Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник Богородиця, до чого сниться Богородиця уві сні

Сновидіння, в якому до сновидцу з’явилася Богородиця, символізує випробування, які можуть випасти на його частку. Але іноді Матір Божа може обіцяти радість і удачу. Щоб точно зрозуміти,, до чого сниться подібне, сонники рекомендують згадати свої відчуття, випробувані уві сні, і те, яким був результат зустрічі.

Короткі Пояснення

Якщо трапилося так, що прокинувшись, ви не можете згадати, що конкретно вам приснилося — не біда. Для сонника часом буває досить невеликого фрагмента сну, щоб пояснити,, до чого сниться те чи інше.

 • Питати про щось — до випробувань.
 • Зустріти в церкві — до несподіванки.
 • Бачити спускається з небес — до здійснення бажань.
 • Побачити на вулиці — до примирення.
 • Її лик проступив на стіні — хтось вам дуже допоможе.
 • Молити про щось — до надії на краще життя.
 • Сонник Міллера

  Густавус Міллер вважав, що Богородиця сниться людям або з темними намірами, або тим, хто мучиться докорами совісті. Якщо ви зробили щось жахливе і боїтеся Божої кари — покайтеся, і всі неприємності підуть.

  Тим же, хто не боїться Суду Господнього, психолог радив задуматися про те, що подібний сон може бути застереженням не робити нічого поганого. Якщо не Господь Бог покарає, так «бумеранг долі» обов’язково повернеться і «вдарить» дуже боляче.

  Зустріч в храмі — до несподіванок

  Молитися уві сні в церкві і бачити, що поруч Богородиця — вас чекають несподіванки. Якщо Богоматір також молилася — все буде добре, плакала — неприємності вам загрожують. Якщо посміхнулася і запропонувала молитися разом — вас чекає сюрприз.

  Наснилося, що в красивому кам’яному храмі щодня відбувається явище Богородиці з дитиною на руках? Можете не переживати про свої плани — вони здійсняться, але дуже несподівано для вас. А якщо красу кам’яного храму осяває лише світлий лик юної Діви Марії — вас чекають маленькі, але душевні радості.

  Бачити Богородицю в небесах — знак виконання бажань

  Хочете зрозуміти, до чого вам приснилося, що Свята Богородиця спускалася з хмар? Загляньте в сонник пастора Лоффа. Його тлумачення сну вас обрадує: бажання ось-ось здійсняться.

  А ось сонник Медеї обіцяє досягнення мети через випробування, трактуючи сновидіння, в якому ви піднімалися до хмар по широкому поясу Богородиці, спущеному нею на землю.

  Сон про те, що ви бачите, як на небі проступають контури особи Богородиці, означає виконання забутої мрії. А якщо на небі видно не тільки обличчя, але і вся Діва Марія цілком — вам допоможуть досягти бажаного близькі.

  Побачити на вулиці — до труднощів і радощів спілкування

  Тим, кому приснився сон, що Пресвята Богородиця, немов жива жінка, обіймає перехожих на вулиці, можна сподіватися на примирення з тими, з ким вони знаходяться в сварці. А якщо Пресвята Діва Марія обіймає вас — ініціатором примирення повинні бути ви.

  Зрозуміти,, до чого сниться жива Богородиця з немовлям Ісусом на руках, що стояла всередині людського потоку, допоможе Циганський сонник. Це означає, що в суєті життя ви зовсім не приділяєте час рідним. А ще жива Богоматір з немовлям на руках в натовпі людей — це застереження для батьків: дітям може щось загрожувати.

  Образ Богородиці, як символ заступництва

  Наснилося, що на стіні з’явився образ Божої Матері? Не лякайтеся, втішає тлумаченням сонник міс Хассе. Вороги не зможуть вам нашкодити. А якщо образ Богородиці мироточить — впливова людина надасть вам допомогу.

  Доброю прикметою вважається сон, в якому на корі дерева проступив лик Божої Матері з хрестом в руках. Вас чекають почесті і заохочення, пророкує Східний сонник.

  Сниться, що на вашому кулоні з Богородицею проступили якісь письмена, і ви почали їх читати? Заступництво або допомогу надасте ви.

  Сонник Богородиця, до чого сниться Богородиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: