Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник берег — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви побачили берег з палуби судна або з човна, означає що вам вдасться досягти наміченої мети. Такий сон буде особливо сприятливий, якщо вам вдасться доплисти до берега і зійти на нього, тому що в цьому випадку вас чекає благополучне завершення справи, отримання великого прибутку, успіх і радість. Якщо ви судіться з ким-небудь, то після такого сну неодмінно виграєте справу. Дивіться тлумачення: Корабель, Мета, Дорога, Річка, Море, Океан.

Якщо уві сні ви прогулюється берегом річки, біля ставка або річки, це віщує приємну зустріч з людиною, яка вам небайдужий. Крім усього іншого, сон пророкує вам, що ви перебуваєте на роздоріжжі і не знаєте, що робити далі, або ж вас мучать питання, на які ви не знаходите відповідей, або ж ви задумали щось, що ніколи не збудеться. Якщо уві сні ви збираєтеся вирушати від берега, то вас чекають нові плани, зміни і, можливо, тривалу подорож за кордон. Відпочивати уві сні на мальовничому березі біля води — знак спокійним, розміреним і щасливого життя. Дивіться тлумачення: Пейзаж, Погода, Вітер.

Стояти на березі — знак того, що вам належить ухвалити важливе рішення щодо близької людини. Сон пророкує вам, що якщо ваше рішення буде вірним, то ви не будете розчаровані.

Еротичний Сонник

Стояти в сні на березі спокійного моря або річки — до мирних і гармонійних стосунків в сім’ї. Молодій дівчині приснився берег обіцяє заміжжя далеко від дому. Стрибати з берега в воду уві сні — до вирішення проблем особистого характеру, можливо, до довгоочікуваного розлучення. Якщо уві сні Ви стоїте на березі в грозу, значить, Вас чекає скандал з коханою людиною, за яким, можливо, послідує розрив відносин.

Сучасний Сонник

Пологий берег сниться до майбутнього перемир’я з людиною, сварка з яким сталася досить давно. Крутий берег сниться до ситуації, коли викинутий вами білий прапор, який закликає до перемир’я, буде сприйнятий в штики. Відновити колись розірвані зв’язки вам не вдасться.

Сонник Міллера

Це сновидіння обіцяє стабільність, міцність і благополуччя сплячій людині. Велика роль належить деталей і сюжету уві сні, завдяки яким формується точна картинка майбутнього сновидіння. Див. Хвилі, Глина, Канал, Моряк, Озеро, Пліт.

Сонник Фрейда

Будь берег в сновидінні, будь то берег річки, озера, моря і т. д., символізує ваше самотність, причому не в тому сенсі, що ви один на безлюдному острові, а просто вам не з ким поспілкуватися, поділитися своїми проблемами, вилити душу.

Езотеричний Сонник

Перебувати на березі уві сні — бути спостерігачем події, свідком, але самому не брати участі. Виплисти, вийти на берег — вийти з ситуації, з втратами, якщо мокрий, і вдало, якщо сухий, наприклад з корабля.

Сонник Хассе

Ви досягнете поставленої мети — сон до успіху і радості. Відпочивати на ньому — життя заспокоїться, гуляти по берегу — туга по далекому.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні берег — хороший знак успішного виконання всіх розпочатих справ.

Китайський Сонник

Човен на мілині, витягнуті на берег — скрутне становище.

Сонник Цветкова

Досягнете поставленої мети.

Сонник Мандрівника

Мета, орієнтир, досягнення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: