Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блузка, до чого сниться блузка уві сні

Сновидіння, в якому ви приміряли на себе одяг, має безліч і негативних і позитивних тлумачень. Багато в чому пояснення,, до чого сниться блузка, залежить від її зовнішнього вигляду і стану. Сонник переконаний, що неохайна одяг не обіцяє ніяких благ, а тільки одні втрати і розчарування. Побачений уві сні гардероб «з голочки», навпаки, пророкує щастя і успіх. Більш точні тлумачення такого сновидіння перейшли нижче.

Приготуйтеся до обожнювання і поклоніння

Якщо приснилося, що ви приміряєте блузку художника, то приготуйтеся пережити неймовірно щасливі дні. Радісні довгоочікувані зустрічі, неймовірно приємні і корисні знайомства, щасливі випадковості — усіма цими подіями будуть наповнені найближчі тижні. Осінній сонник радить щиро насолоджуватися випала на долю удачею.

Сонник каратовим переконаний, що якщо представниці прекрасної статі примарилась червона блузка, то її чоловік або коханий стануть ставитися до неї із захопленням, повагою і глибокою повагою.

Успіх в особистому житті

Уві сні міряти нову червону блузку — до успіху в любові. Особливо, якщо приснилася блузка, пошита з дорогої якісної тканини. Якщо після примірки ви вирішили її купити, то почали зароджуватись будуть тривалими і серйозними. Не виключений і офіційний шлюб. Також вважається, що якщо сниться красива нова блузка, то сновидцу слід готуватися до отримання нових сексуальних вражень і задоволень.

Готуйтеся до зради

Весняний сонник передбачає, що надягати на себе білу нову блузку — до обману і зради в любовних відносинах. Якщо побачена уві сні тканина була чорною, то в справах слід готуватися до невдач і всіляким проблемам.

Сниться, що знімаєте з себе одяг? Хтось із недоброзичливців захоче зіпсувати вашу репутацію і розпустить брехливі брудні плітки. В цьому випадку Сучасний сонник радить бути гранично обережним у вчинках і реакції на недобрі чутки. Спокій і обережність допоможуть зберегти гідність і переконають всіх у вашій непричетність до вигаданим компрометуючих історіям.

Таємне стане явним

Бачити уві сні на собі жовту блузку — поганий знак. Незабаром стануть явними всі таємні любовні зв’язки. Розкриття подібних секретів призведе до численних конфліктів і, можливо, розриву тривалих стосунків.

Зважитися проблема

Бачити уві сні, як перете чорну кофтинку — до успішному вирішенню «наболілого» питання. Чи вдасться після низки роздумів зрозуміти для себе, як найкращим чином впоратися з проблемою. Не виключено, що вихід з труднощів підкаже близька людина.

Станете хворіти

Сниться, що даруєте в нічних мареннях близькій людині брудну червону старше? Це до хвороб і всіляким недугам. Універсальний сонник рекомендує звернути увагу на своє здоров’я якомога швидше і не зволікати зі здачею основних аналізів.

Життя налагодиться

Якщо уві сні блузка була рожева, вийде прожити найближчі місяці в безтурботності і безтурботності. Якщо приснилося, що вона була біла, то ваші взаємини з друзями не затьмарить ні брехня, ні зрада.

Наснилося, що не можете відшукати білу блузку? Сонник Езопа рекомендує не втрачати віру в краще, так як воно обов’язково настане. Слід тільки трохи почекати. Якщо уві сні відчували відчай, то і наяву доведеться непросто. Не засмучуйтеся завчасно, дайте термін для залагодження ситуації.

Пророцтва з декількох сонників

Одягати на себе уві сні блакитну блузку — до необхідності вести себе скромно і тихо. Не намагайтеся нарочито довести оточуючим свою важливість. Така поведінка може тільки призвести до збільшення кількості ваших ворогів і недоброзичливців.

Якщо наснилася зелена кофточка, то на службі чекає успіх і збільшення доходу. Тільки не слід витрачати кошти на дрібниці. Краще подумайте про майбутнє.

Сниться, що купуєте синю обновку? Переможете всіх своїх суперників. Неакуратна синя одяг передрікає поразку перед суперниками.

Сонник блузка, до чого сниться блузка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: