Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біль — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви відчуваєте біль у всьому тілі і не знаєте, що зробити, щоб позбутися від неї, віщує вам багато неприємних хвилин, коли вам доведеться вислухати масу нарікань і безпідставних звинувачень в свою адресу і марно намагатися виправдати себе. Біль уві сні може бути ознакою великих переживань, біди або нещастя, яке може статися з вашими близькими. Безпричинна біль уві сні — знак полегшення. Іноді сон про біль пророкує вам, що ваше здоров’я похитнулося і вам слід подбати про нього. Якщо уві сні вам сниться, що ви комусь зробили боляче (мається на увазі фізичний біль), то вас чекає сварка з цією людиною; якщо людина вам не знайомий, то чекайте неприємностей на роботі чи вдома. Бачити уві сні, як інші страждають від болю, — передвісник торжества над ворогами.

Різкі болі відчувати уві сні — знак того, що скоро відбудеться важлива подія, яка змінить ваше життя на краще. Такий сон пророкує вам успіх в справах і в любові. Нестерпні болі уві сні — передвісник нещасть і злиднів. Біль в животі попереджає вас про те, що вам слід бути обережніше і не робити необдуманих вчинків, за які потім доведеться розплачуватися душевними переживаннями і добрим ім’ям. Якщо уві сні у вас болять очі, то незабаром ви отримаєте звістку про важку хворобу близьких родичів. Біль у вухах означає, що скоро ви отримаєте тривожні звістки.

Зубний біль попереджає вас, що вам доведеться терпіти суспільство людини, який набридне вам гірше гіркої редьки. Різкі болі в області серця, які ви відчуваєте у сні, означають, що вам треба серйозно зайнятися своїм здоров’ям. Чим болючіше вам буде уві сні, тим серйозніше буде ваша хвороба. Іноді такий сон вказує, що вам доведеться пережити потрясіння. Якщо уві сні у вас болять ноги і ви не можете ходити, то вас чекає багато розчарувань, тривог, переживань і крах планів. Біль в області пупка пророкує, що скоро вам доведеться стояти у смертного одра одного з ваших батьків. Можливо, вас чекає банкрутство і злидні. Якщо ж уві сні вам присниться, що у вас якесь шкірне захворювання, то вас чекають неприємності. Дивіться тлумачення: Виразки, Короста.

Заразна хвороба уві сні вказує на те, що вас можуть втягнути в якусь брудну справу або якусь любовну інтригу. Затяжна хвороба уві сні — знак того, що ви не повинні розраховувати не швидкий успіх. Біль в плечах, особливо якщо вони розпухли, означає, що у вас буде багато проблем через родичів, турбота про яких цілком ляже на ваші плечі. Дивіться тлумачення: Епідемія.

Сонник Лоффа

Фізичний біль в сновидіннях — цікаве явище. Іноді поштовховими ПОДІЄЮ є незручне становище сплячого; таким чином тіло говорить вам: «Дорогий, перевернися на інший бік». Причому здатність розуму виробляти фізичні стимули, відповідні подіям сновидіння, є дивовижною вже сама по собі. З емоційної точки зору сновидіння з елементами фізичних реакцій більш реалістичні, або, правильніше сказати, більш реальні.

Часто больові відчуття мають відношення до певної сфери тілесних ушкоджень. Найбільш доречні такі відчуття в снах, де присутні удари, інфекції або ампутації, причому фізичні відчуття супроводжуються візуальними образами. Постарайтеся згадати, де саме відчувалася біль і зіставте цю частину тіла з найбільш тісно з нею пов’язаними аспектами вашого життя. Чи була біль викликаний вами, іншою особою, предметом? Вона викликана навмисно або випадково? Болюче відчуття було настільки сильним, що могло призвести до ампутації, або просто викликало незручність?

Психологічна біль — в снах ми часто стикаємося з дилемами, які служать джерелами ТРИВОГ сплячого. Деякі речі, безпосереднє значення яких нам не бачити, залишаються невідомими і в результаті самоаналізу, так як травматичний ефект їх розгадки може бути воістину руйнівним. Якщо сновидіння є джерелом психологічного болю, до нього потрібно поставитися приблизно так само, як і до сну, в якому присутній фізичний біль.

Біль настільки велика, що потрібна допомога, або вона дає про себе знати тільки внаслідок швидкого перебігу будь-яких дій? Як часто виникають больові відчуття? Посилюється біль або залишається на тому ж рівні? Чи турбують вас залишкові больові відчуття в реальному житті і яким чином вони впливають на виконання вами своїх щоденних обов’язків? Ви відчуваєте, що маєте в своєму розпорядженні достатнім знанням і ресурсами, щоб самостійно впоратися з болем, або у вас виникає почуття, що коріння болю йдуть в глибини вашої пам’яті? Залежно від відповідей, які ви дасте на поставлені питання, вам, можливо, знадобиться професійна допомога, щоб розібратися з тієї психологічної болем, яку ви відчуваєте уві сні.

Сонник Мандрівника

Показник позитивної, ефективної, енергетичної роботи організму уві сні. Серцева біль, іноді, буквально, серцеве захворювання, часом любовні переживання; звільнення. Зубний біль поліпшення відносин з близькими. В контексті сюжету сну: «боляче» означає чутливо, сильно, вища міра впливу, впливу. Біль головна турбота, надія на одужання, звільнення. Іноді біль в конкретному місці тіла вказує на майбутнє захворювання, пов’язане з цим місцем. При тлумаченні має значення в якому місці відчувається біль.

Англійська Сонник

Це сон має протилежне значення: якщо уві сні ви страждаєте від сильного болю, відбудеться якась подія, від якого ви отримаєте велику вигоду. Торговцям сон пророкує різке підвищення цін на продавані ними товари, а значить, і прибуток. Закоханим сновидіння обіцяє хорошу пору життя і реалізацію заповітних бажань. Фермерам — сприятливий період, пов’язаний зі збільшенням ціни на вироблені їм продукти. Моряка чекає одруження на багатій вдовиці в найближчому порту.

Сонник Міллера

Цей сон зазвичай викликається фізичними причинами і не потребує подібного тлумаченні. Іноді випробувати біль уві сні — передвіщає, що незабаром Вам доведеться пережити велике нещастя. Якщо Ви бачите, як від болю страждають інші, то цей сон є попередженням від можливої ​​помилки.

Ісламський Сонник

Біль у стегні вказує на заподіяння неприємностей сім’ї. Біль у нозі вказує на ходіння по справах, які не є служінням Богу творцеві. Біль печінки — це ознака нанесення образи і шкоди дитині. Біль серця — це ознака відсутності сили волі в справах релігії.

Сонник Хассе

Біль відчувати — дізнаєтеся радість; заподіяти кому-небудь — маєте недозрілий розум; біль в животі — зробите дурість; відчувати біль в очах — до хвороби близької рідні; в вухах — до злим вістям; зубна — вам нададуть близька особа; в ногах — плани не здійсняться.

Езотеричний Сонник

Відчувати біль — до нездорової, вас підстерігає хвороба. Бачити чужий біль — ця людина буде здоровий; якщо він вам не знайомий, то сон попереджає про те, що хтось хоче вашої хвороби (наводить порчу).

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: