Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник болить зуб, до чого сниться болить зуб уві сні

Зубний біль — болісний стан. Страждає від неї людина просто не в змозі думати ні про що інше, крім свого неприємного стану. До чого сниться такий сюжет? Логічно припустити, що, якщо уві сні у вас болить зуб, значить в реальності не трапиться нічого хорошого. Але це не зовсім так. Деякі сонники дають і досить добрі тлумачення.

Неприязнь і плітки

Якщо приснилося, що зуб болить, а щока розпухла від інфекції, то в вашому найближчому оточенні стануть розпускати плітки про вашу персону. Сучасний сонник радить заховати всі переживання і емоції глибше і на людях зберігати максимальний спокій. Це допоможе з гідністю пережити непростий період і врятувати свою репутацію.

Якщо сниться, що болить зуб з діркою, то наяву понесете збитки. Бачити подібне — недобрий знак. Постарайтеся в найближчі місяці відкласти якомога більше грошей на ощадний рахунок. Це допоможе з більшою легкістю пережити важкі часи.

Приготуйтеся веселитися

Сонник Мандрівника впевнений, що, якщо примарилося, що болить зуб і ясна, то будете веселитися до ранку на веселою і багатолюдній вечірці. Якщо з запаленої ясна при цьому йде кров, то на святі вийде зустріти свою другу половину.

Якщо сниться, що зуб болить і хитається, а ви ніяк не можете його вилікувати, то попереду довгі збори в насичене всілякими подіями подорож. Тлумачення сну передрікає набуття нових знань, досвіду і переживання абсолютно нових емоційних відчуттів.

Пророцтва з сонника Міллера

Бачити уві сні, що корінний з діркою і сильно хитається — до хвороби. Сонник Міллера передбачає, що захворієте або ви самі, або хтось із близьких родичів. Присниться таке може і перед автомобільною аварією, нещасним випадком.

Бачити, що в сновидінні ви страждаєте від болю і ніяк не можете полегшити своє становище — до досить неприємної розмови з наближеними людьми. Якщо присниться подібне, то не піддавайтеся на провокації! Намагайтеся припинити абсолютно будь-які спроби спровокувати вас на скандал, інакше, в іншому випадку, що утворився конфлікт не вдасться вирішити досить довгий час.

Потрібно вирішувати особисті проблеми

Якщо уві сні зуб з діркою болить і сильно хитається, то в реальності взаємини з коханою дали серйозну тріщину. Хочете зберегти гармонію і взаєморозуміння? Жіночий сонник рекомендує спочатку розібратися в собі і тільки потім надавати значення недоліків партнера. Пам’ятайте про те, що, змінившись особисто, ви зміните і ставлення оточуючих до себе.

Сниться, що ясна абсолютно здорова, як і зуби, але чомусь болить? Зіткнетеся з серйозними проблемами. Швидше за все, в поодинці з ними впоратися не вдасться. Обов’язково попросіть допомоги і моральної підтримки у тих, хто знаходиться в даний момент поруч.

Ще кілька пояснень

Нижче перераховані самі різні тлумачення сонників даного сну. Виберіть те, що найбільш вам близько.

 • Плакати від того, як сильно болить корінний — до внутрішніх терзанням і душевних страждань.
 • Якщо присниться, що залишилися без зубів — це до затяжної депресії.
 • Болить уві сні зуб кимось вибитий — до розчарувань і втрат.
 • Самому знаходиться в ролі стоматолога уві сні — до спроб заподіяти кому-небудь душевні або фізичні страждання.
 • Сонник болить зуб, до чого сниться болить зуб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: