Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блохи до чого сняться блохи уві сні

Згідно старовинним тлумаченню побачені уві сні блохи — хороший знак. Опис того, до чого сняться блохи, є в багатьох джерелах. Але, не всі сонники тлумачать цей сюжет виключно позитивно. Частина дає негативні прогнози.

Паразити на кішці

Якщо приснилися блохи на кішці, сон говорить про вашому невмінні розставляти пріоритети. Вам, в принципі, властиві недоцільні витрати сил, грошей і часу. Універсальний сонник попереджає, що в даний момент одна з цих якостей може негативно проявити себе наяву. Побачити уві сні бліх на кошеня — до втрачених по безглуздим причин можливостям. Запізнення на важливу зустріч, помилка при поповненні рахунку та інші помилки — ось, до чого сниться настільки неблагополучний кошеня.

Кровоссальні у собак

Сонник Езопа вважає, що побачені в сновидінні кровоссальні на собаці наяву можуть виявитися провісниками сильної заздрості, яка буде буквально долати вас. Тлумач закликає не надто переживати, навіть якщо найбільші горіхи дістаються беззубим. Якщо уві сні вас кусають блохи від пса, це пояснюється втомою від суєти, балаканини і, особливо від нав’язливих прохань. Сюжет слід сприймати як сигнал про те, що пора трохи відпочити, змінити обстановку або просто побути наодинці з собою.

На голові і волоссі

Як вважає Міллер, що кишать в волоссі комахи, означають, що в ваших взаєминах з оточуючими не все гладко. Хтось чекає слушної нагоди пустити про вас чутка або ж якимось чином спровокувати на компрометуючий вчинок. До чого сниться подібний сюжет, розтлумачує і тлумач Странніков. Якщо приснилися воші або блохи на голові, сновидіння обіцяє несподіване багатство, яке нагряне само собою. Як свідчить сонник Странніков, ймовірність виграшу в лотерею або отримання крупного спадщини зараз на рідкість висока. Якщо приснилися блішки в волоссі, то в реальному житті не заважає брати відповідальність за свої рішення на себе, а не покладатися на думку інших. Цілком можливо, що незабаром ви отримаєте погана порада. Про це попереджає Власов сонник.

Вбивати бліх

До чого сниться тиснути бліх, розповідає Гришина. Сонник Гришиной віщує, що вам належить змінити думку про одну людину на куди більш позитивне. Цілком можливо, що ви не тільки помиріться, а й станете кращими друзями. Якщо спостерігаєте за процесом з боку, сон нейтральний. Якщо вам довелося уві сні вбивати бліх, перед вами відкриються нові перспективи. Вами зацікавиться високопоставлена ​​персона, представиться можливість отримати незаплановану прибуток. Про те, наскільки раціонально ви розпорядитеся новими можливостями, не повідомляється.

Різні тлумачення

Нічне бачення, в якому довелося бачити блішок, може виявитися передвісником неблагополуччя. В цей смутний період ні на кого не можна покладатися. Також сон про комах-паразитів попереджає про можливі фінансові утруднення, невдалої поїздки, погане самопочуття. Сонник Пір року стверджує, що ловити бліх уві сні — не вдячне заняття. Подібний сюжет може виявитися передвісником неприємностей, невтішних звісток і часом свідчити про початкову стадію захворювання. Зимово-весняним іменинникам він обіцяє шанс змінити вид діяльності. До чого сняться блохи, розтлумачує і Ванга. Сонник Ванги передрікає несподівану прибуток або удачу, яка не змусить себе чекати. Сучасний тлумач вважає, що ці комахи-паразити сняться до дратівливості з усіма наслідками, що випливають: імпульсивними вчинками, сварками, неуважністю. Фермерам і садівникам Сучасний сонник пропонує персональне тлумачення: приснилися блохи обіцяють, що найближчий урожай буде надзвичайно багатим і принесе хороший дохід, правда, треба чимало потрудитися.

Сонник блохи до чого сняться блохи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: