Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник Бог — до чого сниться?

Сонник Лоффа

У наших снах Бог може з’являтися в різних видах. Найчастіше він є як щось, що має божественне начало — наприклад, у вигляді ікон, Біблії та ін. Нарешті, іноді уві сні просто з’являється відчуття божественної присутності. Те, що в снах з’являються божественні елементи, має велике значення: завдяки цьому відкривається шлях до Провидінню, самі собою вирішуються проблеми, що виникають в нашому сновидінні. Трапляється, божественний символ, немов застерігаючи від помилок, як ніби зупиняє нас. Це особливо часто буває, коли у нас є вибір, який веде до заборонених вчинків або відносинам.

Тут важливо оцінити змістовну частину отриманого одкровення. Сам по собі факт появи божественної символіки вже заслуговує на особливу увагу. При стані наше его не приймає надприродну силу Бога. Зате під час сну люди більш відкриті і розташовані спілкуватися з Всевишнім. Докладіть зусиль, щоб розшифрувати інформацію, закладену в цьому духовному посланні. Розберіться, чи відповідає з’явилося уві сні божество вашим реальним уявленням про нього. У військових є своєрідний розпізнавальний код, що допомагає визначити, як сумлінно виконуються накази офіцерського складу. Може бути, має сенс використовувати цю розпізнавальну методику, до того як визначати, чи точно було вам в сновидінні Вища Істота.

Перш ніж слідувати відкрився, перевірте, чи відповідає його зміст характеру і природі Бога. Божественний символ налякав вас? Може, він погрожував вам? Спробуйте обґрунтувати свої почуття. Чи не було спроб з боку нічного візитера поговорити з вами? Проаналізуйте проблемні аспекти власного життя, перш ніж визначати, чи був сон пророчим.

Грецькі, римські і нордические боги — це символи наших ідеалізованих бажань, перешкод, сили і відносин. Кожне божество володіє якимись гіперболізованими якостями — наприклад, Зевс уособлює мудрість, Тор — найсильніший бог і т. д. Ці якості ми успадковуємо часом в сновидіннях, або ж образи божеств просто приходять в наші сновидіння.

Таким чином, перед нами постають відображення цінних властивостей нашої дійсності. Часом божественні істоти нам заважають, часом дають підказки, які риси характеру оптимально задіяти, спілкуючись з оточуючими в різноманітних ситуаціях. Якщо ви серйозно захоплені міфологією, вам буде корисно проаналізувати свої сни на предмет самосвідомості, а також вирішення внутрішніх проблем.

Сімейний Сонник

Побачити уві сні Господа Бога — застереження кожному, хто побачить такий сон. Побачити уві сні його обличчя і як він простягає до вас руки, коли ви молитеся, — знак Божої милості, благословення і успіху в справах. Такий сон пророкує вам удачу в справах. Молитися Богу уві сні — дуже добрий знак, що обіцяє всім виконання заповітного бажання. Розмовляти з ним уві сні — знак того, що ви можете стати жертвою наклепників або зловмисників, які розставляють вам хитрі пастки. Дивіться тлумачення: Розмова.

Якщо Господь Бог сам заговорить з вами уві сні, то стережіться неправдивого обвинувачення. Іноді сон може попереджати вас про важку хворобу або раптової смерті вашої або когось із близьких. Якщо уві сні ви бачите, що Бог молиться за вас, то ваші справи підуть погано і вам знадобиться допомога близьких і підтримка святих. Такий сон також може передбачати вам, що вас чекає каяття в поганих вчинках, які принесуть зло іншим людям. Якщо уві сні Бог благословив вас, то вас чекає багато чудесних змін і підтримка впливових друзів, які допоможуть вам зайняти гідне становище в суспільстві. Бачити уві сні тіло Господа Бога — знак почестей. Дякувати Богові уві сні — передвісник того, що ви повернете любов тих, кого любите більше за все не світлі. Дивіться тлумачення: Благословення.

Сонник Міллера

Бачити — над Вами може взяти владу деспотична жінка; якщо Бог говорить з Вами — Вас можуть засудити, чи не вдалі справи, здоров’я, що похитнулося; бачити молиться Бога — каяття і глибокий жаль з приводу скоєного; Бог прихильний до Вас — заступництво дуже відомої людини, який приведе Вас до успіху; Бог посилає свою благодать — зміни в Ваших віруваннях. Також см. Голоси.

Французький Сонник

Молитися богу уві сні означає, що в житті Ви отримаєте розраду. Побачити уві сні бога і говорити з ним теж обіцяє Вам розраду і радість. Якщо бог простягає руки до того, хто бачить сон, це знак високого успіху в житті.

Еротичний Сонник

Чоловікам сон про бога або божество обіцяє деспотичну дружину. Якщо ви бачите, що бог прихильний до вас, це означає, що вас чекає заступництво людини, завдяки якому ви досягнете успіху в суспільстві.

Сонник Цветкова

Молитися — благополуччя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: