Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бог, до чого сниться бог уві сні

Не секрет, що коли людині погано, він шукає розради в чомусь, у що вірить. У одного це алкоголь, у іншого — дипломований психолог, у третього — жилетка товариша, у четвертого — Бог! Так-так, Бог! Чи не кожен визнає його існування, проте в важкі хвилини, практично кожен волає: «Боже, за що мені це?» Питання, звичайно, може здатися і риторичним, але не для всіх. Є люди щиро віруючі у Всевишнього! Вони моляться йому, приносять жертвопринесення, розмовляють уві сні! І Господь їм відповідає! Теж уві сні. А Вам цікаво,, до чого сниться подібне сновидіння? Що нам хоче сказати підсвідомість? Або все ж Творець?! Відкриваємо сонник, запитуємо, отримуємо відповідь! Приєднуйтесь, буде цікаво!

Християнський Бог

Бачити старовинну ікону Ісуса Христа, сина Божого, — в реальному житті ви маєте потребу в захисті і заступництві. Не соромтеся, попросіть допомоги у можновладців.

Молиться уві сні Богу — просити допомоги і захисту у покровителя наяву.

Наснилося, що ви бачите Бога, який молиться — ви зробили безсторонній вчинок, про що сильно жалкуєте. Чи не накручуйте себе, покайтеся і попросіть вибачення у тих, кого образили, дає пораду сонник.

Сниться, що ви — Бог, і ви сидите високо в небі над хмарами і, дивлячись вниз, бачите багато хто просить захисту людей — допомога знадобиться комусь із близьких людей. Не нехтуйте друзями, допоможіть, як би важко для вас це не було.

Наснилося, що ви спостерігаєте за явищем Бога людям — в реальності вам випаде можливість повірити в чудеса. Вас чекає приємна несподіванка.

Сниться, що ви побачили уві сні двох ангелів, які розмовляють один з одним — наяву почуєте якісь новини. Залежно від того, які це ангели — світла або темряви, будуть і розмови. Світлі херувими — вести порадують, темні ангели смерті — новини будуть погані.

Небожителі Олімпу

Бачити уві сні Зевса — до поганого настрою. Весь тиждень ви будете «метати блискавки» в оточуючих, попереджає сонник.

Сниться, що ви стоїте біля бурхливого моря і чуєте голос Посейдона, кричущого на вас — відкладіть майбутню поїздку у відпустку на пару днів. Інакше клопоту не оберете.

Розмовляти уві сні з Афіною — вас чекає якесь випробування: перевірка, іспит, атестація і т. п., попереджає Циганський сонник.

Наснилося, що ви чуєте розмову бога Аїда і богині Персефони, що сперечаються про щось — вас чекає сварка з партнером по шлюбу або коханою людиною.

Молитися уві сні Гефестові — в реальності зіткнетеся з побутовими труднощами. Можливо, це буде якась аварія або поломка чогось, передбачає сонник.

Чути голос і веселий спів бога Діоніса — до веселої гулянки в компанії друзів.

Дякувати уві сні за допомогу Ареса — «встати на стежку війни» в реальному житті. Хтось вас сильно розлютив і образив, і тепер ви хочете отримати помста. Подумайте, чи потрібні вам такі відносини, можливо, краще просто перестати спілкуватися з кривдником, не доводячи ситуацію до конфлікту.

Бути уві сні Аполлоном або Афродітою — наяву ви не зовсім задоволені своєю зовнішністю, тому шукайте способи щось в собі змінити. Спробуйте, для початку, змінити стиль в одязі, підказує сонник.

Контакт з Творцем

Наснилося, що ви розмовляєте з Господом — ваш керівник захоче з вами поспілкуватися, попереджає сонник. Згадайте, про що був ваш розмова з Богом, приблизно про це ж ви будете говорити і з начальством.

Сниться, що ви чуєте голос Бога, але не відповідаєте йому — наяву ви познайомитеся з впливовою людиною, який надасть на ваше життя великий вплив. Погано це чи добре — вирішувати вам.

Наснилося, що ви розглядаєте скульптури єгипетських богів — вам належить тривала поїздка, скоріше за все ділова, передбачає сонник Міллера.

Просити вибачення у Господа Бога — ви на кого-то в образі, і чекаєте, що кривдник зробить перший крок до примирення, передбачає сонник Східних мудреців.

Звати і говорити уві сні зі Святою Трійцею — ваша компанія стала для вас нецікавою, ви відчуваєте себе поряд з ними «недалеким» або навпаки «заучки». Перестаньте спілкуватися з ними на якийсь час, радить сонник, незабаром ви зрозумієте, що вам без них нудно.

Сонник бог, до чого сниться бог уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: