Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник болото, до чого сниться болото уві сні

Болото уві сні, на жаль, символізує загрожують неприємності. Непорозуміння, перевтома, нервові потрясіння — ось, до чого сниться багно. Сонники трактують це сновидіння в залежності від статі сновидіння. Потрібно спробувати пригадати всі деталі, адже тільки так можна правильно витлумачити сновидіння, а значить з’явиться можливість уникнути прийдешніх бід.

Болото сонник Міллера трактує, як проблеми, які наздоженуть вас незабаром. Спадок, який, як здавалося вам, можете отримати, вислизне від вас. Неприємні ситуації і любовні розчарування обіцяє таке сновидіння.

Бачити уві сні болото жінці — це вказує на життєву стабільність. Але її обов’язково необхідно підтримувати. Чоловікові, навпаки, сонник говорить про те, що він веде надмірно активний спосіб життя. Якщо на болоті ростуть латаття, то нову справу буде провальним. Бачити ж його на карті — до нових авантюрним подій. Однак необхідно зважити всі свої рішення, а потім вже ризикувати.

Болото, твань на якому рясно вкриває його, знаменує фінансові успіхи. Особливо добре, згідно сонником, якщо на ньому є калюжки чистої води. Досягнення мети — ось, до чого сниться це. Тільки слід остерігатися підступу недругів і бути завжди напоготові.

Значення сну, болото в якому велике і брудне, пророкує, що у вас з’явиться нездійсненне завдання. Недоброзичливці будуть ставити вам палиці в колеса і не дадуть досягти мети.

Вам необхідно терміново переглянути своє ставлення до життя — ось, до чого сниться болото, бруд. Якщо ви її черпаєте руками, то, судячи з сонником, ваша праця виявиться марним. Вчинені в минулому помилки дадуть погані наслідки.

Ходити, впасти, тонути в трясовині

Ходити уві сні по болоту — в особистому житті виникнуть якісь перешкоди. Ймовірно, ваша кохана віддасть перевагу іншого чоловіка. Однак в сонник Міллера це означає досягнення мети, до якої ви давно прагнули.

Якщо приснилося, що ви тоніть в болоті, то вам терміново потрібно змінювати щось у своєму житті. Це символізує, що життєва рутина поглинула вас і ви перестали займатися собою. Почніть нове життя, вирушайте в подорож, змініть роботу, почніть отримувати нову професію — найголовніше — діяти.

Йти по болоту чоловікові — можливо, жінка, з якою у вас роман, використовує вас у своїх цілях. З нею відношення не складуться, тому краще розлучитися. Якщо ви бачите уві сні свою дружину в трясовині, то, згідно з сонником, незабаром вона звинуватить вас у чомусь. Наприклад, якщо ви невірні їй, вона про все дізнається.

Небезпечне і непередбачене справа чекає вас в майбутньому — це те,, до чого сниться потонути в болоті уві сні. Серйозний промах в розрахунках обіцяє вам сновидіння, в якому ви повільно занурюєтеся в трясовину.

Якщо впасти в болото, то ваші друзі або близькі зрадять вас в якоїсь важливої ​​ситуації. Через це вас буде охоплювати почуття гніву. Вдале проходження топи — знак того, що ви станете учасником радісних подій.

Провалитися в болото уві сні — до хвороби. Відвідайте лікаря, інакше можуть початися ускладнення. Також це передрікає застій у справах.

Болото, вибратися з якого виявилося легко, обіцяє швидке і безболісне вирішення проблем. Однак якщо вийти на берег ви не можете, то, згідно з сонником, ви не зможете протистояти проблемам.

Сонник болото, до чого сниться болото уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: