований з неї хліб — Ви нерозумно самі собі створите перешкоди на шляху до успіху. Бачити — скромна, щасливе життя. Для молодої жінки — бути обсипаної борошном — доля підготувала для Вас роль господині в будинку, і чоловік буде із задоволенням слідувати Вашим радам. Торгувати борошном — до ризикованих діловим підприємствам.

Еротичний Сонник

Сон про борошно — віщує виконання найзаповітніших бажань. Також подібний сон обіцяє спокійну і тиху сімейну життя. Якщо дівчині сниться, що вона обсипана борошном — це означає, що вона буде господинею в домі. Такий сон говорить про те, що чоловік буде довіряти їй ведення домашнього господарства.

Ісламський Сонник

Будь-яка мука в сновидіннях — пшеничне, ячмінне або кукурудзяна вказує на ваше накопичене багатство, яке дозволить безбідно існувати. Це сон може вказувати і на корисні знання. Місити борошно — має бути поїздка до близьких людей.

Сонник Хассе

Побачити багато борошна уві сні — до благополуччя. Розсипати її — до енергійності в справах. Побачити, як мелють борошно — до багатства і щастя.

Сонник Мандрівника

Борошно — прибуток; труднощі.

Сонник Цветкова

Чекайте прибутку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: