Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник болото — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо уві сні вам сниться болото, трясовина або багно, то в реальному житті вам не доводиться чекати нічого хорошого. Це, взагалі, один з найбільш несприятливих снів. Якщо ви очікуєте отримати великий прибуток або спадщину, то ваші плани, швидше за все, проваляться. Побачити уві сні болото означає, що попереду вас чекає багато труднощів, втрати і плутанина в справах. Іноді такий сон пророкує вам любовну інтригу з жінкою, яка розставила вам пастки і хоче хитрістю заманити вас у свої тенета.

Раптом опинитися в заболоченому місці уві сні — передвісник того, що ви будете втягнуті в брудну і ризикована справа або вас очікує зв’язок, яка принесе вам багато неприємностей. Якщо вам присниться такий сон, то постарайтеся якомога швидше вибратися з цього місця. Хорошою ознакою, що дає надію на сприятливий розвиток подій, може бути сонячний день, зелена травичка, кущі, зелені купини, чиста вода, які ви побачите у вашому сні. Бродити уві сні по болоту або багнистому місця і заблукати — дуже несприятливий ознака, яке попереджає вас про те, що ваші необдумані вчинки або пристрасть до авантюрних справах можуть мати погані наслідки і накликати на вас лихо й зашкодити вашій репутації. Сон, в якому ви загрузли в болоті, пророкує, що вам загрожує небезпека.

Чоловіків такий сон попереджає, що їх зв’язок з поганою жінкою не обіцяє їм нічого доброго. Якщо уві сні ви злякалися, то вам дивом вдасться уникнути удару долі, а якщо вам вдалося вибратися з болота, то чекайте поліпшення справ і змін на краще. Якщо уві сні ви ходите по трясовині і не можете знайти вихід, то вас чекають грошові труднощі або ж ви станете жертвою наклепницьких чуток, які розповсюджують про вас ваші недоброзичливці. Однак якщо уві сні ви вдало вибралися з болота, то вам вдасться благополучно завершити розпочату справу і отримати прибуток. Часто такий сон вказує, що ви зможете уникнути великого скандалу та наруги. Сон, в якому ви впали в болото, обіцяє вам безліч неприємностей. А якщо уві сні ви черпаєте болотну бруд,

Сучасний Сонник

Болото сниться до того, що вам потрібно здригнутися і почати активно діяти, а то зараз ви схожі на суху траву, яку вітер ганяє по порожньому полю. Ваше життя необхідно заповнити дією, так як доля нічого сама по собі для вас не зробить: вона любить активних і цілеспрямованих. Якщо сниться, що ви потрапили в болото і воно затягує вас, прокиньтеся і дійте спонтанно. Справа в тому, що в реалі у вас з’явився такий шанс, який випадає людині раз в житті. І якщо ви дасте йому пройти повз вас тільки тому, що, наприклад, зараз йде ваш улюблений серіал і ви не можете пропустити серію, то потім не ображайтеся на долю. Вона давала можливість, а ви нею не скористалися.

Також болото сниться до хаосу в справах. Якщо ви свідомо зробили крок уві сні в болотяну твань, то в реальному житті вас чекає неприємність, в яку ви потрапите через жінку. Якщо ви ступили в болото свідомо, але жахливо боїтеся того, що може статися, то сон пророкує, що ви легко зможете ухилитися від неприємностей. Уві сні, як і в реальному житті, вибратися з болотяної твані досить складно. Якщо вам це вдасться, то наяву ви легко здолаєте найскладнішу смугу перешкод, зберігши при цьому всі свої активи в цілості й схоронності.

Якщо снилося, що ви бовтатися в болоті і бачите, що навколо вас розкидані якісь предмети, значить, скоро вас чекають серйозні сутички із супутником життя. Ви усвідомлюєте, що ваші відносини необхідно переглянути, але вам не вистачає рішучості. Людині, якій сниться, що він потонув у болоті, загрожує серйозна небезпека. Якщо він злякався настільки, що прокинувся, то існує ймовірність, що наяву йому вдасться ухилитися від біди.

Сонник Фрейда

Болото символізує ваші усталені звички і небажання міняти свій спосіб життя. Якщо ви опинилися на болоті в гарну погоду, то ви спокійно ведете своє життя, насолоджуєтеся здоров’ям, спілкуєтеся зі своїми партнерами і вам більше нічого не треба. Обломов відпочиває! Якщо ви збираєте на болоті ягоди (Клюква, Лохина, Морошка), то ви ведете активне сексуальне життя з великою кількістю сексуальних партнерів, але елемент новизни у вас вже зник. Кожен новий контакт — це відкрита книга ще до вступу в зв’язок.

Якщо ви заблукали на болоті, то ви заплуталися в своїх сексуальних проблемах і не можете знайти з них вихід. Якщо ви опинилися на болоті в погану погоду, то вас чекає занепад сил і виснаження. Якщо ви провалилися на болоті або тонете, то у вас проблеми зі здоров’ям. Не відкладайте свій візит до лікаря!

Сонник Міллера

Ходити уві сні по болоту або багнистих місцях означає, що скоро Ви потрапите в несприятливі обставини. Примарним виявиться очікуване Вами спадок, і Ви відчуєте гостре розчарування в сердечних справах. Якщо ж, гуляючи по болоту. Ви зустрінете чисті калюжі і зелені купини — це значить, що Вам вдасться утримати удачу і, досягнувши її, ви будете більш обережні і уважні до тих небезпек і інтриг, які Вам загрожують. Опинитися серед болота — це знак того, що Ви не здатні виконати свій обов’язок. Побачити на болоті інших людей — значить, що вас скоро засмутять близькі Вам люди. Цей сон може передвіщати хвороба.

Сонник Нострадамуса

Побачити уві сні, як ви йдете по болоту, — зустріти несподівану перешкоду при вирішенні особистих проблем. Якщо уві сні ви тонете в болоті — значить, наяву ви відчуєте сильне потрясіння, викликане віроломством і зрадою ваших друзів. Сон, в якому ви допомагаєте комусь вибратися з трясовини, свідчить про ваших невикористані можливості. Якщо уві сні ви побачили болото, покрите льодом, — це означає крихкість навколишнього нас світу і його беззахисність перед насувається цивілізацією.

Англійська Сонник

Якщо пробиралися по болотистій місцевості, життя буде наповнена тривогами і турботами. Важко, раз у раз провалюючись, йти — до смуток і труднощів, а легке подолання топи пророкує, що залишок днів ви проведете в скромному достатку. Закоханим людям цей сон віщує багато бід і випробувань, але в підсумку їх чекає тріумф, все вороги і перешкоди будуть повалені.

Езотеричний Сонник

Йти по болоту — невпевненість, хитке становище в справах і сім’ї. Тонути в болоті — скрутне становище, безвихідь, яка може потягнути вас до самогубства або пияцтва. Хтось тоне в болоті — ваші близькі в тій же небезпеки. Небезпека можна запобігти, якщо знайти її причину.

Еротичний Сонник

Приснилося болото означає тягар невдалої зв’язку або шлюбу, під вагою якого Ви відчуваєте, що будь-які спроби вирватися не приносять користі. Вас можуть пригнічувати депресія або сексуальна незадоволеність. Можливо, ви просто боїтеся самотності, тому і терпите подібне ставлення до себе.

Сонник Хассе

Бачити уві сні болото — погані види на майбутнє, бродити по болоту — чекає небезпека, вилазити з болота — поліпшення в життєвих справах.

Французький Сонник

Болото сниться до занепаду в справах, бідності. Сон попереджає, що вам необхідно стати більш працьовитим людиною.

Сонник Мандрівника

Важкі часи, проблеми, життєвий тупик, душевний застій. Трясовина небезпека; злочинний коло людей.

Китайський Сонник

Болото — знак бідності і майбутніх великих праць. Загрузнути в болоті — значить, стати жертвою обману.

Сонник Цветкова

До худому; бродити — обмова; гниле болото бачити — до багатства. Також см. Йти.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні болото — до невдач у справах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: