Сонник бій, до чого сниться бій уві сні

Будь бій уві сні вважається ознакою душевного неспокою і невизначеності сплячої персони. Про нелегкій періоді сварок і конфліктів попереджає сонник, пояснюючи,, до чого сниться битва.

Що говорить психолог Міллер?

Приснився бій за участю сновидіння, за версією Міллера, свідчить про прагнення сплячої персони завоювати прихильність і любов людини, серце якого не вільно. Але якщо в протиборстві ви постраждали, значить, в реальній дійсності зіткнетеся з несправедливістю.

Бачити поєдинок на ножах уві сні, означає ризик втратити свою репутацію в комерційних справах. Подібне нічне бачення віщає про необхідність відстояти свої життєві позиції.

Молодий панночці, якій довелося спостерігати за учасниками бою, сонник пророкує необхідність зробити вибір сплячої красуні між двома залицяльниками, які від неї без розуму.

Про душевних поривах…

Деніз Лінн описує,, до чого сниться бій на ножах, вказуючи на невизначеність, нерішучість сновідящего. Приснилося сновидіння сповіщає про наявність проблеми, з якою сновидец не може або не хоче впоратися самостійно.

Людям, яким уві сні довелося самим взяти участь у сутичці і перемогти, сонник говорить про можливість гідно подолати всі труднощі. Побачити, що програли в протиборстві, означає, що ваші моральні сили закінчуються. Д. Лоффа радить відмовитися від прийняття важливих рішень і присвятити час відпочинку.

Битва на мечах уві сні зіставляється сонником з появою нового недоброзичливця. Бути пораненим в такий битві, говорить про сильний душевний потрясіння, погіршення самопочуття.

Подробиці сутички

У Сучасному суміщеному сонник тлумачення сну пов’язано з подробицями приснилося бійки. Так, бачити:

 • Бій на мечах — попереджає про появу нових злостивців;
 • Кулачний поєдинок — обіцяє з’ясування відносин з завзятим суперником;
 • Сутичку биків — сповіщає про аварійну ситуацію, нещасний випадок;
 • Бійку на ножах — віщує про серйозне і осоружному конфлікті з кимось;
 • Битву тварин — говорить про внутрішні протиріччя.
 • Чи не прогавте!

  Чути в сні бій курантів, сповіщає про настання переломного моменту в житті сплячої персони. Сонник від А до Я пояснює,, до чого сниться дзвін курантів в Новорічну ніч, пророкуючи можливість випробувати незвідане почуття.

  Езотерики тих, кому довелося чути бій годинника, попереджають про згаяний час і шанс. Снотолкователь радить зібратися і скористатися можливістю, наданою долею.

  Обережно!

  Сонник XXI століття тлумачачи,, до чого сниться поєдинок з ворогом, застерігає про те, що злостивці не дрімають. Особливо, якщо борючись з недругом, ви використовували холодну зброю.

  Приснилося бій тигра з ведмедем пророкує Медеєю зустріч з сильним і впливовим противником. Залежно від результату бою уві сні, можна визначити, чим в реальній дійсності закінчиться спілкування з опонентом.

  Чи не нагнітати атмосферу!

  А ось Міс Хассе приснився бійку з ворогом розцінює з можливістю примириться з давнім недругом. Бій посуду уві сні говорить про напруженій атмосфері і конфліктах в сім’ї, що може закінчитися розривом.

  Бійка биків в сновидінні, віщає про сутичку з упертим і запальним людиною, який своєю напористістю доставить сновідящій масу клопоту.

  Жорстке з’ясування відносин з суперником зумовлює сонник Закоханих, трактуючи,, до чого сниться повітряний бій на літаках. Кулачний поєдинок з персоною, яка наяву несимпатична сновідящій, попереджає про прийдешнє конфлікті з нею.

  Дерзайте!

  Бачити бій кораблями, свідчить про удачу і великі перспективи у професійній діяльності.

  Нема чого боятися тим людям, які в будь-якому протиборстві здобули перемогу. Дівчатам подібне сновидіння, за версією суміщений сучасного снотолкователя, пророкує яскраві любовні відносини з гарячим і ревнивим шанувальником.

  Сонник бій, до чого сниться бій уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: