Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бити — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо уві сні ви побилися з дружиною або чоловіком, то у вашій родині буде панувати мир і злагода. Ляпаси уві сні отримувати або давати означають те ж саме. Холостим такий сон пророкує швидке любовне захоплення і взаємність. Якщо чоловік побив дружину уві сні, то скоро він отримає докази зради. Жінці іноді такий сон говорить про те, що вона побоюється свого чоловіка. Дружині побити свого чоловіка уві сні — передвісник швидкої хвороби і зради чоловіка. Якщо вона уві сні поб’є свого коханця, то її чекає скандал через зв’язку з цим і припинення відносин з ним. Сон, в якому ви жорстоко, до крові, побили людину або тварину, пророкує вам великих втрат, душевні переживання, скорбота і сльози. Дивіться тлумачення: Тварини, Кров.

Якщо уві сні на вас напала собака і ви побили її, то сон пророкує вам вірну перемогу над озлобленими ворогами. Якщо це була не собака, а кішка, то вас чекає розчарування в любові, помилкові обіцянки і швидка розлука з коханим. Можливо, назавжди. Побити змію уві сні — знак перемоги над ворогами. Боротися уві сні з лютим звіром — знак того, що ваш шлях до успіху буде нелегким. Бити худобу (забивати) уві сні — передвісник швидких невдач, збитків і втрат. Себе побити уві сні — знак того, що ваша совість нечиста і каяття допоможе вам досягти бажаної мети. Іноді сон віщує вам каяття і успіх в справах. Якщо уві сні вас побили, то не лякайтеся. Такий сон передвіщає вам благополучний результат справи, удачу і отримання хороших новин. Якщо уві сні вас побили палицями або різками, то ви станете поширювати неправдиві плітки про когось,

Бачити себе побитим уві сні, але без ран і крові — передвісник хороших змін після довгих невдач. Якщо на ваших очах побили незнайомої людини, то ви пошкодуєте про своє легковажному поведінці і поспішному прийнятті важливого рішення. Якщо уві сні ви маєте намір побити кого-то, то у вас є величезне бажання відновити справедливість. Такий сон попереджає вас про те, що ви можете бути втягнутим в судовий розгляд. Дорослому чоловікові боротися з юнаків уві сні і перемогти його — передвісник швидкої смерті когось серед його родичів, кого він повинен буде поховати. Якщо ж в бою юнак переможе його, то чоловікові треба побоюватися важкої хвороби, яка зробить його абсолютно безпорадним. Юнакові побачити уві сні, що він переміг сильного чоловіка, сон пророкує швидкий успіх в справах і повагу оточуючих.

Сон, в якому ви захотіли побити кого-то і зробили це, означає перемогу над ворогами і успіх в справах. Те ж саме, якщо ви побили своїх підлеглих. Побити сильного і поважну людину уві сні — погана прикмета, що передвіщає збитки і неприємності. Якщо вам сниться, що хтось вдарив вас ногою, то вам доведеться боротися з сильними ворогами. Сон, в якому ви дали комусь у вухо кулаком, означає, що вас чекає щасливий шлюб з коханою людиною. Іноді холостим сон пророкує знайомство з людиною, який збудить в ньому кращі почуття і заслужить його щиру повагу. Крім того, сон пророкує вам перемогу над ворогами, як би сильні вони не були. Повалити свого супротивника в бою — знак перемоги і успіхів. Бути повалити в бою. Такий сон пророкує, що вам загрожує велика небезпека або смерть. Дивіться тлумачення: Бійка, Удар.

Сонник Лоффа

Після сновидіння ви повинні подумати, б’ють вас або ви, з ким ви вступили в сутичку і з якої причини. Емоційними темами, які пов’язані з такими снами, є домінування, контроль над кимось, переслідування, агресивність. Вкрай важливо зрозуміти масштаби і підсумки побиття. Проаналізуйте, це звичайна бійка або є ризик летального результату. Уві сні агресивну позицію займаєте ви — це ознака того, що вас можуть долати злість і величезний страх. Вони прагнуть назовні, і їм потрібно дати їм вихід. Людина, якого ви б’єте, — це джерело агресії.

Можливі й сни, в яких ви є жертвою. Якщо вас б’ють незнайомці, вони можуть уособлювати і певних людей з вашого повсякденного кола (чоловіка або дружину, начальника), і абстрактний страх перед будь-ким. Найчастіше ми опиняємося мішенню для ударів будь-яких архетипових фігур. У даній ситуації прикладом архетипической фігури можуть бути старші за віком діти, які часто знущаються над молодшими. Дане сновидіння властиво періодам становлення.

Сонник Фрейда

Бити кого-небудь значить здійснювати статевий акт або прагнути до нього найкоротшим шляхом. Часто такий сон говорить про намічені зрушення в психіці, про прагнення до садизму, мазохізму, або про появу різних фобій, бажань і ідей. Якщо ви б’єте когось, то це символізує вашу схильність до садизму, вашу готовність завдати своєму партнеру фізичну або моральну біль для більш повного задоволення своїх бажань. Якщо вас б’ють, і ви отримуєте від цього задоволення, то у вас схильність до мазохізму; для отримання повноцінного статевого задоволення ви із задоволенням піддастеся фізичним і моральним катуванням. Якщо ви б’єте, караєте дітей, то найбільше задоволення ви отримуєте від самозадоволення.

Сонник Ванги

Якщо по вам було завдано потужного удару, це означає, що, не будучи готовим до такого роду повороту подій, ви не зуміли забезпечити собі захист. Вам потрібен якийсь час для осмислення того, що відбувається. У вас вийшло, ухилившись від ударів, тим самим його уникнути побиття — це говорить про вашу здатність викручуватися з найбільш безнадійних і хитромудрих ситуацій. Захищаючи близького, якого очікувало побиття, ви прийняли всю тяжкість удару на себе — необачність і необережність близьких приведе вас до великого збитку. Удар завдали ви — до несподіваної новини.

Китайський Сонник

Бити барана — хвороба, нещастя. Бити в барабан, витягуючи звуки — приїде людина здалеку. Бити в барабан і грати на флейті — буде радість, свято. Бити, хапати рибу — невелике нездужання. Б’єш в барабан, витягуючи звуки — приїде здалеку людина. Вода в колодязі б’є фонтаном, переливаючись через край — віщує матеріальну прибуток, багатство. Б’єш дружину або наложницю — втратиш сили. Дружина або наложниця б’ють тебе — нещастя, біда. Люди б’ють тебе калаталом — віщує захворювання.

Сонник Хассе

Побачити мордобій — на щастя, яке звалиться на вас як сніг на голову. Чим активніше вели себе його учасники, тим швидше прийде до вас благополуччя. Брати участь самому — до дрібних домашніх неприємностей. Бити самого себе — повністю досягнеш мети, думати кого-небудь побити — очікуєш якогось підходящого випадку.

Французький Сонник

Бити кого-то — ви повинні стримувати свої пориви, в іншому випадку можете нашкодити собі. Бити чоловіка — ознака того, що він любить вас щиро і глибоко. Бити уві сні коханця (коханку) — сон попереджає, що ваша таємна симпатія скоро розкриється оточуючими.

Езотеричний Сонник

Ви когось б’єте — ваші негативні емоції шукають виходу, ви готові зірвати свою злість на інших. Вас б’ють — ваші страхи і фобії. Треба змінити обстановку, відпочити. Посуд — дивлячись, що саме. У будь-якому випадку, ваші емоції все зіпсують.

Сонник Цветкова

Кого-небудь бити — буде прийнято справедливе рішення, відбудеться примирення, ви прийдете з кимось згоди в якомусь особистому питанні. Бути битим уві сні — страх.

Сонник Міллера

Б’ють сплячого — недобре, сімейні негаразди, розбіжності; бити дитину — Ви незаслужено отримали перевагу над кимось.

Сонник Мандрівника

Самому бити кого-то — до примирення і внутрішньої згоди; б’ють тебе — удача.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: