Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блондинка, до чого сниться блондинка уві сні

Що стала уві сні блондинка практично завжди обіцяє щось хороше, що незабаром трапиться в житті сновидіння. Але, в окремих випадках сонник може давати і негативний прогноз. Багато в чому пророкування, до чого сниться білява леді залежить від емоцій, які супроводжують сюжет. Які відчувають під час нічного відпочинку радість і щастя — явний знак, що незабаром доля піднесе немало подарунків.

Пророцтва для жінок

Якщо заміжня представниця прекрасної статі бачить себе блондинкою уві сні, значить, її чоловік щиро її любить. Сучасний сонник переконаний, що не варто побоюватися суперниць, обранець не помічає нікого навколо окрім законної дружини.

Якщо дівчині-брюнетці сниться, що вона блондинка з блакитними очима, то на неї чекає чимало романтичних пригод. Виникне відразу кілька шанувальників і кожен день можна буде купатися в чоловічому захопленні і обожнювання.

Наснилося, що ви розмовляєте з красивою блондинкою з довгим волоссям? Такий сон свідчить про невпевненість у собі. Універсальний сонник попереджає, що комплекси часто призводять до виникнення на шляху усіляких життєвих негараздів. Фортуна прихильна лише до впевненим у своїх силах оптимістам.

Чого очікувати чоловікові

Хлопцеві виявити уві сні дівчину-білявку — поганий знак. Можуть виникнути проблеми з потенцією. Щоб виправити цей прикрий збій організму слід наповнити свій раціон якісними різноманітними морепродуктами і проконсультуватися з фахівцем в цій галузі.

Наснилося, що білява жінка поводиться агресивно і нахабно? Готуйтеся до ряду невдач в поточні справи. Сонник Езопа передрікає зраду з боку партнерів по бізнесу і ряд серйозних розчарувань.

Якщо чоловікові сниться, що він не може відірвати погляду від розкішної блондинки, то слід гранична увага звернути на друзів. Хтось із товаришів може зрадити або ненавмисно підставити.

Робити зачіску

Якщо уві сні маленька дівчинка-блондинка розчісує свої довгі локони, то зараз ви переживаєте надзвичайно гармонійний період. Твердо знаєте, ким є і чого хочете від життя. Сонник Мандрівника рекомендує запам’ятати цей стан внутрішньої стабільності і повертатися до нього в період негараздів і втрат.

Наснилося дівчина вирішила бути блондинкою і перефарбуватися в світліший відтінок? Ви, абсолютно ясно, оточені любов’ю і турботою близьких людей. Сучасний сонник переконаний, що зараз найкращий час для починань і руху вперед. Фарбування волосся також обіцяє випробування, які закінчаться дуже благополучно.

Сниться, що подруга-блондинка при вас заплітає собі коси? Ви зможете в найближчі тижні залагодити всі свої справи і побудувати нові плани на майбутнє. Сонник Мандрівника вважає, що настає найкращий час на постановки довгострокових цілей.

Бачити себе блондинкою уві сні розпатланою і нечесаною — до сварок, розбіжностей і численним невдачам. Якщо подібний сюжет сниться хворій людині, то варто готуватися до довгоочікуваного одужання від недуги.

Ще кілька тлумачень

Сонник Езопа переконаний, що примарилося подруга зі світлою шевелюрою — знак, що вести будуть хорошими, а будь-які зміни — радісними. Якщо у сни ви побачили в дзеркалі, що у вас є і білі і темні пасма, то варто вести себе більш впевнено.

Наснилося, що перефарбувалися в блондинку? Особисте життя покращиться. Можливо, не уві сні, а наяву ви навіть зустрінете людину, з яким зможете побудувати спільне життя і завести дітей. Жіночий сонник попереджає про те, що нареченого небом обранця легко не помітити, якщо керуватися при виборі партнера тільки загальноприйнятими в суспільстві стандартами.

Пофарбуватися в блондинку і стати молодий в своїх нічних мріях — ознака добрих змін у долі. Перефарбуватися в блондинку і бути при цьому незадоволеною результатом — до клопотів і проблем.

Танцювати уві сні з блондинкою — до веселощів на гучній вечірці. Безліч знайомих і друзів не дадуть нудьгувати і допоможуть провести час надзвичайно весело і радісно.

Наснилося, що прогнали розгнівану блондинку зі свого помешкання? Впораєтеся з усіма навалилися проблемами!

Сонник блондинка, до чого сниться блондинка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: