Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біль, до чого сниться біль уві сні

Причини, в зв’язку з якими уві сні відчувається біль, можуть бути як суто фізіологічного походження, так і трактуватися в переносному сенсі. Сонник згадує в тлумаченнях досить широкий діапазон: від незручної пози сплячого до моральних страждань наяву, наслідки яких даються взнаки на фізичному рівні. До чого сниться ту чи іншу болюче відчуття, може бути пов’язано з реальним недугою.

У тлумаченнях особлива роль відводиться персонажу, які заподіюють страждання. У сновидіннях часто фігурує доктор, який проводить операцію, фобія власною персоною, що завдає смертоносні рани або ж в якості кривдника виступає хтось із людей, з якими ви знайомі насправді. Багато про що розповість і характер неприємних відчуттів: вони можуть бути раптовими, нестерпними або поступово сходять нанівець.

Біль і кров уві сні часто вказують на ту життєву сферу, яка в реальності вимагає оперативного втручання. Поки сновидец не приведе порядок цю область, вона буде висіти баластом: завдавати страждань, заважати здійсненню планів — одним словом, всіляко псувати життя.

Коли ж уві сні трапляється навмисно або ненароком завдавати болю комусь іншому, сновидіння вказує на тривожну тенденцію: невміння сплячого виявити справжніх ворогів і трощити навмання вітряки. Сонник попереджає, що прийдешніх помилок навряд чи вдасться уникнути — вони лише наслідки більш глобальних помилок.

Больові відчуття

Що ж до власних больових відчуттів, тут думки тлумачів всіх часів і народів поділяються. Жіночий сонник вважає, що відчувати біль уві сні так само небажано, як і наяву — даний сюжет обіцяє неприємності.

До чого сниться, що довелося відчувати біль, часто пов’язано з прийдешньою прибутком і виконанням надій. Хлібороба чекає багатий урожай, мандрівника — вдалий шлюб далеко від рідних місць, купця — зліт ціни і попиту на його товар.

Старовинний англійський сонник Зедкіеля вважає, що відчувати біль уві сні — добрий знак. Цей сон має протилежний зміст: хворобливі відчуття є провісниками змін в кращу сторону в найбільш важливою для сновидіння області.

Область голови

Головний біль може бути витлумачена сонником як в прямому, так і в переносному значенні. Нерідко саме так проявляється уві сні набридла, але поки нерозв’язна проблема, привід для занепокоєння або нові турботи, знову ж таки, на вашу голову.

Астрологічний сонник трактує біль в голові як прояв захворювання, в дійсності має місце бути. Якщо його симптоми нагадують про себе навіть уві сні, чи не занадто легковажно сподіватися, що воно пройде само собою? Повністю здоровий сновидец, схоже, піддається надмірним навантаженням, побачене уві сні свідчить про перевтому.

Найчастіше біль у горлі свідчить про схильність наділяти обранців якостями, яких насправді і в помині немає, — вважає сонник. Не дивно, що подібні ілюзії рано чи пізно призводять до розчарувань.

Приснилася уві сні біль в зубах нагадує про те, що нерозумно виконувати чужі доручення в той час як свої справи занепадають, залишившись без нагляду. Спроба змінити пріоритети, на думку сонника, може спровокувати неприємну розмову, невдоволення вами.

А ось, до чого сниться зубний біль, яка охопила всі зуби відразу: вас чекає вечір в дружній компанії або запрошення на вечірку з дуже теплою атмосферою, де ви зможете дружно відпочити тілом і душею. Тлумачачи,, до чого сниться зубний біль, сонник Мандрівника поділяє сильні відчуття на «хороші» і «погані».

Український сонник вважає, що все,, до чого сниться біль в очах, підвищує ймовірність хвороби в родині. У таких випадках захворювання зазвичай обходить стороною самого сновидіння. Символізм тлумачення полягає саме в ймовірності настільки неприємного для погляду події.

Тулуб

Біль в грудях уві сні слід розцінювати як попередження про те, що вам наяву загрожує небезпека. Втім, сонник лише підтверджує ваші здогадки: передчуття біди вже досить довго не покидає вас. У той же час, при розумному поведінці у вас є всі шанси уникнути небезпеки.

Сімейний сонник заздалегідь намагається застерегти від помилок тих, хто уві сні відчуває біль в серці. Зараз особливо висока ймовірність прикрих випадковостей, кожна з яких може спричинити тяжкі, а то і зовсім непоправні наслідки.

Наснилося біль в спині сигналізує про беззахисність перед негараздами навколишнього світу. Сонник попереджає, що дріб’язкова неприємність може вирости в очах сплячого до масштабів трагедії, сумна історія здатна увергнути у вселенську скорботу.

Те,, до чого сниться відчувати біль в попереку, пов’язане з погіршенням фінансового добробуту. Висока ймовірність допустити на робочому місці або у веденні власного бізнесу грубу помилку. Сонник закликає стежити за станом гаманця і уникати нерозумних витрат.

Все,, до чого сниться біль в животі, характеризує сновидіння як господарського сім’янина: все в будинок, все заради блага домочадців. З одного боку, похвальне прагнення; з іншого — не можна ж зовсім забувати про себе, коханого.

Руки і ноги

Біль в руці віщує непросте випробування, справжню перевірку на твердість руки або швидкість і точність рухів. Больові відчуття в області плеча попереджають, що знадобиться сила, в зап’ясті — хороша реакція. Ниючі пальці свідчать про неприємності, пов’язаних з дітьми, тут вже знадобляться всі разом узяті якості.

Тлумачачи,, до чого сниться біль в коліні уві сні, сонник Хассе не радить наяву будувати плани і прокладати маршрути. Вам не вдасться їх пройти, на цей раз несприятливі обставини виявляться сильнішими вас.

Різновиди страждань

Нерідко фізичний біль уві сні уособлює надмірну сприйнятливість, сентиментальність, схильність приймати близько до серця проблеми і події, які не стосуються особисто і не роблять погоди.

Іноді душевний біль постає уві сні як є, то є, відображає реальні емоційні страждання сновидіння, такі, як самотність, страх, безпричинний або неконтрольований гнів.

Сонник біль, до чого сниться біль уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: