Сонник болить голова, до чого сниться болить голова уві сні

До чого сниться, як болить голова? Сонник називає такий сюжет передвістям різних ускладнень у взаєминах і справах. Після цього бачення уві сні треба бути напоготові, оскільки можуть виникнути сварки, негаразди з близькими, розлад в справах, ускладнення зі здоров’ям.

Проблеми зі здоров’ям і справами

Приснилося бачення може попереджати про реальну головного болю через проблеми зі здоров’ям. Бажано звернутися до лікаря, обстежитися, щоб пройти повноцінне лікування.

Бачити, як уві сні через чогось розболілася голова, означає: невдачі в справах принесуть безліч клопотів, можливо, безрезультатних.

До чого сниться, ніби крутиться і болить голова? Сонник підказує: чекають втрати, починання турбуватимуться. Готуйтеся протистояти невдачам.

Потрібно виправити помилку, залагодити стосунки

Таке бачення уві сні попереджає: ви раніше допустили помилку, наслідки якої доведеться залагоджувати тепер. Постарайтеся зменшити шкоду від неї. Якщо докладете всіх зусиль — вдасться досягти результату, виправити ситуацію.

Наснилося головний біль, за сонником, говорить про майбутні заворушення в особистому житті. Можливо, з’явиться страх розставання з коханим (коханою). З’ясуйте всі неясності, непорозуміння з ним, щоб в подальшому уникнути складнощів.

Сонник Міллера: чекають клопоти

До чого сниться, ніби сильно болить голова? Цей сюжет віщує швидкі турботи про домашні справи, можливо, необхідність терміново щось робити, наприклад, ремонт.

Попереду занепокоєння, несприятливі події

Бачити кошмари, що стали причиною того, що болить голова уві сні, означає: вас щось сильно турбує, але поки ви не можете вирішити проблему і мучитеся через це. Не варто засмучуватися: іноді розвиток ситуації від нас не залежить, доводиться чекати слушного моменту, щоб щось зробити.

Наснилися кошмари, що викликали головний біль? Сонник вказує: чекають несприятливі події, здатні спровокувати сварки та конфлікти з близькими. Слід проявити свої дипломатичні здібності по залагодженню непорозумінь.

Хто страждав від цього?

Тлумачення сну враховує, хто скаржився на головний біль:

 • Ви самі — будете зайняті клопотами;
 • Хтось із батьків — у них можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям;
 • Чоловік (дружина) — виникне напруженість у взаєминах;
 • Дитина — він вимагає від вас більше уваги, можливо, переживає важкий період;
 • Родич — належить складне спільне справа;
 • Друг (подруга) — можете посваритися;
 • Незнайомець — труднощі можуть з’явитися, звідки не чекали.
 • Нездійсненне намір, несподівана подія

  До чого сниться удар по голові, через який вона стала хворіти? Задумане сплячим намір нездійсненно, тому краще від нього відмовитися.

  Бачили, як вас поранили ножем в голову уві сні, тому вона болить? Сонник пояснює: хтось захоче надати на вас вплив, тиск.

  Наснилося вогнепальне поранення, внаслідок якого болить голова? Наяву трапиться щось зовсім несподіване.

  Відчувати уві сні, як болить голова, може обіцяти втрату довіри. Хтось із колег, друзів дізнається про якийсь поганий вчинок сновидіння і стане менше йому довіряти.

  Сонник болить голова, до чого сниться болить голова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: