Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борода у жінки, до чого сниться борода у жінки уві сні

Незважаючи на те, що борода у жінки — видовище досить неестетично, сонник часто вважає побачене уві сні добрим знаком. Те,, до чого сниться образ, має на увазі свободу дій і позитивні зміни в особистому житті. Зверніть увагу і на попереджувальні знаки.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера досить похмуро представляє,, до чого сниться борода у жінки. Бородата красуня уві сні віщує проблеми і збитки. Дівчині трапляється бачити себе з зарослим обличчям, коли вона сумнівається в своєму обранцеві. Ризик втратити покровителя через власну дурість досить високий.

Дамський кошмар

Рослинність на своєму обличчі здатна привести в жах будь-яку жінку, навіть якщо вона з’явилася всього лише уві сні. Сонник обнадіює, що більшість тлумачень, до чого сняться волосся на підборідді, не віщує нічого поганого. Волоски на своєму обличчі бачать яскраві особистості, яких не сильно хвилює чужу думку.

Те,, до чого сниться жінці, що вона бородата, означає, що нудьгувати на самоті не доведеться. Сновидицей очікує повернення колишнього або нова любов і заміжжя. Якщо приснилися волосся на підборідді, шанси на виконання заповітного бажання істотно зростають. Сюжет предзнаменует зустріч з людиною, яка відіграє важливу роль у долі сновідіци.

Хороші і погані новини

Пророцтва,, до чого сниться виросла борода у жінки, часом досить суперечливі:

 • Дамі, у якій уві сні зросла борідка, наяву належить скандал і ганьба;
 • Якщо дівчині приснилося, як виросла щетина, їй бажано бути розсудливою;
 • Якщо дівчині довелося бачити, як виросла щетина, попереду шлюб по любові;
 • Якщо вагітної приснилася виросла рослинність, народиться хлопчик;
 • Борідка, зростаюча у матері сімейства, пророкує блискуче майбутнє старшій дитині;
 • Коли борода у жінки уві сні зростає напередодні весілля, главою сім’ї буде вона.
 • Чого очікувати сновидцу

  Сонник Мандрівника каже, що зустріч з бородачкой уві сні обіцяє сновидцу неприємний сюрприз наяву, можливі травми і нездужання.

  У той же час, якщо приснилася бородата леді, сонник Хассе обіцяє захоплюючі любовні пригоди.

  Якщо примарилась знайома в такому незвичайному вигляді, в старовинному тлумаченні це означає, що скоро ви почуєте про неї якусь пікантну подробицю.

  Брюнетки, блондинки, рудобородий

  У прогнозі про бороді у жінки багато про що розповість її колір. Чорнобородого леді обіцяє величезну несподіванка. Сиві або біле волосся на дівочому личку говорять про те, що вам дуже придасться рада більш досвідченого людини.

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться руда борода у жінки. Треба зауважити, вам приснилася дуже самолюбна особа і Володарка чоловічих сердець наяву. Сонник Н. Грішіной ототожнює Рудобородий з породження пекла.

  Чи не час поголитися?

  Коли доводиться голити бороду жінці, сонник повідомляє, що бачити себе за таким заняттям трапляється рішучим представницям прекрасної статі, які вже зробили вибір і ніякі сумніви їх не зупинять.

  Якщо голити щетину уві сні довелося заміжньої дами, чоловік ризикує потрапити в нехорошу історію. Якщо нареченій довелося голити бороду, у неї буде багато дітей, найстарший — хлопчик.

  Передвісники пристрастей

  Якщо сновидицей наснилося, що вона вусата, Сучасний сонник пропонує їй бути більш розбірливою у виборі друзів і співрозмовників. Справжній період чреватий тим, що одкровення можуть послужити приводом для пліток, а доброта невірно витлумачена.

  Найчастіше жіночі вуса уособлюють тривогу, яка гризе в реальності. Після пробудження сонник рекомендує розібратися зі своїми страхами і по можливості усунути їх джерело.

  Існує ще одне цікаве тлумачення сну: вуса віщують їх власниці бурхливі пригоди.

  Сонник борода у жінки, до чого сниться борода у жінки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: