Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник безлад — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сниться, що прийшли в свій будинок і виявили там повний безлад, якого у вас ніколи раніше не було — то вас чекають неприємності, прикрощі, сльози, а ваші плани потрібно переглянути і доопрацювати, щоб вони спрацювали. Сниться, що вийшли з будинку і виявили, що у дворі все розкидано — це пророкує вам отримання важливих новин про події, які неважливо позначаться на вашій подальшому житті. Сниться, що зайшли в чужий будинок і виявили там повний безлад — це віщує вам гіркі переживання і втрату грошей. Можливо, вам доведеться зміна місця проживання і роботи.

Сонник Міллера

Виявити уві сні, що речі розкидані в безладді — вірна ознака того, що в Ваше життя втручаються сторонні люди, до того ж вони не дружелюбно до Вас налаштовані. Якщо уві сні через бардак не можете знайти потрібну Вам річ, то в реальному житті Вам потрібно звернути увагу на своє здоров’я. Почуття сорому за неприбрану квартиру перед прийшли до Вас гостями — такий сон обіцяє Вам знайомство з цікавою людиною. Влаштовувати безлад у власному будинку, говорить про те, що Ваша боязнь змін і консервативних поглядів сильно заважає Вами жити.

Езотеричний Сонник

Бачити уві сні безлад, розкидані речі, зрушену меблі — значить, що вас може очікувати печаль, хтось робить на вас тиск або втручається в прийняття рішень. Найближчі перспективи будуть викликати у вас невдоволення і роздратування з приводу. Для чоловіків: якщо уві сні вам соромно за безлад в квартирі перед гостями або родичами — значить, наяву вам належить знайомство з дівчиною. Самому робити безлад уві сні, розкидати речі — до матеріальних збитків, можливо, до бідності.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви бачите себе в оточенні цілковитого безладу — знайте, що незабаром можете зустріти того, в кого колись були так закохані, а тепер побачите його зовсім іншими очима і здивуєтеся тому, наскільки змінився і він сам, і ваше ставлення до нього. Взагалі розкидані всюди речі, стоїть в безладді меблі, купи мотлоху і сміття на підлозі, все це — не віщує нічого доброго, крім прикрих зривів, які викличуть роздратування у вас і доставлять занепокоєння оточуючим.

Сонник Лоффа

Безлад — Якщо вам приснилося, що вас оточує безлад, то це вірний знак того, що в вашій душі немає спокою. Якщо вам сниться, що ви самі влаштовуєте бардак, то цей сон символізує те, що ви будете безуспішно намагатися розібратися з навалилася на вас купою справ. Якщо ж вам сниться, що ви забираєте безлад, то цей сон передвіщає, що вам необхідно зібратися з думками і все ж прийняти якесь рішення, так трактується цей сон, який вам сниться.

Сонник Фрейда

Чистота, порядок чи безлад (приміщення, одягу, білизни…) — відображає внутрішній стан самого сновідящего, гармонійність його особистому житті і інтимних відносин. Чистота і порядок відображають гармонію, задоволеність, благополуччя і визнання сплячого. Навпаки, плями, бруд, безлад — є відображенням накопиченої втоми і проблем.

Англійська Сонник

Якщо Ви бачите уві сні безлад, єралаш, порушення того, що Вам було звично, і марно намагаєтеся відновити колишній порядок — ваш сон означає, що Ви вступаєте в пору важкого, хоча і плідної праці. Якщо ж Ви бачили уві сні, як хтось інший вносить хаос — наяву Ви скоро дізнаєтеся і про безчестя, і про ганьбу одного з Ваших друзів.

Еротичний Сонник

Якщо чоловікові приснилося, що ви відчуваєте сором через те, що не встигли навести порядок перед приходом гостей — це означає швидке знайомство з приємною жінкою. Якщо таке сновидіння побачила жінка — її чекає знайомство з чоловіком, який стане для неї надійним партнером, приємним співрозмовником і коханцем.

Сонник Лонго

Якщо ви уві сні є причиною безладу (розкидаєте речі) — до фінансових ускладнень; бачити його у своїй Кімнаті — до якогось розладу, поганий настрій, неврівноваженість.

Сонник Мандрівника

Порядок, безлад в приміщенні — пряма символіка вашого психологічного стану, почуттів, думок, планів, бажань і зв’язків з іншими людьми.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні безлад — до неприємностей.

Сонник Хассе

Безлад — печаль, засмучення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: