Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борода у дівчини, до чого сниться борода у дівчини уві сні

Незважаючи на те, що бородата панянка — явище незвичайне і кілька відразливе, уві сні цей образ віщує успіх на діловому терені і повагу оточуючих. Сонник, трактуючи,, до чого сниться борода у дівчини, основний акцент робить на особистість самого сновидіння.

Будьте напоготові!

Сонник Медеї розглядає приснився бородату жінку, як спробу приховати своє справжнє обличчя. Бачити подібне самої сновидицей, говорить про необхідність розібратися в своїх почуттях. Ваші дії ніяк не сходяться з тим, що ви говорите.

Чоловікові, уві сні бачити бороду у дівчини, з якою наяву складаються серйозні відносини, означає, що несерйозність і легковажність коханої штовхне її на зраду.

Про конкуренцію

Сучасний суміщений сонник попереджає про жорстку конкуренцію, тлумачачи,, до чого сниться бородата панянка. Причому, конкурентом в боротьбі за керівну посаду буде персона жіночої статі. Снотолкователь запевняє, що ваша поспішність і необґрунтованість може стати причиною програшу в цій діловій боротьбі.

До того ж, подібний образ означає, що у конкурентки набагато більше досвіду і авторитету серед оточуючих, ніж у сплячої людини.

Що в інтимному плані?

Доктор Фрейд, в своєму снотолкователе описує, до чого сняться вуса і борода у дівчини. Молоду людину, приснилося сновидіння попереджає про бажання коханої домінувати в ліжку і відносинах. Якщо наяву у сновидіння з цією дамою є любовні відносини, то, як запевняє сонник, вони швидко закінчаться.

Бачити вуса з заплутаною бородою уві сні, говорить про скритності і відчуження. Густа і довга борода у дівчини може символізувати незвичайні сексуальні бажання.

Настають приємні події

Молодий незаміжньою сновидицей, якій приснилася густа рослинність на обличчі, доля готує зустріч зі своїм коханим і довгождану пропозицію руки і серця. Незабаром має бути підготовка до весілля з дуже заможним і авторитетним нареченим.

Вагітним жінкам, побачити на своєму обличчі борідку і вуса, обіцяє Жіночим сонником народження сина.

Міллер про гидке каченя…

Психолог упевнений, що наснилося борода у дівчини віщає про психологічну нестійкість сновідящего, бажанні приховати свою справжню сутність або завуалювати свою уявну недосконалість. Руда рослинність на обличчі уві сні — знак підлих, зарозумілих думок персонажа.

Про нещирості

Універсальний снотолкователь, обіцяє зустріч з обманщицею, пояснюючи,, до чого сниться дівчина з рудою бородою. Якщо уві сні, дама з рудою борідкою — ваша дружина, значить, слід уважно поспостерігати за другою половинкою. Можливо, вона завела роман на стороні.

Зустріти уві сні подругу з такими волосками на обличчі, застерігає сонником про прояв нещирості оточуючими, наклепі.

Важливі подробиці нічного бачення

Сонник Езопа впевнено вважає, що тлумачення сну, в якому ви звернули увагу на бороду у дівчини, залежить від персонажа і його маніпуляцій:

 • Пригладжувати рослинність — жадібність і зарозумілість призведе до втрати друзів:
 • Плекати борідку заміжнім — невміння поступатися призведе до сварок з чоловіком;
 • Незаміжнім погладжувати волосинки — говорить про скритності і небажанні спілкуватися;
 • Гладити вусики дружини — до виконання заповітних планів.
 • Сонник борода у дівчини, до чого сниться борода у дівчини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: