Сонник болячки на тілі, до чого сниться болячки на тілі уві сні

Уві сні з’явилися дивні болячки на тілі, яких точно немає в реальності? Будьте готові до великої несподіванки або сюрпризу. До чого ще сниться цей неприємний сюжет? Сонник пропонує розшифровки на будь-який випадок.

Попередження від Міллера

В ночі довелося бачити болячки на тілі? Тлумач Міллера попереджає: після такого бачення молоді сновидіння зіткнутися з віроломством друзів, а літні з самотністю і хворобами.

Чи готові?

До чого сняться болячки на тілі взагалі? Це знамення погіршення здоров’я, втрати душевних сил і життєвої енергії. Сонник стверджує: вас чекає тяжка недуга, труднощі на роботі і скандали вдома.

Наснилося шкірне захворювання? Готуйтеся до труднощів і несприятливих змін. Бачити на собі уві сні глибокі нариви і виразки буквально означає роздратування, важкі переживання і занепокоєння.

Змінювати!

До чого сняться болячки на своєму тілі? Сонник нагадує: підсвідомість намагається звернути вашу увагу на певну ситуацію або проблему.

Виявити уві сні хворобливий прищ на своєму тілі можна до намовою і недобрим пліткам.

Наснилося, що вся шкіра покрилася незвичайними наривами? Ви занадто критично ставитеся до оточуючих. Змініть звичну точку зору, і життя налагодиться сама собою.

Де вскочили?

Обов’язково зазначте місце, де з’явилися болячки. Сонник призводить ряд розшифровок, які допоможуть отримати актуальне тлумачення сну.

 • На ногах — конфлікт, конкуренція.
 • Руках — помилкове дію.
 • Особі — надмірна недовірливість, безсторонні вчинки.
 • Губах — великі неприємності близько.
 • Вухах — погані чутки.
 • Наснилося, що дивна зараза вразила всю шкіру? Це означає, що важка хвороба позбавить вас останніх сил і матеріальних ресурсів.

  Впевнені?

  До чого сняться болячки на тілі дружини? Сонник наполягає: ви даремно підозрюєте і погано думаєте про дружину. Вона вас не обманює.

  Цей же образ має протилежне тлумачення. У негативній трактуванні виразки на шкірі дружини віщують серйозні розбіжності, скандали і суперечки.

  Точне визначення

  Уві сні з’явилися якісь болячки? Сонник радить дати їм більш точне визначення.

  Наприклад, бачити пухир від опіку можна до нестандартної ситуації в особистих відносинах, нарив — до дружньої пиятики, а фурункул — до наближається проблем і неприємним відкриттям.

  На руках виросли бородавки? Вони символізують загрозу репутації і різні перешкоди на шляху до поставленої мети.

  Обережніше!

  До чого сниться лишай? Сонник пророкує розчарування в улюбленому і помилкові обіцянки.

  Наснилося, що особа уві сні покрилося віспинами? Наяву ви і справді підчепити дивовижну заразу, що повністю знищить раніше сплановані задумки.

  Якщо болячки на тілі сверблять і сверблять, то вляпатися в погану історію і наживете купу дурних проблем.

  Пощастить!

  Наснилося, як ви намагалися лікувати болячки на тілі? Наяву знайдете здоров’я і отримаєте прибуток.

  Успішне лікування від зарази обіцяє виконання мрії, а безуспішне натякає: скрутне становище затягнеться на невідомий період.

  Якщо наривчікі уві сні проходять самі собою, то скоро нестабільний період завершиться і вам неодмінно пощастить.

  Сонник болячки на тілі, до чого сниться болячки на тілі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: