Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багатоповерхівка, до чого сниться багатоповерхівка уві сні

До чого сниться багатоповерхівка? Інтерпретація такого символу залежить від інших подробиць уві сні. Тому сонник трактує її як стабільність, успіх в справах, відносинах, але також і крах планів, збитки.

Вас чекають вдалі зміни

До чого сниться будівництво багатоповерхівки? Сонник стверджує: це символізує життєві зобов’язання сплячого, їх зміни. Можливо, його підвищать по службі або фінансове становище поліпшиться, відкриє широкі можливості.

Бачити уві сні будівництво хмарочоса означає рух до своєї мети. Хоча людині може здаватися, ніби події розвиваються занадто повільно, реально ж все йде як треба.

Падати з багатоповерхівки уві сні і дуже злякатися при цьому: доведеться долати великі труднощі. Однак боротьба з ними призведе сновидіння до удачі.

Попередження

Згоріла багатоповерхівка віщує тугу, збитки, нещастя, розчарування в близькій людині.

Тлумачення сну пояснює: бачити нову багатоповерхівку — сподіватися на нездійсненне. Мрії сплячого недосяжні, не варто даремно витрачати час. Вони можуть здійснитися лише завдяки щасливому випадку.

Наснилося падати з багатоповерхівки? Сонник повідомляє: обставини можуть скластися дуже несприятливо — настільки, що сплячий втратить стан і статус.

Особисте життя

Будівництво висотного будинку уві сні може означати більш серйозні відносини з людиною, з яким ви зустрічаєтеся. Є висока ймовірність укладання шлюбу.

До чого сниться, ніби вона руйнується? Сонник попереджає: попереду у сплячого серйозні проблеми на особистому фронті, ймовірно, завершення відносин. Кохана людина покаже своє справжнє обличчя, а довге спільне життя виявиться фікцією.

Бачити, як руйнується багатоповерхівка, але, перебуваючи всередині, все ж вціліти — сприятливий знак. Труднощі у відносинах будуть тимчасовими, все обійдеться, взаєморозуміння повернеться.

Відмовтеся від нездійсненного

Наснилася згоріла висотка? Сонник попереджає: відбудеться подія, яка зруйнує плани, розвіє прахом уже зроблені зусилля, тому мета не буде досягнута. Дуже ймовірно настання кризи в різних сферах: особисте життя, кар’єрі, фінансах.

Наснилося, ніби багатоповерхівка руйнується, а сновидец виявляється похованим під уламками? Вирішити проблеми в особистих відносинах не вдасться. Швидше за все, вони завершаться, але не потрібно поспішати будувати нові, оскільки нічого доброго з цього не вийде.

Падати з висотної будівлі уві сні означає: плани, які ви будуєте, нездійсненні. Вони надто складні, подкорректируйте їх, зробіть простіше.

Не бійтеся ризикувати

Гарний будинок на багато поверхів уві сні обіцяє успіх у справах. Мають бути починання, що несуть прибуток.

До чого сниться дивитися з вікна на останньому поверсі хмарочоса або перебувати там на балконі? Згідно сонником, ризик в житті буде виправданий. Побачивши таке сновидіння, можна сміливо здійснювати найсміливіші плани.

Приснився гарний будинок, особливо якщо він високий, віщує стабільність, приємний сюрприз. Таке сновидіння символізує захищеність сновидіння.

Сонник Міллера: всі шляхи відкриті

Дивитися з вікна багатоповерхівки означає пошук можливостей. Якщо при цьому вікно було відкрито — перед вами відкриті будь-які дороги, де чекає успіх у всіх починаннях (хороших і поганих). Але за погані, якими б прибутковими вони не були, доведеться сильно покаятися.

Сонник багатоповерхівка, до чого сниться багатоповерхівка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: