Сонник блохи на собаці, до чого сниться блохи на собаці уві сні

До чого сняться блохи на собаці? Сонник дає подібного сновидіння двояке тлумачення. Уві сні це знак або швидких грошей, або неприємної напасті, яка порушить плани.

Пророцтво Міллера

Сонник Міллера впевнений, якщо довелось бачити собаку з блошками, то близька людина спровокує ваше роздратування і навіть доведе до зриву. Якщо ж паразити обліпили незнайому дворнягу, то чужі неприємності доставлять вам масу клопоту.

Що вам терзає?

До чого ще з’являються блохи на собаці? Якщо уві сні їх було дуже багато, то це означає, що ви відчуєте серйозний напад заздрості до більш успішній людині.

Одночасно багато комах, на думку сонника, пророкують виграш в ризикованій грі, який зашкодить близького друга.

Бачити, як собака в мріях страждає від множинних блошиних укусів — до скандалу з хорошим приятелем. Іноді це вказівка ​​на душевні терзання і печаль.

Можливості або конфлікти?

Наснилися блохи на собаці, яких ви успішно давили? Наяву несподівано розбагатієте або зможете реалізувати власні таланти.

Інше тлумачення сну пророкує домашні конфлікти глобального масштабу. Це ознака нерозуміння в парі чи колективі.

Бачити блошині яйця — не краще. Сонник гарантує дрібні тривоги, безгрошів’я і незначні втрати.

Готуйтеся!

До чого сниться особливо блохастая псина? Уві сні це знамення дитячих хвороб і невдач в бізнесі або на роботі. Крім того блохи на собаці символізують перешкоди в духовному розвитку і життєву суєту.

Наснилася блохастая собака? Є ймовірність, що ви взагалі втратите свою роботу і будете змушені шукати нове місце.

Уві сні з’явилася бездомна блохастая собачка? Незабаром до вас заявиться бідний родич або друг, якому знадобиться термінова матеріальна допомога.

Дійте з розумом!

До чого сняться блохи на собаці, яких доводиться ловити? Сонник впевнений, що вам належить втрутитися в чужі справи.

Ловити уві сні бліх на домашнього вихованця буквально означає, що копітка і малоприємне справу принесе в підсумку одне розчарування.

Наснилося, що довелося ловити дрібних комашок в собачої шерсті? Сонник обіцяє, що ви помиріться зі старим ворогом, і він стане кращим другом на все життя.

Це ж бачення знаменує безбідний і максимально спокійний відрізок життя, який слід використовувати для накопичення сил і позитивних емоцій.

Розшифровка способу

До чого сниться, що довелося вбивати бліх на власній собачці? Сновидіння обіцяє незначні фінансові надходження, в окремих випадках знаменує хвороба.

Сталося уві сні вбивати паразитів? Вам гарантовані домашні клопоти, неспокій або неприємна новина. Повну розшифровку дасть спосіб знищення комах.

 • Тиснути руками — марна вкладення ресурсів.
 • Вичісувати — позбудетеся від турбот.
 • Труїти дустом — переможете ворогів.
 • Гасом — ностальгія.
 • Хімічним препаратом — проблема вирішиться.
 • Чи не розслабляйтеся!

  До чого сняться блохи на собаці найчастіше? Це знамення великих неприємностей, пов’язаних особисто з вами або дуже близькою особою.

  Наснилося, що ви зуміли знищити всіх паразитів без особливих проблем? Готуйтеся до великої життєвої удачі, яка переверне життя.

  Однак сонник радить не розслаблятися: за білою смугою тут же послідує етап випробувань і невдач.

  Сонник блохи на собаці, до чого сниться блохи на собаці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: