Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник борода, до чого сниться борода уві сні

Привиділася уві сні борода? Обов’язково загляньте в сонник і з’ясуйте, що може означати таке сновидіння. Пояснення,, до чого сниться рослинність на обличчі, багато в чому залежить від її густоти, кольору, довжини. Вдалося згадати після пробудження всі перераховані деталі? Тоді ви, напевно зможете точно розтлумачити свій сон.

Борода у дівчини

Жінка, яка побачила подібний сон, може розраховувати, що в її житті скоро з’явиться чоловік, який багато значить для неї. Також жіночий сонник настійно рекомендує бути уважнішими до дітей. Їм потрібно більше батьківської ласки і турботи. Борода у дівчини виглядає вкрай не естетично. До чого сниться такий безглуздий сюжет? Сонник Странніков стверджує, що слід очікувати повернення улюбленого або нового, не менш привабливого знайомства, а також сподіватися на виконання фантастичного бажання.

А ось зустріч уві сні з бородатої дівчиною обіцяє втрати і нездужання. Якщо уві сні раптом виросла борода у жінки, вона може сподіватися на відновлення колишніх романтичних відносин. Якщо аналогічний сюжет присниться вдові, їй можна розраховувати на швидке заміжжя.

До чого сниться такий сюжет вагітної представниці прекрасної статі, роз’яснює Гришина. Якщо жінка перебуває в цікавому положенні, сонник Гришиной обіцяє їй, що народиться син.

Рослинність у чоловіка

Якщо ви чоловік, Східний сонник обіцяє прибуток і достаток. Якщо приснився чоловік з рослинністю, тлумач Езопа радить уважно придивитися до неї. Кучерява і руда, особливо фарбована хною, обіцяє зустріч з обманщиком. Сон, в якому зовнішній вигляд бороди залишає бажати кращого, загрожує втратою і розчаруванням.

Якщо жінці вдалося уві сні вхопитися за чиюсь бороду, образи слід тлумачити буквально: жінка не упустить своє щастя в особистому житті, нехай навіть на шкоду репутації. Якщо приснився старий з бородою — це добрий знак. Бородатий старий несе вам гарну новину або мудру пораду, що стосується вирішення тієї самої проблеми, яка давно не дає спокою.

Колір волосків

До чого сниться сива борода, описує Міллер. Якщо наснилася сива борода, можете розраховувати, що ваші заслуги скоро по достоїнству оцінять. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться подібне — повага і шана. Сонник Гришиной не поділяє цю точку зору, вважаючи, що сивина віщує смугу невезіння.

Чорна борода є символом здоров’я. Хворий подібний сон обіцяє швидке і повне одужання, а пашить здоров’ям — просто гарного самопочуття, припливу життєвих сил і ентузіазму. А якщо вона ще й з синюватим відтінком, вам доведеться мати справу з ревнощами.

Гоління

Володарям рослинності на підборідді, яким часто трапляється голити бороду в сновидінні, Сучасний тлумач радить навчитися гідно приймати свій вік. Бачення чітко говорить про надмірну прив’язаність до минулого і бажанням знову здаватися молодим. Деякі ваші вчинки навколишні можуть вважати дитячістю.

До чого сниться аналогічний сюжет, описує і Хассе. Якщо уві сні ви зважилися власноруч збрити бороду, це означає, що вас чекає успіх в любовних справах. Бабушкін сонник не такий оптимістичний. Згідно з його прогнозом, в найближчі місяці наяву очікують всілякі неприємності і незаплановані витрати. Намагайтеся бути максимально економним.

Різні тлумачення

Якщо вам приснилися вуса і борідка, це подвійно хороший знак. Сюжет є проекцією людських якостей, що сприяють досягненню задуманого. Представниці прекрасної статі, яку уві сні захоплює рослинність на обличчі чоловіка, слід в реальному житті бути більш обережною. Жіночий сонник попереджає про можливу небезпеку.

Міллер докладно описує, до чого може приснитися поросль в області нижньої частини обличчя. Вам доведеться серйозно постояти за свої інтереси, причому виграти битву вдасться лише частково. Ваш егоїзм і зарозумілість можуть істотно зіпсувати відносини з оточуючими. До чого сниться чоловік з бородою? Сонник Пір року обіцяє успіх і шана. Якщо густа і довга або ж її власник чимось примітний, досить імовірно, що ви розбагатієте.

Сонник Медеї розглядає бороду як спробу її носія приховати своє справжнє обличчя, тому радить бути напоготові. Побачили одного — готуйтеся пережити зраду. Якщо на місці товариша була кохана, то незабаром вона закрутить роман на стороні. Нічне бачення, в якому росте борода буквально на очах або як на дріжджах обіцяє прибуток, вдалі придбання, несподівані подарунки. Чекайте приємних сюрпризів, які будуть спрямовані на підвищення вашого добробуту.

Сонник борода, до чого сниться борода уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: