Сонник бокс, до чого сниться бокс уві сні

Бокс уві сні зіставляється сонником з необхідністю проявити всю вправність і витримку заради позитивного результату проведеного справи. Те,, до чого сниться цей вид змагань, відображає складний період підготовки і самовдосконалення для сновідящего.

Що говорить психолог Міллер?

Приснився бокс ототожнюється сонником з появою тяжких відчуттів. Вам здається, що звалені на вас зобов’язання важкі, обтяжливі і не приносять довгоочікуваного результату. Міллер попереджає: не варто розслаблятися, оскільки напружена ситуація триватиме ще деякий час.

Жінці, бачити боксера, означає схильність сплячої красуні спілкуватися з легковажними і несерйозними людьми, що, надалі, може негативно позначитися на її репутації.

Дівчині, якій уві сні довелося мати близькі стосунки з відомим в світі боксу спортсменом, Міллер пророкує переживання та емоційні «гойдалки» у відносинах з майбутнім коханим.

Займіться саморозвитком!

Бачити себе в образі знаменитого боксера, говорить про брак визнання і підтримки оточуючих. Сонник впевнений: силою виправити подібне положення не можна, тільки сміливими і здоровими вчинками вдасться схилити на свою сторону громадськість.

Бути уві сні тренером з боксу, означає: для досягнення задуманої планки, необхідно поповнити свій запас знань і навичок, інакше гряде поразку. Чаклунка Медея, трактуючи,, до чого сниться подібний епізод, зумовлює появу людини, здатного взяти на себе роль вашого сенсея.

Заручіться підтримкою!

Тим, кому довелося уві сні спостерігати за змаганнями боксерів на боксерському рингу, Збірник сонників зумовлює велику кількість турбот, з якими буде все важче впоратися самотужки. Знайдіть собі гідного помічника, який, як запевняє снотолкователь, знаходиться у вас під носом.

Бачити одного зі своїх родичів на рингу, сповіщає про наміри персонажа докласти максимум зусиль, щоб доставити вам задоволення і максимальний комфорт відпочинку.

Підкоригує свої плани!

Сучасний суміщений сонник дає визначення,, до чого сниться надягати боксерські рукавички, сповіщаючи про нездійсненності ваших сподівань. Можливо, щоб домогтися успіху в запланованому справі, вам необхідно переглянути шляхи його реалізації.

Бокс в жіночому сновидінні

Дівчині, приснилися боксерські рукавички сповіщають про ймовірну сутичці з суперницею. Бачити бокс у виконанні двох молодих бійців уві сні, наяву ототожнюється з жорстоким протиборством двох шанувальників сплячої красуні.

Трактування для чоловіків

Універсальний сонник пояснює, до чого сняться рукавички для боксу чоловікам. Сновидіння вказує на необхідність вистояти в жорстокому протистоянні з конкурентами. Іноді, подібний образ нагадує про таємну боротьбу за лідерство в колективі.

Спостерігати за бійкою уві сні, передвіщає веселе і розважальне проведення часу. Самому боксувати уві сні — ознака ярої боротьби з суперником за любов і прихильність прекрасної леді. Перемогти в бійці з боксу — віщає про більші шанси здобути взаємність юної особи.

Настають зміни!

Наснилося груша для боксу асоціюється зі змінами. Сонник, роз’яснює,, до чого сниться боксувати грушу, передвістям кардинальних життєвих змін, які торкнуться не тільки побуту, роботи, любові, але і звичок і світогляду сплячої персони.

Подробиці: розвиток подій

Сонник від А до Я, пов’язує тлумачення сну про бокс, з подіями на приснився змаганнях:

 • Нокаут — попереджає про наміри недоброзичливців вибити вас з рівноваги;
 • Приснився нокдаун — настають великі зміни на особистому фронті;
 • Програш за очками — говорить про вашому невдоволенні думкою громадськості;
 • Кінець або початок раунду в боксі — віщає про любовні перемоги.
 • Сонник бокс, до чого сниться бокс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: