Сонник бомбування, до чого сниться бомбування уві сні

Якщо вам приснилася бомбування, то і в реальному житті готуйтеся до серйозних випробувань. Адже сонник відносить це сновидіння до категорії знакових. Однак не завжди страшна подія, побачене уві сні, несе виключно негативний сенс. Деталі підкажуть, до чого воно сниться і чого варто очікувати.

Передчуття

Якщо наснилася бомбування, значить, підсвідомо ви відчуваєте, що скоро відбудуться якісь неординарні події. Причому це не означає, що трапиться нещастя. Дуже часто бомбування з повітря символізує грандіозний скандал з биттям посуду і лайкою.

До чого ще сниться бомбування, розкажуть незначні елементи нічного бачення. Наприклад, якщо під час бомбардування з неба вам вдалося сховатися, а після бомбового удару ви залишилися живі і неушкоджені, то сонник гарантує, що ви з легкістю подолаєте будь-які життєві негаразди.

Любовна атака

Цікаве тлумачення цього сну сонник пропонує жінкам. Якщо дівчині сниться, що один літак летить над житловим масивом і починає бомбити будинку, то наяву їй доведеться шукати розташування чужого чоловіка.

Про результати старань сонник рекомендує судити за станом міста після бомбардування. Якщо вдома залишилися цілі і руйнувань мало, то і чоловік встоїть проти ваших чар. Наснилося, що все зруйновано? Перемога буде за вами.

Все буде добре!

У деяких випадках бомбування уві сні є частиною військових дій. Тоді сновидіння набуває дещо іншого значення. Актуальне тлумачення такого сну дає сонник Міллера.

Він вважає, і на те є всі підстави, що війна — це символ безладу, розрухи, занепаду і бачити її в нічних мареннях вкрай погано. Якщо такий сон сниться дівчині, то, на думку сонника, її чекає розчарування в любові.

А ось для всіх інших війна означає негативні зміни в бізнесі, на роботі і взагалі в справах. Якщо ж вам вдалося перемогти в нічний війні, то всі неприємності ви переживете і тоді настане смуга везіння в бізнесі і гармонії в сімейних відносинах.

Характер і вид

Зрозуміти, чого потрібно чекати від сновидіння, допоможе вид і характер вибухів. Якщо приснилося, що літак скинув на місто ядерну бомбу, але вона не розірвалася, то ваші переживання і страхи безпідставні. У той же час бачити уві сні грибоподібну хмару — до непередбачених проблем і навіть нещастя. Якщо ви лише почули звук бомбардування, то готуйтеся до пліток, інтриг і обману.

Якщо ж наснилися і самі вибухи, то пригадайте, якими вони були. Багато чорного диму обіцяє погані новини і неприємності. А ось яскраві вогняні спалахи, навпаки, несуть позитив, успіх і удачу. Якщо вам вдалося побачити літак, з якого ведеться бомбування, то ви дізнаєтеся свого ворога в обличчя.

Біди пройдуть стороною

Взагалі все,, до чого сниться сон про бомбардування, в реальності носить раптовий характер. Тобто будь-яка подія, як хороше, так і погане станеться настільки швидко, що ви не встигнете до нього підготуватися. А ось про те, як ви себе будете після нього відчувати, розповість сам сон.

Якщо початок бомбардування вас застало зненацька, снаряди рвуться навколо, а вам не завдають шкоди, то будьте спокійні. Сонник вважає, що будь-які хвилювання і біди обійдуть вас стороною. Більш того, якщо ви особисто бомбити місто ракетами, то дуже скоро станете учасником великого веселощів.

Сонник бомбування, до чого сниться бомбування уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: