Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник Божа Мати, до чого сниться Божа Мати уві сні

До чого сниться Божа Матір? Вона уві сні символізує захист, заступництво або приходить напередодні випробувань, щоб зміцнити людини у вірі. Сонники трактують цей образ як передвістя щасливих явищ.

Допомога і заступництво

До чого сниться образ Пресвятої Богородиці? Сновидіння вказує на прихильність Діви Марії, можливість подолати виниклі складнощі.

Молитися уві сні перед іконою і цілувати образ означає: людина отримає заступництво Всевишнього. Коли ікона мироточила — завдяки своїй вірі сплячий позбудеться своїх труднощів.

Несприятливі значення

Якщо ж образ був суворий, похмурий, перекривав вам шлях — значить, потрібно переглянути свої плани або зовсім відмовитися від намірів. Вони не будуть благословенні, а отже, зазнають краху. Вона плакала? Це передвістя дуже поганих подій.

Коли лик грізний, а навколо згущуються хмари — сонник попереджає про тривалих великих невдачах. Бачити її на стінах церкви обіцяє горе.

Ви досягнете мети, подолаєте труднощі

До чого сниться говорити з Божою Матір’ю? Бачення вважається віщим. Потрібно обов’язково прислухатися до її наказам. Розмовляти з нею — можливість втілити задумане. Але треба запам’ятати все накази і точно виконати їх, тоді досягнете мети.

Знайти уві сні медальйон з її зображенням — наяву отримаєте несподівану допомогу при безвихідних, здавалося б, обставин.

Наснилося, ніби вона супроводжувала вас в темряві? Сонник сповіщає: це передвістя благовоління. Бачити Діву Марію в темряві, оповиту світлом — дуже сприятливий знак. Навіть найскладніші питання отримають відповіді, а бажання здійсняться.

Також сновидіння про те, ніби в темряві з’явилася Божа Матір і освітила все довкола, обіцяє вихід з найскладніших ситуацій.

Казанська Богородиця

Наснилася Казанська ікона Божої Матері? Бізнесменам сонник віщує укладання контрактів, які виявляться вельми перспективними. Молитися уві сні перед нею означає отримати наяву підтримку в важливому для сновидіння справі. Дівчині таке бачення обіцяє щасливе заміжжя дуже скоро.

Щасливі зміни

Бачити силует Богоматері уві сні, що зійшла з ікони і заговорила зі сновидцем, обіцяє йому значні зміни. Якщо простягнула руку до людини — сонник обіцяє: можна сподіватися на допомогу, підтримку в життя, якщо той, хто лежить виправить свої недоліки.

До чого сниться силует Божої Матері з немовлям на руках? Це означає: дитину сновидіння очікує щаслива подія.

Молодим жінкам Діва Марія з немовлям віщує поповнення в родині. Вагітність буде протікати добре або ж, незважаючи на можливий ризик, завершиться благополучно, оскільки знаходиться під заступництвом самої Богородиці.

Яким чином наснилася?

Для вірного тлумачення сну важливо пригадати, як саме наснилася Богородиця:

 • Лик на небі, серед темних хмар — поганий знак;
 • З немовлям — по сонником: ваша дитина знаходиться під захистом;
 • Благословляюча — підтримка починань сновидіння;
 • Кулон із зображенням — захист від неприємностей.
 • Величний лик Божої Матері, як її зображують на іконі, пророкує найщасливіша подія в житті сплячого. Це віще сновидіння: подія відбудеться протягом півроку після нього.

  Зображення Діви Марії всередині кулона уві сні віщує щось хороше, радісне, пов’язане з дітьми, близькими людьми.

  Сонник Міллера: не робіть поганих вчинків

  Таке сновидіння попереджає: потрібно утримуватися від вчинків, здатних принести комусь шкоду, оскільки вони спричинять за собою неприємні наслідки.

  Сонник Божа Мати, до чого сниться Божа Мати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: