Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бомба, до чого сниться бомба уві сні

Бомба, побачена уві сні, часто попереджає про якусь небезпеку наяву — підступи ворогів, неприємності, зраду. Однак сонник може по-іншому тлумачити цей символ. Приснилися вибухи вказують на дуже сильні емоції, пристрасть. Вірно витлумачити,, до чого сниться такий знак, допоможуть подробиці сновидіння.

Не переймайтеся даремно — все обійдеться

Знешкодити її — сновидец зробить ризикований вчинок, проте, як не дивно, виявиться навіть у виграші. Головне — не брати до уваги таке везіння закономірним, так як на третій, п’ятий або восьмий раз воно може змінитися своєю протилежністю.

Наснилося ядерна бомба обіцяє турботи, тривоги за своє майбутнє, але вони насправді виявляться марними.

До чого сниться, ніби бомби сипляться з неба, проте ви залишаєтеся неушкоджені? Сонник сповіщає: наяву трапиться якесь нещастя, але все ж ви зможете його подолати без якого б то не було шкоди.

Попередження

Наснилося перебувати в бомбосховищі? Бачення попереджає сновидіння про що загрожує йому небезпеки.

Бомбардування віщує сильну несподіванка, причому, неприємної властивості.

Бомбосховище уві сні — це укриття, де ви хочете сховатися від проблем, що накопичилися. Можливо, їх занадто багато, і ви втратили контроль над собою. Сновидіння сповіщає: потрібно на деякий час взяти тайм-аут, опанувати своїми почуттями, думками.

До чого сниться, ніби скидають бомби з літака? Згідно сонником, людина стане свідком вельми неприємної події.

Робота, ділова сфера

Вибух атомної бомби уві сні обіцяє сплячому зіткнення з начальством. Постарайтеся згладити гострі кути, щоб конфлікт з локального не переріс в глобальний.

До чого сниться самому робити бомбу? Сонник підкреслює: наяву віддасте багато сил справі, яке виявиться збитковим.

Атомна бомба уві сні вказує: у сплячого є величезний потенціал. Однак треба знати, куди і як його направити, адже якщо «валити напролом по бездоріжжю» — тільки втратите час, сили, а мета може так і залишитися недосяжною.

Приділіть більше уваги оточуючих

Бомбардування означає неконтрольовану спалах емоцій. Вона може сильно зашкодити людині, тому потрібно постаратися стриматися. Якщо це все ж сталося — докладіть максимум зусиль для виправлення ситуації.

Бачити уві сні падаючі на землю з літака бомби — сонник сповіщає: належить неприємна зустріч або подію.

До чого сниться атака балістичних ракет? Можливо підла зрада, яке дуже вплине на вас. Але потрібно пережити ці важкі емоції і рухатися далі.

Атомна війна уві сні, і один потужний вибух — це попереджає про підступні задуми якоїсь особи. Слід вести себе обачнішими, щоб уникнути пасток.

Готуйтеся до стрімкості подій

До чого сниться бомба або граната, яка не вибухнула? Дізнаєтеся неприємну новину. Розірвався далеко снаряд — уникнете небезпеки.

Сонник Міллера так пояснює бачення про вибухає снаряді: сплячому належить щось несподіване. Коли ж їх було багато — доля зміниться на гірше.

Бомбардування з літака уві сні віщує якісь невідворотно наближаються події, які доведеться вжити. Причому, не обов’язково це щось неприємне. Можливо, треба буде радісна подія, однак занадто бурхливе.

Обставини можуть скластися вдало

Тікати від снарядів, які падають з бомбардувальника — наяву підстерігає безліч небезпек. Якщо уві сні при бомбардуванні вціліє, значить і в реальності вдасться уникнути неприємностей.

Наснилося спостерігати, як вибухає ядерна бомба? Сонник підказує: такий сюжет віщує тривогу, але вона виявиться марною.

Якщо бомба уві сні не вибухнула — значить, по сонником, уникнете знаходиться зовсім поруч небезпеки.

Любовні стосунки

Є інше тлумачення сну про бомбу. Якщо людині приснилося, ніби вибухнула бомба — сонник Фрейда говорить: його чекає вибух емоцій. Розгромна замовна стаття раптово любов переросте у всепоглинаючу пристрасть, здатну повністю заволодіти сновидцем.

Наснилося, як літаки бомблять місто? Будете наполегливо домагатися розташування людини, вже пов’язаного зобов’язаннями. Навряд чи чогось досягнете.

Дівчині сюжет, ніби вона сама робить бомбу, віщує марність будь-яких спроб звернути на себе увагу коханої.

Сонник бомба, до чого сниться бомба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: