Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бордель, до чого сниться бордель уві сні

Бордель уві сні дуже цікавий символ. З однаковою ймовірністю він може описувати поточну ситуацію, попереджати про майбутні події або відображати душевні метання сновидіння. Сонник розповість,, до чого сниться цей дивний образ.

Загальна розшифровка

До чого сниться бордель найчастіше? Сонник пропонує кілька основних розшифровок. Приснився публічний будинок? Ваша енергія витрачається даремно, бо витрачається не за призначенням.

Сам бордель символізує уві сні неприйняття чогось, обман або зрада, як в любові, так і в ділових відносинах.

Для жінок цей образ найчастіше означає подавляемость еротизму або спрагу матеріального збагачення легким шляхом.

Ваш вибір?

До чого сниться, якщо в ночі довелося потрапити в бордель? Сонник вважає, що вам слід тримати себе в встановлених рамках пристойності, інакше втратите власну репутацію.

Якщо заміжньої панночці приснилося, що її чоловік уві сні заглянув до повій, то відносини з ним наяву зіпсуються.

Бачити в будинку терпимості власну дочку або мати означає, що вам доведеться робити вибір між двома дуже дорогими людьми.

Чого ви хочете?

До чого сниться бордель сновидцем сильної статі? Сонник думає, що в глибинах свідомості таїться приховане бажання пізнати платну любов. І найдивніше те, що чоловік зовсім не розуміє, чим продиктоване це прагнення.

Сталося бути відвідувачем будинку розпусти? З’явиться можливість заробити трохи грошей без особливого напруження. Але швидше за все це буде не самий законний шлях.

Самому працювати уві сні в борделі в будь-якій якості — погано. Наяву ви свідомо підете на обман, нечесність і фальш.

Підказка Міллера

Приснився бордель? Тлумач Міллера пророкує: ваше нерозумна поведінка дасть привід оточуючим засудити або посміятися над вами.

Ви впевнені?

Якщо жінці привидівся притон, в якому вона «працює» уві сні повією, то вона прагне отримувати від коханого дорогі подарунки. І взагалі вважає, що її любов чоловік повинен щедро оплачувати.

До чого сниться бордель ще? Сонник вважає, що молода панянка закрутить роман з одруженим чоловіком. Якщо цей заклад привиділося сімейної дамі, то вона буде ревнувати чоловіка і лаятися з ним на цьому грунті.

Дівчині бачити подібний заклад буквально означає, що вона свідомо буде обманювати свого обранця.

Що відчували?

Приснився будинок терпимості? Що ви відчули уві сні? Якщо дискомфорт і незручність, то в реалі вляпатися в дуже ганебну ситуацію. Якщо відчували себе в борделі розкуто, то і переживати нема про що.

Для точної розшифровки сонник радить пригадати, що саме довелося робити на вулиці червоних ліхтарів.

 • Просто ходити — взаєморозуміння з близьким по духу людиною.
 • Вибирати дівчину — легкі гроші.
 • Займатися інтимом — явна брехня.
 • Платити гроші — самообман.
 • Стати повією — фатальна помилка.
 • Знак підміни

  Наостанок сонник пропонує ще одне дуже незвичайне тлумачення сну.

  Бордель уві сні символізує щось несправжнє, тимчасове, що купується виключно за гроші. Це знак підміни важливих цінностей, небажання або неможливість бачити істину.

  Приснився публічний будинок з напівголими нічними метеликами? Ви намагаєтеся заховати свою справжню особистість під маскою добродушності або навпаки агресії.

  Сонник бордель, до чого сниться бордель уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: