Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бобер, до чого сниться бобер уві сні

З’явилися уві сні тварини можуть викликати найрізноманітніші емоції: страх, розчулення, гидливість, симпатію. Тут все залежить від того, який настрій було у примарилося створення. Сонник переконаний, нічні марення, в яких ви бачили бобра, трактуються позитивно. Всі наявні пояснення,, до чого сниться подібне істота, наведені в даному матеріалі.

Досягнете благополуччя

Велесов переконаний, що побачений в сновидінні бобер — ознака досягнення матеріального благополуччя. Збільшити свій дохід допоможе витримка і старанність. Також велику роль має і щасливий випадок. Без нього буде важко отримати бажане. Постарайтеся не упустити знаки, що подаються долею.

Бачити уві сні, що у звірка густа здорова шкурка — до багатства. Сучасний сонник впевнений, що у вас вийде стати шановним і дуже заможною людиною. Але, успіху ви досягнете не поодинці, а разом з відданими товаришами. Піднявшись на вершину, що не забудьте про тих, хто був з вами пліч-о-пліч в непростому шляху.

Торгувати хутром

Наснилося, що торгуєте бобровим хутром? Всі витрачені зусилля окупляться з лишком. Якщо торгівля не приносить очікуваних результатів, то і витрачені сили виявляться в результаті марними. Можливо, зараз дуже вдалий час для того, щоб змінити вектор своєї роботи.

Вбивати бобрів

Якщо уві сні ви ловили, а потім і умертвляли нещасних істот, то в реальності зможете заволодіти повагою і розташуванням шановного впливової людини. Сучасний сонник рекомендує використовувати вигідне знайомство для досягнення поставлених перед собою амбітних цілей. З подібною сторонньою допомогою досягти їх буде набагато легше, ніж поодинці.

Осінній сонник вважає, що нападати в нічних мареннях на Борба — вкрай поганий знак. Скоро вас звинуватять в шахрайстві і доведеться виправдовуватися за діяння, яких не скоювали. Якщо приснилося подібне, обов’язково подумайте над своїми прорахунками. Якщо зможете попередити негативний результат, постарайтеся це зробити якомога швидше.

Проявляє агресію

Якщо сниться, що бобер напав і боляче кусає, чекайте зради. Причому, сонник Міллера переконаний, що в ролі зрадника виступить та людина, від якого ви найменше чекаєте удару в спину.

Наснилися кусючі бобри? Вони — уособлення ваших недругів. Вбити агресивних бобрів уві сні — до повної перемоги над ворогами.

Бачити уві сні, як вас кусає вгодований бобер, який сидить у вас на колінах — до з’ясування відносин з чиновником. Якщо сниться, що бобер спочатку кусає, а потім лащиться, то вдасться знайти спільну мову з держслужбовцям і з вигодою для себе вирішити наболіле питання.

Пророцтва з різних сонників

Якщо сниться, що бобри безтурботно плавають у воді, то і вам не варто ні про що особливо турбуватися. Сонник Езопа впевнений, що справи будуть складатися самі собою найкращим чином. Наснилося, що бобри плавають у воді брудній і затхлій — втратите наявні джерела доходу.

Бачити уві сні, що в воді чистою і прозорою перебувала бобріха зі своїм потомством — до виникнення нових джерел грошових надходжень. Тлумачення сну передрікає відкриття нових горизонтів і можливостей.

Сонник бобер, до чого сниться бобер уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: